Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gugalnik – konjiček!

Gugalnik – konjiček!

Lep pozdravček!!

Zadnjič je bila neka debata o igračah, natančneje o gugalniku-konjičku za otroke!
Kar veliko vas je spraševalo, kako ta konjiček izgleda, ker niste dobile kataloga, na spletni strani Neckermanna ga pa ni.
Mogoče vas še vedno zanima in jaz vam lahko pomagam!
Če katero zanima, smo mi konjička že dobili, sprobali ( zvočne efekte ) in naša princeska je že z vseh strani pofotkana z njim!
Kakšno veselje!! Pol ure je samo rabila, da se mu je previdno približala, potem se ga je čisto malo tudi dotaknila, zdaj ga pa že veselo vlači po stanovanju.
Konjiček je res cort, primeren za take majhne otroke ( visok 50 cm, dolg nekje 80 cm, čez hrbet pa ima tam nekje 30 cm ). Seveda je potrebno otroka, če ga damo gugat še držat in malo pazit, a je primeren še za drugo vrsto igre. Naša Tia ga boža, posluša kako rezgeta in galopira in ga seveda veselo oponaša. Vsa začudena hodi okoli njega… Lepo jo je videti in mamica je neizmerno vesela, da ji je darilo za Miklavža ( malo zgodaj, pa JAZ ne morem počakat ) všeč!
Torej: Če katero zanima kako gugalnik izgleda naj mi piše na mail in ji pošljem slikico ( sem je žal ne znam prilepit )!
Drugače pa lep dan vsem in veliko sončka!!
Vallery!

Prosila bi za slikice.

[email protected]

Hvala in LP.

Vallery,

koliko pa je staro tvoje dete? Jaz sem videla ta konjiček v Neckermanovem katalogu in se poigravam z idejo, da bi ga kupila moji dvoletnici za božič, pa me skrbi, če je že prevelika.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tudi naročila tega končka, komaj čakam, me tudi zanima za kako velike otroke je, do katere teže otroka je uporaben?

Oj Zoya!

Tia je stara skoraj 15 mesecev ( 2.12 )!
Ja primeren je za bolj male otroke, od tam nekje 1 1/5 leta pa po moje nekje do treh let je še aktualen za guganje,potem se bojim, da je že malo prenizek! Je pa lep kot igrača, čisto drugačen od tistih lesenih! Ta je že tak mehek, topel… ne vem, meni je res zelo všeč!
Piši mi na mail pa ti pošljem slikico s Tio, ki je zdaj visoka 80 cm in boš videla kako velik je konjiček, malo za ilustracijo.
Mislim, da za dve leti je ravno pravšenj, saj je otrok res že čisto stabilen in se lahko tako guga tudi že brez pomoči in varstva! Pa tudi komot spleza nanj saj je visok le pol metra, tako, da ni bojazni!
Lepo nakupovanje in veliko sončka!
Pozdravčke!
Vallery!

Tako hitro ste ga dobili!!!

No mi smo ga naročili včeraj, res da je naš dojenček star 5 mesecev in glede na to, da imamo precej igrač in cunjic od prvega sem babici (ki bo miklavž, dedek mraz in božiček obenem) predlagala da nabavi konjička, pa ga bomo za nekaj časa spravili (tam do poleti pač). Konjička sem imela željo že za prvega pa so bili zelo dragi, tisti leseni mi niso všeč, v tega pa sem se prav zaljubila.

Vesela sem, da ji je tako zelo všeč, ker bo potem tudi nam prav gotovo.

Koliko pa stane? Sem falila tisto temo, kjer se je baje že govorilo o njem…

Se mi zdi, da ene 8.700 ali nekaj takega…

tukaj imaš link

http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=24038&t=23971#reply_24038

Piki Miki!

V to, da vam bo všeč sem prepričana! :))
Tudi jaz sem se zaljubila vanj že na sliki, zdaj, ko pa je doma, sem ga pa še bolj vesela! Toliko bolj, ker je Tii tako zelo všeč!
Lep dan!
Vallery!

Konjička gugalnik sem pri Necerman naročila v nedeljo, včeraj (v sredo) pa je že prišel po pošti, tako kot Vallery, z eno besedo, priporočam!!!!!!!!!!!!
Moj malček ga tako boža, vleče za rep, ušesek, da rezgeta konjiček…
Zadovoljna sem pa še toliko bolj ko sem videla kakšna je cena podobnega plišastega konjička v Šparu: nekaj čez 18.000 SIT, ta pa še 9.000 ni, pa še lepši je……

mene pa zanima v katerem Nekermanovem katalogu je ta konjiček?Mi smo že pred časom dobili enega,ker nismo nič naročili smo ga vrgli v smeti,a se ne spomnim,da bi imeli tam konjička!

Hvala in LP

Tudi mi smo ga naročili v soboto in smo ga dobili včeraj.

Naša tamala je bila navdušena nad njim, vendar se ga je od začetka malo bala.

Konjiček je bil v enem katalogu , ki smo da dobili pred kakšnimi 14 dnevi, tole so podatki o konjičku – kat. št.

727/205HV Konjiček gugalnik 8.790,00 SIT

Konjiček je iz pliša, na lesenem podstavku, če pritisneš ušes, konjiček galopira in rezgeta (sliši se zvok), konjiček je zelo mehek, lušten že za okras, drugače pa prosi Vallery po mailu, da ti pošlje slike od tega konjička z njeno hčerkicom da boš imela popolno predstavo.

Res je tudi super, če pohitiš ga lahko še pred Miklavžem dobiš…m, ker res pohitijo pri nekermanu…

Punce, full sem vesela, da vam je všeč res! ;))
Da bi le veliko otročkov lahko doživelo tako srečo in veselje kot naši v teh dneh!
Lepo se gugajte in lep sončkast dan!!
Vallery!

Prosim za slikico. Sem ti pisala na mail.

Hvala.

če čudežno izginem iz foruma, vedite, da mi je mož zvezal roke, ker ste me spet navdušile za kakšnjo stvar. Sicer gledam že od poletja te konjičke: pri Baby centru za 18000 sit, kar se mi je zdelo pretirano bogastvo, sedaj sem pa mislila k ribničanom po enega za okoli 5000 sit, a so me virusi zadržali doma. Ta konjiček se mi pa zdi vseeno špica (sicer še čakam na sliko od Vallery). 😉

hvala za slikice, sedajn sem pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da bosta tudi naši dve vriskali od veselja, pa še stroški se razdelijo na obe, ke ubogi Miklavž pač nima veliko dinarčkov, a ne? :0)

New Report

Close