Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kozmetika l’occitane

kozmetika l’occitane

Zanima me, katera kaj uporablja od te kozmetike. Razmišljam o nakupu daril za bližnje (ženskega spola), pa me zanima, kaj je res dobro in kaj priporočate…
Enkrat vem, da sem brala, da so stvari kar drage tam, ampak če se zamislim, da je v Mullerju ena boljša krema za zrela leta od 20 000 dalje, potem so tu še vse poceni. (Menda, kolikor sem seznanjena.)
Torej, kaj priporočate?
Rabim različne stvari za starost 40, 60, 10 in zase:))).

Meni so dobre stvari: karitejevo maslo,vsi izdelki iz medu (božansko dišijo ),olivna krema za obraz,krema za roke,krema za stopala (ful dobra),razne dišeče svečke,tudi make up ni slab.Jaz sem lani tudi kupila njihovo kozmetiko za božična darila in so jo obdarjeni zelo pohvalili.

lan!
Koliko pa stane npr. krema za stopala?Se morda spomniš?Vsaj pribl.

jaz kupim svojim najbližjim kak draguljček od tam in seveda še sebe pocrkljam
zdaj redno uporabljam – šampon iz sivke (imam zelo mastne lase in mi najbolj ustreza, porabi se ga pa zelo malo)
– kremo iz sivke za mastno kožo
– toaletno vodico sivka (a se vidi, da obožujem sivko?)
– mazilo za ustnice iz karitejevega masla

Sem pristaš poceni kozmetike, ampak so stvari, ki sem jih preizkušala sto let in več in na koncu po premnogih testerjih ugotovila, da mi – denimo šampon – najbolj ustreza. Glavo si ob običajnem šamponu moram pravi vsak dan ali mogoče na 2 dni, s sivkinim mi zdržijo tudi 3, celo 4, če nisem ravno za v pomembno javnost 🙂

T.

Kako se obnese tole mazilo za ustnice iz karitejevega masla?
Zdaj se začenjajo spet časi, ko bom namesto ustnic nosila okrog ene zaplate odluščene kože. :-((( groza, ko človek razpada pri živem telesu…

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

jaz sem tudi ena tistih s šmirgel papirjem na ustih. Pomaga precej, ampak ko je najhujši mraz prisegam na navadni vazelin iz DM 🙂 kar v škatli :))))

Mislim,da tam okrog 5000 sit,vsaj mislim.

kaj pa izdelki dvorca Trebnik? verjetno niso tako dragi. Trgovina je na Mestnem trgu 14 (nasproti stolnice). Imena si nikakor ne uspem zapomnit.

Bolj proti mestni hiši pa je še Lush z britansko kozmetiko – menda povsem naravno …

Odkar sem prvic poskusila karitejevo maslo in tekoce milo iz cimeta&pomarance sem se v to dvoje enostavno zaljubila…uporabljam se kreme za roke ki so tudi absolutno najboljse od vsega ze stestiranega 🙂

Ni poceni, ampak jaz imam tele kremice in mila res za dooooooolgo…

Obožujem medeni šampon in milo za telo, madljevo kremo za telo, kremo za noge in kremo za roke. Ker ne kupujem nobene druge kozmetike, za to pravzaprav zelo malo denarja zapravim in si lahko privoščim to znamko brez slabe vesti.

Mož ne zamenja brinove kreme za britje več za nobeno drugo. Pa kreme za po britju tudi ne.

Prijateljice rada razvajam z majhnimi, dišečimi mili (ki so super tudi za v omare) ki jih dodam darilcem. Z darilci iz L’Occitena še nisem falila, da komu ne bi bila všeč.

Obožujem testerje, ki jih radodarno delijo, taklo vedno prej lahko preiskusim, ali bi mi določeni izdelek ustrezal ali ne… moj naslednji nakup bo balzam in maska za lase na osnovi olivnega olja.

