Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako preživljate večere?

Kako preživljate večere?

Mene pa zanima kako s svojimi partnerji preživljate večere, ko deca zaspijo in je v hiši končno mir… Pri nas je tako, da jaz večinokrat zaspim, ker sem drugič noseča in pač utrujena, mož pa zdolgočaseno gleda TV, surfa ali pa gre k prijateljem na obisk.

Malo se pogovarjava, kako je kateri preživel dan, potem pa ponavadi mož kar pri Tv zaspi, jaz pa malo pospravim po bajti, likam ( če mi je…) pa seveda norim tu po forumu…
Skratka, nič posebnega…

Naš mladiček zaspi okoli 19. ure, tako, da nama ostane kar nekaj časa. Naprej 5 minut za sprostitev, ker naju zadnje čase totalni izmozga v dveh urah skupnega popoldneva. Potem oba zalaufama (vmes poslušava poročila) in v pol ure ali uri postoriva vse po stanovanju, kar imamo na sporedu čez teden (jaz kuhinjo – vsak dan temljito, pripravim kaj za kosilo za nasl. dan, pa perilo, cunje za naslednji dan, mož pa daje na kup igrače, ki so po celem stanovanju!!!, pa smeti, pa dnevno sobo, sesanje, itd.).
Potem greva pod tuš, nato se vsedeva v denvno sobo in klepetava, ali kaj bereva, surfama, gledava tv,…..okoli 10-11h pa se ponavadi pridruživa najinemu polhku.

LPT

otroka zaspita okoli devetih, sledi malo pospravljanja, pripravljanja oblačil za naslednji dan, malo klepetanja. TV je prižgan in če je kaj pametnega ga gledava. ker sem bolj klepetave sorte, mi paše, da mu vse živo povem, malo obdelujeva otroke, malo službe, pa še razne načrte ipd – včasih je to kar dolga debata.
Če je pa kakšen recimo šport, obsedi pred Tvjem in takrat jaz se malo vrtim po stanovanju, potem kaj berem, rišem, šivam, pečem pecivo (včasih se tega lotim šele ob enajstih…).
Spat pred polnočjo nikoli ne greva, pa še takrat vsaj pol ure berem.

Pri nas sva skoraj vsak večer oba na računalniku – on dela za službo, jaz srfam. Spat greva pa večinoma vedno skupaj. Res pa je tudi, da spat hodiva zelo pozno.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Meni je všeč, da greva skupaj spat, navadno se počakava… Prej pa morava k sebi priti po kopanju otrok, posprasvljanju, likanju, kuhanju – vse to počneva zvečer, da foruma niti ne omenjam.

Kadar je mož doma, ko gre spat naša pikica okoli 9h padeva oba na kavč in gledava TV ali pa kaka težka debata.

Ko pa moža ni doma (nočna) ponovadi zvečer likam, berem se predajam sama sebi kakor mi pač paše.

Srečne tiste ki lahko zaspite ob svojih dragih vsak večer. Mene ko sem sama še posebno pozimi tako zebe.

Bodite vesele,….

Kako pri nas prezivljamo vecere..ponavadi vsa utrujena ob tamalim zaspim..to je tudi edini moski, s katerim trenutno delim posteljo :))))

Miru ni! Pri nas si zadnje mesto že nekaj časa deliva najstnica, ki gre spat okoli 24.00, in jaz, ki še malo drsam okoli, tam do 1.30.
Pozdrav vsem budnim!
Nina

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Na sreco mladicek spi veliko bolje kot pred meseci… in tudi hitreje zvecer… Pa pozno odhajava spat… Torej je kar nekaj skupnih ur…
Razlicno: delovno…. on na rac, jaz naredim tista obvezna gospodinska… da s ene nabira prevec… Tv, knjiga… priprava za suzbico… Vcasih klepetek, pa kaksna dobra (pregresna) papica pozno v noc…hehehe… Pa crklanje na kavcu… pa klepetki po telefonu…
Pravzaprav sva kar dolgocasna…hehehe… Vikendi so izjeme…
Trenutno ga pa nimam ob sebi.. torej visim tukaj, ker imam rac samo zase…heheh Lp! S.

Ko tamal končno mrkne, nekje okoli 21h, najprej z možem uloviva nazaj vsak svojo dušco, nato sledi pol ure samo za naju, nato kaj postorova po ljubem domu. pol pa ponavadi vsak še malo posurfa, med polnočjo in 1 pa oddrajsava spat.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

vidim, da ste kar pozne pri odhajanju v mižule – kdaj pa vstajate? tudi mi smo namreč kar pozni, zjutraj pa koooooooooooooooma. sploh zdaj, ko dojim tut ponoč. ena zgoraj se je pritožila, da ima mož nočno in je sama – moj mož pa pri mojih, sicer občasnih nočnih pravi, da je to zanj privilegij… haha.

živjo!
ko najin sinko zaspi, je na vrsti kako gledanje tv(že prej si posnameva kak film, ha ha serijo…), izmenično surfanje, cartanje… spat hodiva zelo pozno, tam okoli 2 zjutraj, sicer pa vstajava med 8 in 10 zjutraj…
ko pa moj dela ponoči, pa kaj malega ponardim po hiši, potem pa surfanje, tv, knjiga…pa spat hodim kako urco prej :-))))))))
lp
Pati

Jaz pa sem mami božal in masiral.

Ko je ta mali zaspal že ob 21h sva imela večere zase in sva se cartala, pogovarjala ali pa le poležavala skupaj pred TV-jem. Tisto so bili trenutki, ki sva jih imela zase in sva jih izkoristila do kraja.

Sedaj ko ta mali ne zaspi več tako zgodaj pa … jah … se je treba igrat z njim ne. :))) In potem ko damo končno ta malega spat in ko tudi zaspi je cajt da tudi midva izmučena padeva v posteljo in zaspiva. :)))

Nina zaspi okoli 8 ure in potem imava čas zase,jaz kaj pospravljam,berem,se učim in potem kakšen film-vse je tako zelo tiho in mirno….a včasih mi še v ušesih doni “kričanje” od celega dneva(moja miška poje):))

pa pa -lep miren večer

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Tudi jaz bom šla danes spat sama. Nočna… Čeprav sicer zelo dobro spim, je v nočeh, ko je moj v službi, kriza.

A je tvoj danes doma?

New Report

Close