Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina nenadna vrtoglavica

nenadna vrtoglavica

Lep pozdrav,
Pred tremi dnevi sem se ponoči kar naenkrat zbudila in se dvignila v sedeči položaj in pojavila se je grozna vrtoglavica, ki je trajala minuto, svet okoli mene se je vrtel neznansko hitro in mislim da zraven tudi moje oči, ne vem, ali sem se zbudila zaradi vrtoglavice (je to sploh možno?) ali se mi je vrtelo, ker sem se tako hitro dvignila? Ne spomnim se tudi nobenih hudih sanj. Prepotila sem se in občutek slabosti je bil še cel dan malce prisoten. To je bila moja druga vrtoglavica v življenju, prva je bila podnevi, pred 4leti, pri 18ih, takrat me je tudi malce zaskelela vratna bezgavka.
Kaj bi bil vzrok temu? Je to morda povezano z vnetjem ušesne mečice zaradi uhanov, oz. alergije zaradi uhanov? Naj povem, da nimam časa za telesne aktivnosti in da zadnji mesec zaradi študija bolj ali manj presedim, malce imam tudi otrdel vrat.
Prosim svetujte!

Spoštovani!

Skoraj zagotovo je vrtoglavici botroval hiter dvig iz ležečega poožaja in spremembi položaja se tlak v možganskih žilah ni uspel dovolj hitro prilagoditi.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

kot že omenjeno pri pogostem pjavljanju bi p alahko bil moten organ za ravnotežje

New Report

Close