Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek to je pa moja sanjska hiška

to je pa moja sanjska hiška

Evo, zadnjič ste bile navdušene nad tistimi lesenimi, tole pa je moja sanjska hiška, naibolj všeč mi je “majhna”, potem pa členjena in ozka

Meni je atrijska čudovita… :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Meni se zdijo nekako futuristične. In če povem po pravici, Tinkara, da si preko virtualnega predstavljanja tvoje osebnosti, :)))) nisem mislila, da bi bila ti tip za takšno hišo. Nekako mi deluješ bolj naravnana k naravi.

Od vseh mi je pa najbolj všeč Kika. Vendar vseeno prevelika (o, pa še rima se :)))

Nataša

Jaz sem bolj za klasiko, mi je pa tu enako kot Nataši še najbolj všeč Kika.

Lep pozdrav.

Ksenija

Meni pa je členjena najbolj všeč :)))))

zanimivo bi bilo, če bi obstajala kakšna tabela za te hišice, v smislu: povej katera hišica ti je všeč in povem ti kdo si

Po pravici povem, da tole ni moj stil. Tudi meni delujejo premalo v stilu ‘nazaj k naravi’. Jaz sem čisto eko tip …

Meni te niso všeč, nobena.
Mi je pa všeč ta
http://www.slonep.net/montazne.html?lev0=2&lev1=10&lang=&lev2=69&lev3=486

te niso zame.

me je pa presenetil “okus”.

Moja sanjska hiska je naslednja. Ko bom velika, jo bom imela.

http://www.marles-hise.si/

tip Claro.

120 m3 in 15 mio na kljuc

Meni pa je od tistih najbolj všeč valido. Rada imam mansardo.

ja, saj ni slaba.

Ampak vecja kvadratura za seboj mocno potegne ceno navzgor – 20 mio na kljuc.

lp, sir

lanemoje – hvala

Ej Tinč, a ni “ozka” sosedova? Meni je bila tista od vaših sosedov strašno všeč.

*********
“Love is the answer to the final question you ask” – Unknown

Tole je pa moja sanjska hiška: , moja je “Medena”.

*********
“Love is the answer to the final question you ask” – Unknown

Evo moja sanjska…….. ;o))))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Lola, tvoja je pa res samo ‘sanjska’…

Ta je pa moja (samo sanjska zaenkrat). Saj sem prav skromna :)))

Meni je všeč atrijska..pa čeprav bi raje dvonadstropno…pa fasado raje svetlo rumeno ali roza..

No, pa ste mickeno falile moj okus. Jaz sem za nazaj z naravi in če bi prebrale, kako se te hiše zidajo, bi ugotovile, da so izredno iz naravnih materialov, četudi zgledajo futuristično. Jih namreč zidajo po principu lesenega ogrodja in to ogrodje potem napolniš s posebnimi prešanimi lesenimi ploščami, ki so narejene iz materialov, ki ostanejo ob lesni predelavi …
no skratka, meni so všeč, čeprav bo naša nekoliko bolj klasična.
Ja, Zlatolaska, sosedi imajo podobno, le da ni ozka, je pa podobna, ker jo je “zrisal” isti arhitekt.
T.

Meni so pa všeč. Ampak kar ne upam pomislit koliko stanejo.
Ima kdo kak podatek o ceni – vsaj približen ?

Cena niti ni pretirana, nekje naj bi bila 1400 evrov na kvadratni meter. Bojda, tako so mi rekli 3 leta nazaj, ko smo mi iskali pravo za nas. Je pa čisto možno, da se zdaj falila. Vem samo, da bi jaz tisto majhno takoj imela, ampak ni šlo. 🙂 Bi bila z nekaj dodatnimi stenami moji družini čisto dovolj, ker če imaš dovolj veliko dvorišče, ti je za bivanje skotaj 70 kvadratov čisto dovolj.
No, mi bomo zidali klasično v izmeri 90 kvadratov, ker tista, ki je meni všeč, pri nas ni dovoljena :(, klasično pa se tako sicer lahko zida, ampak izgubiš ravno tisto, kar je njena značilnost – montažnost, hitra postavitev …

Zlatolaska, ni arhitekt “ozke” tisti, ki je delal sosedovo, Janez Koželj jo je risal, avtor Kocke. Meni je tudi všeč, je izrabljen vsak kotiček in je prav prijetna in sploh ne ogromna, ravno prav.
T.

Hoj,
tudi meni je všeč Claro od Marlesa.
Moram pa popraviti sir. Claro na ključ stane dobrih 21 mio (z DDV).
HM, koliko nam še manjka?????

Meni je pa sanjska tale:

Moja sanjska hiša, pravzaprav vila;

ali

Vse izbirate tako velike hiše. Se vam zdi, da če imaš hišo to potrebuješ?

Meni se zdi ravno obratno. Če bi sedaj živeli na 40 kvadratih v bloku, bi se mi verjetno že mešalo, ker pa imamo 40 kvadratov veliko hiško, pa bi potrebovali iskreno povedano, le morda 5 kvadratov večjo dnevno sobo, 3 kvadrate večjo kuhinjo, 2 kvadrata večjo kopalnico (zdaj je veliko 2.7 kvadrata in nimamo v njej niti umivalnika :(), pa še kakšno mini sobico (7 kv.m.) še za enega falota, potem pa bi bili že zadovoljni 🙂

Naša dnevna soba v nekoliko toplejših mesecih (maj do oktober) je vrt, obenem velikokrat tudi kuhinja, seveda otroška soba, pa nemalokrat popoldne še spalnica 🙂 in smo sicer zdaj pozimi natlačeni, ampak krize res ni.
Sem se pa naučila nekaj drugega v teh 8 letih te naše vile Špranjce – nismo več taki hrčki (čeprav se moram vsak dan boriti s tem mojih hrčkastih instinktom).

T.

Hmmm, ne vem, mogoče si se zmotila, ampak 1400 evrov na m2 !!!!
Saj je jasno, da so kvalitetnejše in boljše od običajno grajenih, ampak meni se zdi to ogroooooomno.
Jaz se razgledujem po montažnih, kjer je cena 500-700 evrov na m2, zato me je malo presenetilo.

New Report

Close