Najdi forum

Tatoo

Ima katera od vas tatoo? Kje in kakšen? Mene tak “trga”, da bi si ga dala delat…nekaj majhnega, na ramo….ali pa na gleženj…

….pa mi reče sin: ” Mami, a misliš, da si stara 20 let?”…….

Dobro jutro!

Jest bi ga tud mela, recimo na gležnju, to mi je ful lepo. Nekega dne….
Men še noben ne reče, kolk sem že stara, me pa mož mal čudn pogleda, pa skomigne z rameni, ko to rečem. Mogoče si bom pa dal tistega z monte-ja al pa fruhtzwerge, hi hi.

Lp Andreja

Jaz ga nimam, pa bi ga tudi imela. Najraje na gležnju.

Lp, Maja

nova
Uredništvo priporoča

Jaz ga imam, delat sem si ga pa dala prejšnji mesec. Moram povedat, da mi ni nič žal. Imam pa dva delfinčka, ki skačeta iz vode, na levi lopatici.

LP,
Lisa

Kje si ga dala delat? Je bolelo? Kolk stane??
Firbčna sem vem, ful me zanima.

Hvala

Lp A

…mmm, lušno!

Tud jst že dalj časa razmišljam o Tattoju…….me še nisem zbrala dovolj poguma (malo se bojim bolečine)……..sem si pa že ogledala par strani na internetu o tatuju……..motive.
Mogoče si ga bom dala delat naslednjo pomlad 🙂

Lepo nedeljo! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Jaz ga imam na rami. Dala delat pri 33, nikoli zal. Razmisljam se o enem…

Tanja

Draga Kristi…sam da te na majhno stvar opozorim…če si daš spomladi delat tatoo ni najbolj fino, ker moraš paziti 3 tedne ali več nanj in imeti polepljenega z gazo…če se boš odločila je najbolje pozimi, ker nihče ne vidi, pa še bat se ti ni treba zaradi sonca ki lahko kakšne komplikacije povzroči…:)
lp

Delat sem si ga dala v MB pri Harihu, plačala pa sem 10.000,00, je še malo ceno na koncu spustil za 5.000,00.

Je pa res, da spomladi oz. poleti ni vredu, če si daš delat tatoo, ker moraš res pazit na njega. Pri meni je to trajalo slaba 2 tedna, potem pa se je zacelil in je bilo vse OK.

LP,
Lisa

Hvala za informacijo…….no mogoče se okorajžim to zimo :)))

Me pa full ima,da bi si ga dala čimprej,čeprav še ne vem točno kam.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

ja sem si ga hotela dat za trideseti RD … točno vem kakšnega 🙂 samo potem nisem … par zadržkov .. mogoče bom za 40-ti RD :))) al me bo pa minilo 😉

B.

dobila kot darilo (seveda po moji želji) za 1. obletnico poroke od moža. imava oba, on obe rami (en motiv z Dalijem, en z Escherjem), jaz pa toskansko sončece na desni rami.
Oba sva se tetovirala pri Johnu (mali trg, lj), tatuji niso majhni (sploh moževi :))), sva pač oba pristaša tega, da ko imaš, imaš tako da se vidi, ne pa tako majhnega, da ne veš ali je kakec od golobčka 🙂 (se opravičujem, citiram tatuatorja :)))))
Stara sem bila 24 let, do sedaj nikoli žal. Bolje pozimi ali jeseni oz. zgodaj splomladi, da se koža pravilni zaceli. Poleti je treba ornk mazat, sonce ne paše na tetovirano kožo, ker je mnogo bolj občutljiva in še vname se lahko (in to ne glede na to, koliko je star tatu)
T.

Jaz sem prevelik cvikator za vsa spikanja… Se sedaj ne vem, kako mi je uspelo nabrati toliko poguma, da sem se dala prepricat sosolki in sla preluknjat usesa…hehehe…

Mislim, da lahko s sigurnostjo recem, da ga nikoli ne bom imela… Mi osebno slikice po kozi niso vsec…hehehe…
In ce priznam, si tezko predstavljam eno osemdesetletnico s tatoojem… Ceprav mi je zadnjic en mulc (s svezim tatoojem) rekel, da bo takrat to cisto “normaln”, ker bo ta generacija vsa “gor zrasla” s tatooji… Ja, mogoce ima pa prav… S.

mene je mel ze pred leti, pa sem ful vesela, da se nisem dala tetovirat, ker … zdej ma ze vsak tadrug tatoo … in pocasi bomo taki BREZ zelo kul ;))))))))))))))))

kar poglejte mal Italijane na morju …
piercing, tatoo …
meni se zdi total brez domisljije.

ce se kdo spomni kaj novega, bom verjetno ZA.

