Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Avstrija – plačevanje z BA

Avstrija – plačevanje z BA

Punce povejte ali imate tudi ve velike probleme pri plačevanju z BA kartico v Avstriji (Celovec, Beljak). Imam novo kartico od NLB pa skoraj nikjer ne “prime” – ali imajo POS terminale tako slabe ali pa so te naše kartice tako zelo slabe.

Kakšne so vaše izkušnje?

Kjer se le da plačamo z Eurocardom, samo povsod ga pa nimajo.

Hvala za pomoč!

Simonca

Mi smo bili pred 14 dnevi v Celovcu in v C&A plačali z BA kartico. Trgovka je sicer omenila, da so pogosto težave in kartica ne “prime”, ampak smo zgleda imeli srečo in je šlo. Seveda pa smo imeli za vsak slučaj še gotovino v žepu.

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Pozdravljena

Tudi mi smo bili v Avstriji (približno mesec dni nazaj) in sem plačevala z BA kartico. Bilo je vse o.k.! Brez težav je šlo v H&M in C&A.

lp

nova
Uredništvo priporoča

V enih trgovinah je šlo čez, v drugih pa ne ?
Doma kartica deluje BZ

Kako se plačuje, pri blagajni? Vtipkaš samo svojo Pin kodo al kako? Nisem se še tega posluževala in ne vem. Hvala za odgovore!

Ja, v C&A v Celovcu imajo tisti POS pri katerem je potrebno vtipkati PIN kodo.

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Mi smo tudi v C&A hoteli plačati z BA, pa najprej ni šlo;nakar je prodajalka rekla, da ne gre zato,ker so slovenske BA kartice menda nekoliko tanjše od avstrijskih in zato vcasih ne potegnejo.Problem je rešila tako, da je kartico prelepila z lepilnim trakom-da je bila malo debelejša,potem pa je normalno potegnila. Lp

hvala, bom nslednjič probala..upam, da se ne osmešim hahaha

JAS SEM V AVSTRIJI Z LAHKOTO PLAČALA Z BA KARTICO OD A BANKE. LJUBLJANSKO BANKO PA SEM SKENSLALA KER TO KAR SI ONI DOVOLIJO JE PA ŽE PREVEČ!!!!!!!!! NA A BANKI JE VSAJ VSE POŠLIHTANO!

New Report

Close