Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novoletna zabava

novoletna zabava

Živjo!
Kaj menite o moževi novoletni službeni zabavi, ki se odvija na Krvavcu in traja 3 dni torej čez vikend, kar pomeni, da tam prespi, v družbi svojih sodelavk in sodelavcev, povprečna starost vseh 35 let, doma pa ima ženo in majhnega otroka?!
lep december vsem

Kaj menim? Ce mene vprasas – bi bila zelo proti!!!!!! Zagotovo moj ne bi sel!!!!
Kaj pa v primeru, ce bi ti imela tako zabavo? Me zanima, ce bi se moz strinjal….

Proti!

Ma meni se to ne zdi ravno primerno. Vsekakor sem pristaš novoletnih zabav in lepo je da se na nek primeren način poslovimo od starega leta, naredimo povzetek starega leta,plan za prihajajoče leto in to je to. Če je zraven še kakšna dobra žurka še toliko boljše. Ne zdi se mi pa ravno primerno, da je treba novoletno službeno zadevo rastegnit na tri dni žuriranja. Že tako je malo časa za družino ob takem tempu, ki ga ima večina izmed nas.

To je pač moje mnenje. Kaj pa pravi tvoj mož??? Se veseli zabave???
Ker prisilit ga ne more nihče, če ne želi jit tri dni.

Očitno gre firmi dobro, da si lahko privošči za vse zaposlene tri dni na Krvavcu.
Hm, kljub temu da možu zaupam 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi me grizlo kaj se dogaja. Verjetno mu bi pustila da gre ker zelo rad smuča. Je pa res, da se na takih zabavah zna zgoditi vse živo.(malo pijače, sproščeno vzdušje…)
In kaj poreče mož na to? Ali mu je “logična” ta animacija za tri dni brez družin?
Skratka če sem čisto odkrita men to ni fer od podjetja da orgarnizira nekaj takega. Halo! Ne rečem za en dan ne pa za tri dni.

Strinjala bi se, da gre čez dan zvečer pa mora biti doma.

Firma, kjer dela moj mož organizira dvakrat letno športni dan, ki je razdeljen nekako na tri dele: Delavnica (recimo o timskem delu ipd.), športne aktivnosti (sankanje, kolesarjenje,……), zvečer večerja z zabavo, nočitev, naslednji dan še kakšen izlet ali po zajtrku domov – kakor komu paše. Podobno imajo organizirano za novo leto, le da je takrat brez delavnice.
Meni se to ne zdi nič posebnega in ne oporekam temu, da gre. Za firmo kot tako je tako druženje lahko kvečjemu plus, za družino pa se mi ne zdi noben poseben minus. Če rabi priliko, jih je tudi izven službenih zabav dovolj, pa na konferencah v tujini pa kaj vem kje še vse.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Tri dni ja ta je pa močna, tudi jaz sem pristaš, da se gre na zabavo, ampak seveda ne za tri dni, no in kaj na to poreče tvoj mož, jaz bi bila proti, ampak mojemu možu, ki je pravi zapečkar sploh ni za zabave, tako da tudi ne bo šel je že povedal, pa je recimo še zelo mlad, ampak ljudje smo si različni…..

Upam, da se bosta lepo dogovorila in da bo tvoj mož upošteval tvoje želje in male pikice…….

Lep dan Mateja

mateja

Zelooo proti!!!

Dve popolnoma kontradiktorni izjavi v enem stavku:

“kljub temu da možu zaupam 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi me grizlo kaj se dogaja”.

Odloci se, ali mu zaupas ali ne.

Moje mnenje je, da če se nekdo odloči, da bo skočil čez plot, za to ne potrebuje 3 dni žurke in 15 pirov v riti. Če si tak kaliber boš pač skočil, če nisi pač ne boš. Pika.