:))))))))

Na desni lopatici imam krilatega konja, ki sem si ga sama izrisala. Je kar velik … zapolni mi celo lopatico … vendar mi ni žal, da sem si ga naredila. Aprila bo 3 leta odkar ga imam in študiram tudi o tem, da bi mu naredila “bratca” :)))))) – mogoče na desni roki. Si pa ne mislim, da je to neka modna muha mladih … seveda vse odvisno od tega kakšen tatoo si narediš. Če si narediš neke rožice, srčke ali kaj takega … v bistvu zadevo, ki ti ne pomeni nič, bi rekla da se da zgodit, da ti bo pri 50-ih žal, da ga imaš. Če si pa narediš eno stvar, ki ti kaj pomeni, pa ti ne bo nikoli žal.

Je pa stvar taka – preden si narediš tattoo si najprej vzemi nekaj časa in si izberi pravo risbo. Nato jo imej nekaj mesecev obešeno nekje, kjer jo imaš stalno na očeh … da jo vidiš vsak dan, dan za dnem, mesec za mesecem … in če ti je motiv še vedno všeč čez, recimo, tri-štiri mesece … potem je to to. :)))

Glede motivov: sem brala v eni reviji za starse.. tukaj… Kako si je ena mami dala tetovirat odtis sinkove dlani… in datum rojstva+ njegovo ime.. En oce ima na svojem hrbtu poleg “starejsih” tatoojev se stiri potrete svojih hcera…hehehe… Dru tatko pa svoja sinova… kako igrata nogomet…khmkhm…
Upam,d a nisem kaksni dala ideje…hehehe….. S.

Mene je tudi pred leti metalo, da bi se dala tetovirat, pa se nisem nikoli opogumila. Zdaj me je pa že minilo.
Tatooji so mi všeč, ampak samo eden! Dva tatooja na istem telesu sta za moje pojme že preveč. 🙂

Jaz bi pa res zelo rada vedela, v čem je štos tetoviranja. Če mi nekdo reče, da zato, ker mu je to všeč, mi ne zadošča in me ne prepriča. Kaj tiči za tem? Kakšen simbolni pomen ima? Ali je razlog posnemanje ali moda? Ampak to se mi zdi premalo močan razlog, da si nekdo označi svoje telo za celo življenje. Mora pa že biti kaj več.
To ni barva las ali pričeska, to je nepopravljivo poseganje v (na) telo.
Kaj nekoga pripelje do take odločitve, da ne razmišlja o tem, da mu bo morda kdaj žal?
Ne napadam in ne obsojam. Vsak ima pravico početi s svojim telesom, kar želi. Rada bi samo razumela razloge.

Je katera pripravljena odkrito spregovoriti o tem?

She… jaz se zelo malokrat licim, nisem vsa napudrana kot veliko drugih, ne hodim h kozmeticarki, ne sekiram se za vsako kalorijo, ne nosim fancy in modernih oblacil… izbrala pa sem si tatoo. Ker sem se enkrat to spomnila in to v sebi nosila nekaj let.

Naredila sem ga v posebni situaciji, od takrat nosim poleti majcke brez rokavov. Smatram ga kot trajni make up na rami.

Tudi nos sem si dala preluknjat. Zakaj? Nikoli nisem razmisljala o piercingu. Pa sem sla v Dublinu mimo enega shopa, sla noter in to naredila brez razmisleka. Pa mi ni bilo niti en trenutek zal. Spet en kos enga make-upa recimo. Saj imam toliko v glavi, da ne naredim totalne neumnosti, ki bi me kdaj v prihodnosti motila.

Pierce sem mogla dat ven pred carskim rezom in ze naslednji dan ni sel nazaj notri. Verjetno ga bom enkrat v prihodnosti obnovila. Ker mi je resnicno kul.

