Najdi forum

doma izdelan koledar

Lep pozdrav vsem, ki sodelujete na tem forumu,

ki ga tudi sama redno spremljam in s pridom uporabljam vaše nasvete in izkušnje. No, danes se tudi jaz obračam na vas po pomoč.
Za Novo leto bi namreč rada izdelala koledar s sliko našega malčka in njegove sestrice. Za osnovo pa rabim koledar za leto 2004 – tak, na eni strani (saj veste, kot so gasilski). Brskasla sem že po internetu, obiskala tiste strani, ki ste jih že napisali, pa ga nikjer ne najdem. Ali kdo ve, kje bi se ga dalo dobiti.

Za pomoč najlepša hvala.

Veliko ustvarjalnih užitkov vsem

Nena

Datum: 26-11-03 11:58

tule sem jaz zasledila izdelavo koledarja, ce nimate moznosti ga oblikovati sami (racunalnik, printer). Imajo pa tudi potiske na loncke in majcke….upam da bo komu prislo kaj prav

http://www.copyland-sp.si/koledarji.htm

lp, kira

V wordu odpri novo datoteko, drugi dokumenti, čarovnik za koledar ali nekaj podobnega. Mislim da je predloga tudi za tak koledar kot ga rabiš. Vendar meni na trenutnem računalniku ne dela da bi ti opisala točno pot. Poskusi in LP A.

nova
Uredništvo priporoča

uf je trajalo, da sem izbrskala tole stran (med vsemi mojimi favorites), ponavadi vedno delam po tej predlogi,

lp, Kira

Kira,

super spletna stran – zelo uporabna.

Tenks, Ines

Poizkusi na svojem Outlooku. Pri izboru koledarja imaš nekje opcijo tedenski, mesečni ali letni koledar. Mogoče bo kaj uporabnega.

LP, Ela S

New Report

Close