Ocka

Očka vidim, da si spet na delu in da se spotikaš v vsako besedo.
Ja možu zaupam, da me pa bi grizlo kaj se dogaja na taki zabavi pa ne mislim samo na skoke čez plot.
Skratka o tej temi bi se dalo razglabljati vendar upam da so drugi razumeli kaj sem hotela rečt in da se ne spotikajo v vsako besedo.
Če imaš preveč časa pojdi rajši na sprehod ali naredi kakšno koristno delo.

A jaz pa mislim, da ni čist tko. Seveda zaupaš, samo ene ženskice so prave …… silijo in se slinijo, nastavljajo, kaj veš kaj pade na pamet opiti glavi…

Kaj pa tebe potem grize? Da ne bo jedel premastnega golaza? Da ne bo pil Simcicevega Sivega pinota ampak kaksno dolenjsko smarnico? Da se pri smucanju ne bo zvrnil na nos?

Sorry, ker stopam po tvojih zuljih 🙂

Ocka

Proti.

Tri dni? To je pa čist too much. Kakšnega pa imajo direktorja, ki to podpira? A on nima družine? Jaz ga sigurno ne bi pustila.
Sicer pa nimam nič proti novoletni žurki.

Pri nas naredimo “prednovoletno zabavo” za vse zaposlene in naše može oz. žene, v bližnjem prijetnem gostišču. Je zelo prijetno in družinsko vzdušje in pridemo vedno prav vsi s svojimi partnerji.
Da bi pa naredili tridnevni žur sami zase nam še na misel ne pride, ker se radi družimo tako kot sem napisala. Enako je tudi s pikniki poleti in z zimsko enodnevno smučarijo.
LP

Janja, to mi je pa zelo znano? A delaš v Trzinu?

Janja, to mi je pa zelo znano. A delaš v Trzinu?

Joj dej nehajte toliko moralizirat!!
Če ti znese sami z otrokom in da imaš na razpolago pomoč se mi zdi, da ni problema!!
Pogoj: da mu zaupaš in te ne frkajo hormonni!!
Varanje, pijača in vse ostalo se mi zdi po izjavah predhodnic neutemeljeno razen, če so imele same take izkušnje in govorijo iz njih!
Jaz sem veliko sama ker je mož na službenih poteh in mi na kraj pameti ne pride, da bi razmišljala v tej smeri???
Vse našteto od predhodnjic se ti lahko dogaja vsak dan v službi, po službi…..tako, da vse to kar je napisano se mi zdi že bolano!
Ja mislim, da lahko gre seveda, če si ti preskrbljena s strani pomoči tebi in malčku!
Odločitev pa je seveda tvoja!

Tudi jaz sem proti. Predvsem zato, ker imam podobne izkušnje, ko smo šli na izlet in so mlade sodelavke “se slinile” po nekaterih sodelavcih in da ne govorim, kaj se je potem dogajalo v hotelskih sobah par 100 km daleč od doma!!!Saj niso vse take, lahko je samo ena izmed stotih!
Mislim, da je en dan žurke dovolj.
Proti!!!

Elium1, sem prav vesela tvojega mnenja. Sem že mislila, da je z mano kaj narobe…

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Sam si pa tud ena sveca, da za vsako sobo posebej ves, kaj se je dogajal notri :))))

Ocka

Saj ne rabiš bit sveča, da vidiš kaj se dogaja. TO SE DOGAJA !!!

Punce,
ne ga lomit, to ni sluzbena novoletna zabava, ampak kaksen “aranzma” v ozjem krogu sodelavcev in sodelavk. Na svoje stroske verjetno.
Ce gre podjetju se tako dobro, ne organizirajo smucanja za 3 dni.

Nisam pristas tovrsnih zabav in bi skusala moza zadrzati doma. Ce na njen tako rad smuca, bi sla z ortokom z njim.

vsakemu normalnemu človeku je jasno kaj bodo tam delali, oprosti ampak preveč izkušenj imam s takimi stvarmi.

Dragi očka!
Kaj pa, če sem bila tudi jaz v kakšni sobi, pa ne skrita za zavesami?!

New Report

Close