Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svet knjige ali Ciciklub?

Svet knjige ali Ciciklub?

ALi se bolj splaca vclaniti v Svet knjige ali Ciciklub? Ali v nobenega? Imamo leto in pol staro deklico in kupujemo zanjo kar precej knjig, v teh klubih pa so cenejse. Kaj priporocate?
Vsem zelim lep dan, Natasa

mi smo bili včlanjeni pri Epti, založbi najlepših slikanic. Priporočam za otroke do šole, za večje pa je izbira bolj slaba (razen Harry Potterja).

LP

Mi smo včanjeni v ciciklub in smo zelo zadovoljni, saj so knjige po klubskih cenah precej ugodnejše od rednih cen.
Pokukaj malo tu:

Mislim, da dobijo novi člani za darilo globus z lučko.
Če bi se včlanila te lahko jaz prijavim in tako bi tudi moja malčica dobila darilce.

Ne vem, kaj naj ti svetujem. Ciciklub – knjigo (ali nekaj drugega iz kataloga) moraš naročiti VSAK mesec, pri Svetu knjige pa “le” vsake tri mesece. Sama sem bila v Ciciklubu 3 leta – na koncu so se knjige že zelo podvajale in praktično ni bilo nobene izbire več. Cene? Ne pozabiti si vračunati tudi poštnine – potem sama knjiga ni več tako poceni. Poleg tega pa, ko sem šla mimo kakšne knjigarne, sem vedno našla kakšne zelo lepe knjige po ugodnih cenah. Ne vem – sama se odloči. Za Ciciklub se sama ne bi več odločila.
Svet knjige: zanimivo, polno izbire, nakup na tri mesece, imajo pa zoprno “pravilo”, če se želiš izpisati iz klubu (ne prej kot v 2 letih, pa točno do določenega datuma, drugače ti podaljšajo članstvo še za 1 leto). Se pa splača včlaniti, saj si lahko nabereš veliko knjig s 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom… Vsaj tako je bilo lani.
Ne vem, sama se odloči.

mi smo v Ciciklubu in se bomo kmalu izpisali, vsak mesec je le prehuda.

Jaz ti svetujem Svet knjige, ker imaš en nakup na četrtletje.

LP

Ja, saj meni se tudi zdi boljsi Svet knjige – “le” 4 knjige na leto, pa se knjige z velikim popustom ob vpisu… Vsak mesec se mi zdi kar malo prehuda.

Jaz tudi svetujem svet knjige. Nakup vsake tri mesece. Pa imajo kar nekaj otroških stvari, sploh če kupuješ preko interneta, kjer je ponudba še večja.

lp,
Mateja

Vse kar imajo v Ciciklubu je na voljo tudi v Svetu knjige, le obveznost nakupa ni tako huda oz. pogosta. Torej tu ne more biti dileme, saj, če želiš oz. zmoreš. lahko nakupuješ tudi vsak dan!

raglja

Jaz se na tvojem mestu ne bi včlanila ne k enim, ne k drugim, vse je obveznost. Jaz grem veliko raje v knjigarno, lepo prelistam, pogledam, kaj je znižano in velikokrat dobim knjige kar lepo cenovno oklestene. V katalogu pa nekaj super izgleda, potem pa dobiš v roke, ti je pa žal. Pa katalog Sveta knjige se ti mogoče zdi debel, ampak to je kaplja v morje v primerjavi z vso literaturo, ki je na voljo. Samo moje skromno mnenje.

Lp, Monstro

V ciciklubu smo bili točno eno leto, nato pa smo se izpisali. Vse videokasete, ki sem jih kupila tam, sem pošteno preplačala. Za razliko bi si lahko kupila kakšno knjigo več. In nakup vsak mesec – hudo. In res je, na koncu se mi je zdelo, da je vedno manj izbire.

Za svet knjige se še nisem odločila, saj večkrat zavijemo zdaj kar v knjižnico. Tam pa vzamem na posodo samo lepe knjige po zunanjosti. Preprosto ne morem brati knjige, ki je strgana, počičkana, mastna, pa četudi je zgodbica zares lepa.

Sem v Svetu knjige že tretje leto (sem zamudila rok za odjavo). Kupujemo v glavnem knjigice za sina (3. leta). Ponudba za otroke je skromna, poleg tega se zelo ponavlja in če knjigici, ki stane npr. 2.500 sit prišteješ 590 sit poštnine, te pride dražje, kot v trgovini. Enkrat sem pa sebi naročila eno kuharsko knjigo, ki je bila super opisana, ko se jo dobila pa katastrofa. Niti ene stvari nisem skuhala iz nje – pa je šlo 6.000 stran.

ne samo da je ponudba skromna in jo z nakupi vsak meset (tudi vsake 3 mesece) popolnoma izčrpaš, tudi cenovno so neugodni…dobesedno na silo kupuješ knjige, ker ti drugače pošljejo nekaj, kar ne rabiš…da o cenah igrač ipd ne govorim…se bolj splača stopit v knjigarno, prelistat in upoštevat svoje želje

New Report

Close