Imam kremo za roke, mandljeo kremo za telo in olje za tuširat, masko immortele, karitejevo maslo za občutljive predele,… Pravkar porabila tester vlažilne kreme za obraz s karitejevim maslom in je super – naslednji nakup!Poleti sem imela tudi zaščitno kremo s faktorjem, se je sicer težje mazala, ker je gosta in ima visok zašč. faktor, a je super.
Tudi jaz velikokrat kupim tam kako darilo in še nihče ni ostal ravnodušen 🙂
Lp,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Mi smo že skoraj čisto prešli na l’occitane. In z njim “zastrupili” celo sorodstvo. Mož uporablja vse za britje (brin), različne EDT, mali ima medeno peno za kopanje ter kremico za obraz in telo, imamo milo za roke, peeling ter kremo za noge, kremo za roke, gele za tuširanje, kreme za telo, radi se razvajamo z dišavami, jaz pa z največjim zadovoljstvom uporabljam najnovejšo pridobitev – karitejevo čistilno vodico. Vrhunsko. No, imam še šampon za lase (sivka) ter oblogo za lase (oljka). Pa še sem verjetno kaj pozabila.

S testerji so res radodarni.

Jaz sem zadnjič denimo iskala kremo iz sivke in je niso imeli ne v city parku, ne v mestu, pa mi je rekla, če mi je že zmanjkala, seveda mi je, ker vedno čakam zadnji dan, da kupim novo, in mi je rekla, da dobijo v sredo (bila je sobota) in mi je dala 5 testnih vrečk. V sredo pa sem si šla kupit kremo.

T.

Ali so njihovi samponi ok? Zanima me tisti za tanke lase…

Vem, da je v City parku njihova trgovina, kje pa še imajo trgovine?? Žal težko in malokrat pridem do C.P., zato sprašujem.
Hvala in lep dan.

bled

ste me čisto zastrupile včeraj in sem morala iti takoj na bled v trgovino…sem si kupila balzam za ustnice….in dala mi je testerčke s kremo za obraz (neko olivno in za okoli oči)…..sem pa poizkusila tudi mandljevo mleko in roka mi je tako dišala, da sem jo morala ves čas vohat…res…..cena je sicer obilna (8.800,00)…..pa me zanima….če je vredna tega denarja……najbrž jo imaš tudi za kar precej časa ker sem videla, da se z majhno količino da narediti veliko…..hvala za informacijo.

Je ta trgovina tudi kje v centru ljubljane?

V Interšparu pri BTC-ju je.

Je pa tudi pri Magistratu, upam da je še.

Na Mestnem trgu. O ja, včeraj je bila še, nekaj malega sem še pustila :-))
Ampak to je res hrana za dušo.

Mene je tudi najprej ena zlata duša obdarila z enim izmed izdelkov te linije … v dar sem dobila tistega krasnega medvedka – milo – in ne spomnim se, da bi mi zadnjih kar nekaj let kak vonj tako ustrezal oziroma me tako očaral – vonj akacijevega medu – zares opojne vonjave … za tistim sem šla iskat takšno dišavo in so jo imeli. Vodico z vonjem akacijevega medu … kot spisano na kožuh enega Pujastega medveda … ha, ha … in tista kremica za ustnice, ki jo omenja Tina je megastična, samo nekako kar ne pridem do nje, si jo je micena medolina prisvojila in jo skriva po vseh kotih … ha, ha … za Božič pa imam namen sebe obdariti z eno njihovih krem za obraz – sem že probala tester (res so radodarni z njimi) …

:o) Pu

Jaz jo imam kar dolgo, ker je ne uporabljam čisto vsak dan po tuširanju ampak za bolj redke priložnosti. Res je super, če pa jo uporabljaš skupaj z mandljevim oljem za tuširanje, se pa sploh ni treba vedno mazati s kremo, ker že olje samo zelo navlaži kožo. Pa imam izredno suho kožo + atopični dermatitis. Krasno diši, najbolj pa se mi dopade to, da ko se zvečer namažem, mi koža diši do naslednjega večera, ko se spet tuširam!
Toplo ti jo priporočam – če ne drugače, pa za občasno pocrkljat! Ali pa naj ti jo prinese Božiček :), če se ti zdi predraga. Meni je vredna vsakega tolarja.

Uživaj in zasnežen pozdrav,
T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

XENA:
ne prenagli se z mandeljevim mlekom, kajti od Fenjala (z mand. oljem in je za suho kožo) enako diši in tudi enako dolgo. Sem naredila poskus, ker sem imela oba testerja doma in sem se po vsaki roki z drugim namazala.

Drugače je pa meni zelo ok citronkin gel, predvsem za po britju (nog) in za osvežitev kože.

lp

hvala vam punce za informacije…zlate ste! 🙂

New Report

Close