Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čiščenje novogradnje

čiščenje novogradnje

Ali poznate koga, ki bi najel čistilni servis za novogradnjo pred vselitvijo? Mislim na čiščenje po beležu in na vso ostalo trdovratno mazanijo, ki se nabere po vrlih mojstrih.
Kakšna bi bila cena za 2 nadstropja po 100 m2. To je klet in stanovanje s tem, da spodaj ni tolika dela?

Odvisno od lokacije; če je to Ljubljana z okolico, potem pridejo v poštev npr. Valina iz Litijske, pa Čistoča – skratka kar nekaj čistilnih servisev se ukvarja s čiščenjem novogradenj. Ponavadi se z lastnikom dogovoriš, ta pošlje potem ekipo delavcev, ki ščistijo v enem dnevu. Je pa res, da je čiščenje novogradnje zelo delikatna zadeva, saj morajo biti zelo pazljivi; že npr. pri oknih, če imaš bela plastična, bodo zelo težko odstranili beton z okvirjev – tukaj ponavadi lastniki čistilnega servisa vnaprej malo pojamrajo in komplicirajo. Izvajalace lahko preveriš tukaj:

No, jaz sem se na koncu, kljub temu da imam majhne otroke, odločila, da čiščenje izvedem kar sama, saj sem tako prihranila najmanj 30000 SIT, pa še tista čistila sem uporabljala, ki so preverjena. Za odstranjevanje betona in silikona sem kupila posebo čistili v Bauhaus-u. In sem sem 2 dneva pošteno zavihala rokave in ščistila 190m2 bivalne površine, dveh kleti in vrtne lope tiptop.

Lp,

Ponea

Zelo sem zadovoljen z: Matjaž, 041-272-953 (sklicujte se na: Ekogradnja).

Sivček, kako to misliš ekogradnja? Predstavljam si, da bi si s tem sklicem znižali ceno.
Kako zasvinjano ste imeli koliko kvadratov in kako računajo?
Ja imam ravno bela plastična okna, sicer smo že sproti malo pucali ampak je potrebno vse še enktrat.
Imamo takega malarja, da nam posvinja da je groza. Ker še ne živimo tam in jaz v zelo kratkem pričakujem dojenčka ne pucam prav marljivo direkt za njim.

Ali vsi malarji malajo vse vprek ali se mogoče najdejo tudi taki, ki prej kaj zaščitijo in malo pazijo?

lp! anja

New Report

Close