Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nagradna igra mladinske knjige

nagradna igra mladinske knjige

Rada bi vprašala za mnenje glede nagradne igre, Mladinske knjige in Readers Digest. Vprašala sem kar nekaj ljudi, pravijo, da verjetno pisma z odgovorom NE na ovojnici vržejo v koš, saj se ne odločiš za naročilo ponudene knjige.

Jaz pa sem od nekoga, ki dela pri mk izvedela,da je stvar resna. Sicer pa-nimaš kaj izgubiti.

Pojma nimam, meni je knjiga vsekakor zanimiva in ugodna, zato smo jo naročili.

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ojla. Če je naslov knjige Vsa čuda sveta ti jo fulll priporočam. Mi jo mamo že ene pou leta doma in jo vedno znova prebiramo. Same zanimive stvari, slike….itd

Res lepa knjiga.

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

tudi mi smo z knjigo zelo, zelo zadovoljni. ful lepe slikice, bi kar šla na kakšno takšno potovanje. in mislim, da je cena tudi ugodna, pa še na obroke jo plačaš.

Ja, tudi mi jo imamo že dalj časa doma. Knjiga je čudovita. Je pa res, da stane v knjigarnah kakih sto dvesto tolarjev manj:) Ampak ne sodeluješ v nagradni igri:))

Jaz mečem take stvari v koš. Pred kratkim smo dobili dvakrat dvojne kuverte, nisem jih odprla. Mami sem lani enkrat izpolnjevala, študirala, se mučila, da ja ne bi kaj narobe naredila, moraš biti že pravi doktor in to samo zato, ker je pisalo, da je mama ena zelo redkih, ki je dobila kuverto. Naslednji dan mi je povedala, da jih je kuverto dobilo še kar lepo število sosedov.

Torej lažejo.

Ampak MK jamči za te nagrade.

Pa sem tudi prepričana da si ena firma, kot je MK ne bi zapacala ugleda z nekim nategom.

Sicer pa izgubiti nimaš kaj 🙂

Dajte no!

Tudi Tomark je jamčil za nagrade….

Škoda, da se založba, kot je MK ukvarja z istim načinom pridobivanja kupcev.

Res je tudi, da je Slovenija majhen trg in da je z založništvom zelo težko preseči prag životarjenja in da nimajo veliko izbire….

Jaz in večina mojih znancev mečemo te stvari neodprte v kontejner (seveda za papir :)))))

Nataša

PS: no, ja – kolikor prebiram o vaših nakupih, bodo nekaj vseeno prodali!

“Pa sem tudi prepričana da si ena firma, kot je MK ne bi zapacala ugleda z nekim nategom.”

Tole je ena napisala – kako lahko to rečeš, če so pa (prebrala sem kakšno leto ali dve nazaj v eni reviji – pa ne tračarski) izžrebali oz., poslali tiste kuverte (da je bil izžreban v 1 ali 2 krogu nagradne igre),…….nekomu, ki je že nekaj let mrtev!!!?

Ej, če to ni čist mim!!!!?????’ Si predstavljaš odziv sorodnikov tega človeka?!

Če ima založba, ki naredi tako oslarijo še kaj ugleda, pol pa res ne vem več, kaj naj si mislim! Lp.

Čisto simpl morska deklica. Očitno je mrtev človek še vedno v imeniku oz. je nanj prijavljen telefon, kajti od tam žrebajo…je pa zoprna stvar, se strinjam….

Lp
A.

New Report

Close