Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek smučanje na Pokljuki

smučanje na Pokljuki

Zanimajo me vaša mnenja o smučanju na Pokljuki(hotel Šport je nekje čisto zraven) in pa cena karte Odrasli in otroci. HVALA

Oprosti, zakaj si pa tokrat anonimna? Vprašanje ni ne vem kako šokantno.

Smučanje na Pokljuki je predvsem za otroke in za učenje smučanja.
Odrasli se tam ne morejo nasmučat.
Za otroke je super. Cene ne poznam, ker se vedno sankamo…smo še premajhni za na smučke…

Hojla!

V vsakem primeru Pokljuka ni raj za (alpsko) smučanje, razen če udariš turno z Viševnika ali podaljšaš še kam dlje, ali pa če si navdušen tekač na smučeh. Kar se alpskega smučanja tiče, je res idealna le za učenje. Mi smo se ravnokar vrnili z dopusta na Pokljuki, vendar pa z mularijo nismo smučali pri Šport hotelu, pač pa pod Viševnikom na Rudnem polju (2 vojaški vlečnici). Tam je dnevna karta za odraslega 2400 sit, ostalih cen se pa žal ne spomnim. Naravnega snega je 70 cm, spodnja vlečnica je sidro varianta in enkraten teren za učenje, zgornja pa krožnički, vendar že kar spodobna strmina, ki je na posameznih mestih že precej spihana in temu primerno ledena. Obe progi pa sta jasno kratki in neprimerni za kakšno uživaško smučarijo. Nekaj boljšega pri vsem skupaj pa je tudi to, da ni nobene gužve (mi smo naleteli v povprečju na tam nekje okrog 30 smučarjev), ker je ljudem preveč od rok 15 min pešačenja (z vso opremo seveda) od parkirišča na Rudnem polju.

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Dečve hvala za odgovore. Nismo šli na Pokljuko ampak v Kandrše na popoldansko smuko z našim navihančkom, ki se je fuul nasmuču. Šli bi drugače res kar na Pokljuko vendar je bilo dopoldan preveč mraaaz. Skratka imeli smo se super. Hvala

New Report

Close