Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek EX- YU-muzika

EX- YU-muzika

katero ste poslušali,jaz sem poslušala Bijelo dugme-beri Alen Islamovič-vse,Pa čorbo,plAVI ORKESTAR,PA ŠE KAJ BI SE NAŠLO PA SE ZDAJ NE MOREM SPOMNIT
pa vi???

Azra, Partibrejkers, Idoli.

Plavi orkestar, Čorbo, Bajaga, Bijelo dugme

lp, Maja

Meni je pa Jasmin Stavros…..zakon…..
Mojemu možu pa naša narodno zabavna-okusi so različni

Plavi orkestar še največ, imam tudi nekaj zaloge Index-ov, mož ima rad Dragojeviča, potem je tu še Bajaga… en kup dobre glasbe.

Še vedno so je “zakon” ĐorĐe Balašević, pa Parni valjak. Pol pa mogoče še kakšen Dragojevič, pa Grašo, itd.

lp, Tini

Riblja čorba (še zdaj jih poslušam) je bila zame zakon, Azra, Partibrejkersi (foter me je navdušil zanje), Idoli, Balašević, Bijelo dugme…. Polg dobrih starih rockerjev, so mi sedli še kakšni alternativci (sploh iz Hrvaške)…

He, he se podpišem (spet);-))

Lauferi iz Rijeke pa so imeli en super komad Budi moja voda (ga grem kar poiskat).

Nostalgija…;-)

Hm, jaz sem od malega na to muziko. Takrat so bili zakon Plavi orkestar, Novi fosili, Oliver Dragojevič, Jasmin Stavros. Danes pa izredno rada poslušam še Crvena jabuka, Parni valjak in Severino (ravno zdaj imam njen CD vklopljen :))).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Totalno sem bila nora v punk skupino Paraf, mislim, da so bili iz Reke; še celo pisala sem jim…Drugače pa Čorba, Azra, pa mislim, da je bil Massimo, al kaj že, je imel eno ful lepo pesem – Sjaj u travi. Aja, pa Denis & Denis sem tudi poslušala. Oj, kje je že to….

– jaz rada poslušam Bijelo dugme, Bajaga, Parni valjak, Severina, Crvena jabuka, Balaševič, Dragojevič, Prljavo kazalište, Cetinski (blago onom ko te ljubi..), Karma, Magazin ….

Link, kjer boste našle še ful dobrih izvajalcev, malo pobrskajte :

O, superca!

Jih je preveč za naštevat:Plavi okestar,Bajaga,Alka Vuica in še in še………………….

Definitivno pri meni prednjači PARNI VALJAK !!!!!

Yes!!!!

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Parni valjak, Crvena jabuka, Plavi orkestar, Ribja čorba…….

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

U, jaaaa, ta je bil neki časa himna…. Sem se prec spomnila na enga tipčka iz pradvanine…. Ufff, nostalgija….

Čisto nora sem bila na Plavi orkestar. Celo fan club smo imele, nobenega koncerta nismo zamudile.Nore najstnice…
Potem pa “Good by teens” in …”Bolje biti pijan nego star”…
Še zdaj mi srček zaigra, po tolikih letih.

Ja še nekaj sem poslušala, in sicer Srebrna krila, tista prva zasedba in pa Čolića, vse to je bilo še v OŠ. Joj, kje je že to.

Lp, Maja

Ko sem bila še čisto čisto majhna sva s sestro skoz navijali NOVE FOSILE, zdej mi pa zmer začne hitrej srce bit, če slišim PARNI VALJAK!!

New Report

Close