Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PROŠNJA FORUMAŠOM GLEDE DEDKA MRAZA

PROŠNJA FORUMAŠOM GLEDE DEDKA MRAZA

Pozdravljeni!

Imam eno ponižno prošnjo. Veliko vas je, ki ste se prijavili za Dedka Mraza, pa niste sporočili ne podatkov o otrocih, ne paketov oz. vse od prijave na forumu od vas ni bilo več glasu. Moram priznati, da me čas, ob pripravah na prihod dojenčice in enega nad vse aktivnega smrkolina, neusmiljeno priganja in želim urediti za dedka mraza čim več pred odhodom v porodnišnico, ki pa naj bi bil predvidoma 9.novembra, tako da čas se res izteka. Vse forumaše, ki so se od prvega dne premislili, zato prosim, da mi to sporočijo na mail. Zgolj forumsko ime in odjavo. Lepo prosim, zgolj zato, da vas preneham voditi v evidenci in čakati kdaj boste sporočili glede paketov. To čakanje gre namreč na škodo vseh tistih, ki so podatke sporočili in čakajo, da se paketi naročijo.

Še enkrat hvala za razumevanje in en lep dan ter vikend, kljub kislemu vremenu.

Lp
A.

Mil imaš verjetno zabasan. Sporočam ti, da sem pravkar nakazala denar za moja dva lumpa. Če ne prej, ti pošljem mail še enkrat v ponedeljek.

Plačilo je O.K.

nova
Uredništvo priporoča

Jst sem prijavo in izbiro paketa javila tebi Kaja……..upam,da je vse ok.

Plačala sem tudi že par dni nazaj.

Lep popoldan! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

V kolikem času pa pride plačilo na Pošti? Plačala pred 1 uro.

Vse O.K.

Če posebej ne omenim tukaj, je vse v redu s plačilom in naročilom paketov.

Trenutno še ni.

Tudi jaz upam,da si dobila moje plačilo,ker na pošti mi je kar nekaj komplicirala…:)

Vesela sem,da sta si upali sprejet nase takšno odgovornost.ČESTITKE in HVALA,ker se trudite,da nam bo lepo!

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Dobila.

ni panike…gre za tiste, ki niso javili ničesar ne meni, ne kaji…

dobila

Čisto neumesno – en nasvet.
Analina, dajta en datum in uro do katere se je najkasneje treba prijaviti. Do takrat in pika. Ad acta. In nikar se ne sekirajta zaradi vseh, ki so nekoč rekle, pa ni o njih več ne duha ne sluha. Že ne mislijo resno.

Osebno se nisem prijavila, oglašam pa se zato, ker sem že parkrat s sodelavcema organizirala dedka mraza za sindikat in smo na koncu pogruntali, da je najbolje dati končni datum in pika. Pa še vedno se najde kak padalec. Prej jih pa je bilo na tone, še na isti dan ko je dedek mraz prišel, so se hoteli prijavljati… Morda je bilo res kruto ko smo rekli do zdaj in konec in pika, ampak nenezadnje vsi smo le ljudje in imamo svoje zmožnosti funkcioniranja. In maloooo časa… Sploh pa v tvojem stanju Analina.

Nas ne bo, ker imamo že itak dva dedka mraza, pa naš takrat 16 mesečnik verjetno ne bo čisto dojel zakaj gre… december ja pa itak eno samo drvenje in nam še tretji dedek mraz malo odveč hodi. Drugo leto, verjetno.

No, da ne bosta vzeli, kot da vama pamet solim, je bil le moj nasvet, ker vem, kako to zgleda. In toliko težje je, če ljudi sploh ne poznaš in imaš premalo podatkov… upoštevajta, ali pa ne. Bilo je dobronamerno.

Želim pa vama, da zadeva vsekakor uspe s čim manjšimi napori.

LP, Ana

Zdaj pa je.

Saj sta napisali do kdaj. Ponedeljek 25.10.04

hvala za nasvet Ana. Sama organiziram več dedkov mrazov vsako leto…no ja glede na moje stanje sem se odločila, da letos organiziram le tega. Datum smo postavili, a sama imam eno, lahko bi se reklo slabost, in to je, da nikomur ne znam reči ne, kadar gre za otroke, kar pomeni, da čakam in čakam hehehe….lani so se mi prijavljali še par dni pred prireditvijo. Letos žal zaradi mojega stanja ne bo šlo.

Hvala za nasvet, vsake toliko ga moram slišati, da me malo spravi k sebi.

Lp
A.

Tudi mene zanima ce je dedek mraz dobil nase nakazilo.. ne vem ce sem vse prov napisala! Hvala za odgovor

Upam, da je tudi moj mail in potrdilo o plačilu prišel na parvi naslov (Analinin).

Bilo bi malo nerodno, da bi potem prišli na prireditev in bi padli “mimo”.

Na kakšen način bi najlažje prišli do potrditve udeležbe? Vem, da je spisek potrjenih prijav zelo dolg, ampak nekako bi bilo treba do časa vedeti.

Nataša

V torek, ko ne bomo več sprejemali vplačil, bo na vpogled potrjen seznam.

tudi jaz sem danes plačala za obe pikici. upam, da je prišlo nakazilo.

OK – hvala obema, da se trudita!

Ntš

a v ponedeljek je še čas? jaz sem bila te dni nenehno v službi in sem čisto pozabila 🙂 v pon. pa imam končno dopust 🙂 lahko takrat?

Kaja

mi lahko prosim samo poveš, če je vplačilo že prispelo?

Hvala!

ker še zdaj ne vem kam pašejo tri mame…..bomo itak dali v torek forumska imena ven, tistih od katerih smo prejeli vse podatke…..in če se katera ne bo našla gor..bomo to še v torek reševali….ok!!!!

PS: Ne bojte se, lani ni nihče padel čez najino sito…

ja ja do ponedeljka do polnoči:))))…da ti pozablaš sm pa že itak navajena hehehe

dove** a so tvoje inicialke slučajno L.T. ALI K.K. ALI V.M.? piši mi na mail ok

New Report

Close