In vsec… ceprav ti tega razloga ne razumes. Sama sebi sem z njim vsec…

Tanja

Jst nimam še tattoja,si ga pa full želim………….ne zaradi mode. Enostavno ti ne znam razložiti,ma že od najstniških let so mi full všeč (ne po celem telesu, kakšen manjši).
Kadar pa se bom za sigurno odločila,bom izbrala tak motiv ,ki mi bo nekaj pomenil………ne nekih srčkov in podobno.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Hm, dobro vprašanje, v resnici ne vem zakaj. Preprosto mi je všeč. Neodstranljivo to sicer ni več, če bi kdaj želela da ga ni več. Vsekakor pri meni ni razlog moda, daleč od tega. Modi bolj malo sledim, tudi oblačim se tako kot je meni všeč in ne tako kot zapoveduje nor. Cosmopolitan (btw. a v teh revijah res mislijo, da smo vsi polni cvenka????)
Mi je pa res všeč, le tatoo ni le srček ipd. ampak da nekaj pomeni. Ful mi je recimo všeč en tatoo od tistga rapperja Eminema, ki si je dal naslikat podobo svoje hčerkice na ramo. Jih ma za moj okus preveč (tatoojev namreč), ampak tisti mi je res lep.
Ne vem, to najbrž ni odgovor na to vprašanje, le malček razmišljanja.

Lp Andreja

Na žalost si vse preveč deklet in tudi fantov dela zadnje čase tattoo-je zaradi mode in ne zaradi tega, ker bi to čutili v sebi. Jaz sem si tattoo želela že od srednje šole naprej. Takrat se nisem odločila, ker sama zase nisem bila prepičana ali je samo takratna muha ali imam to res v sebi. Ko želja tudi po več letih ni minila sem šla … in nikoli mi ne bo žal. Zakaj? V bistvu je dobro vprašanje. Mogoče zato, ker se sedaj počutim bolj zapoljnjeno … ker sem si sedaj bolj všeč … ker sedaj, ko pogledam svoj hrbet, se mi zdi dosti bolj zanimiv kot prej … in nasploh, ker to kar imam tetovirano pooseblja mojo dušo, moj karakter. Sedaj bi si rada naredila še enega za rojstvo otroka … ker bi mi to nekaj pomenilo … eno veliko prelomnico v mojem življenju. In kako bolje zaznamovati to prelomnico, kot z nečin takim, ki se nikoli ne izbriše, nikoli razbije, nikoli uniči. To bi rada naredila skupaj z mojim dragim in bi nama obema veliko pomenilo.

Je pa res, da moraš biti tip za to. Tisti, ki ni tip, ne bo nikoli razumel in bo vedno obsojal tiste, ki imajo tattoo-je. Vsak ima svoje. :))

(tudi jaz ne razumem tistih, ki imajo pet vrst barv na laseh) :)))))))

jst bi pa tatoo pa uhan v nosu,popku-res vse to mi je zelo všeč ampak moj bi me po moje zadavil,ker njemu je pa to-too much-j******ga Nič ne bo
Resnično me to na ljudjeh sploh ne moti-mi je zelo všeč.

Jaz bi si dala tetovirat pa sidro, sam se ne morem odločit kam.
Hahahaha…., pa saj to je hec.

Zadaj pa zares: Meni je tatoo sicer všeč, na kakšni lepi mladi ženski, ali lepem mladem moškem. Oba morata imeti napeto in gladko kožo, moški mora biti rahlo mišičast,…..potem tatoo res pali.
Ne predstavljam si ga pa na kakšni viseči, zamaščeni, celulitični, strijasti, aknasti, kosmati,…. koži, ki se trese kod puding. In ker sem mnenja, da mladim tatoo paše, starim pa ne in ker si ga ni tako enostavno odstraniti, se jaz tetovirala bom ne!

PS: Kar predstavljam si kakega kosmatega, zavaljenega motorista, z dolgimi štrenastimi lasmi, s pivskim trebuščkom in vsega potetoviranega, al pa kako starejšo gospo, ki ji koža na nadlehti mahedra levo-desno, na rami pa ima tetovirano zdaj že malo zapotegnjeno rdečo vrtnico.

New Report

Close