Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pustni karneval na Igu

pustni karneval na Igu

Spoštovani!

V Društvu Fran Govekar Ig (www.drustvo-frangovekar.si) so v polnem teku priprave na eno največjih, obiskanih, pompoznih in medijsko najbolj odmevnih prireditev v Občini Ig, s katero Vas želimo seznaniti!
V najbolj norčavem delu leta, na pustno soboto, 5. februarja 2005 (v primeru dežja pa v nedeljo, 6. februarja 2005) se bo skozi center Ig- a podal

8. P O D K R I M S K I P U S T N I K A R N E V A L

Obiskovalkam in obiskovalcem prireditve se bodo predstavili zgodovinski in pravljični liki, ki so bivali in ustvarjali na ižanskem, ali pa so jih naši pisatelji ustvarili v svojih zgodbah. Predstavili se vam bodo prvi prebivalci Barja mostiščarji, z divjega zahoda nas bo obiskala velika skupina kavbojev in Indijancev, seveda ne bosta manjkala večna tekmeca Krimski in Povodni mož in nekatere druge tradicionalne maske.
Za letošnje leto pripravljamo presenečenje. Obiskovalcem bosta voditeljska para kar na dveh prizoriščih predstavila posamezne prizore, ki nastopajo v karnevalu. Prvo prizorišče bo v centru Iga na Studencu, drugo prizorišče pa pri Gostilni Ulčar. Pripravljamo zanimivosti za širok nasmeh na ustih ljudi.
Smo neprofitno društvo in želimo si dobrega počutja obiskovalcev in nepozaben pustni karneval.

Če vam čas dopušča, si lahko ogledate nekaj fotografij s prejšnjih karnevalov na internetni strani našega društva

Mi smo tale karneval obiskali vsako leto, ko se je dogajal (vmes je bilo malo premora) in je res kar zanimiv. Naš malček je lani ful užival, kljeb temu, da je bilo rahlo slabo vreme.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Kdaj se pa karneval prične?
Mojca

Ponavadi okoli 14 ure. Bo ziher še objavljena tudi ura (ponavadi je tudi reklama na radiih).

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close