Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek luskavica

luskavica

Nasvet bralca v casopisni rubriki: domaca zdravila:

PROPOLIS: namocen v zganju je jemal 3x nadan po 15 kapljic na sladkorju. Boleca mesta pa je s propolisom mazal. Pocasi je bolezen pozdravil.

HERMELIKA:(bralec): Sveze liste hermelike rahlo zmeckajte in navezite na obolelo mesto. Pustite 24 ur, to se enkrat ali dvakrat ponovite in luske bodo odpadle.

Imam se nekaj nasvetov za caje, obkladke, mazanje, kopeli; sporocite, kaj pride v postev pri vasi bolezni.

V Grčiji obstaja zdravilišče z neko vrsto rib- kopaš se v bazenu in ribe ti ‘luščijo’ kožo…baje da najučinkovitejša metoda do zdaj.

lp

Ja, te ribe se imenujejo Garra Rufa. Pri nas se jih tudi dobi. Dobijo pa se tudi tablete, ki vsebujejo učinkovine teh rib. Kolikor je meni znano zelo,zelo pomagajo, pa še ni nevarnosti okužbe, kot npr. pri ribah.

LP

Katka

Pozdravljeni!

Morda kdo ve, kje se dobijo tablete Garra Rufa?

L.p.

Aleš

V reviji Delo in Dom (mislim da ena decemberska številka), sem prebrala, da jih je eni gospe prinesel g. Friškovec. Napisala je tudi njegovo telefonsko številko: 041 516-325. Morda ti lahko on pomaga naprej.

LP

Greta

Zdaj je tudi pri nas v SLO to z ribicami Garra rufa, je prav fajn in pomaga.

več imate tukaj, pa še v soboto lahko prideš na predstavitev programa ob 10 uri, da se prepričaš in vidiš.jaz priporočam.

http://www.dr-riba.si/

a ni to v turčiji ?

Kakšni pa so znaki luskavice in na katerem delu telesa se pojavlja, tudi na obrazu?

Mislim, da je bilo pred približno dvema mesecema v reviji (prilogi) delo in dom med odgovori bralcev na temo psorijaza(luskavica) navedeno olje in dobavitelj olja, ki zdravi psorijazo.
Lepo se zahvaljujem za pomoč, Martin

Sem članica društva zeliščarjev, zato na sebi preizkušam razna domača zdravila.
Pred letom dni, se je tudi meni zaradi stresa, pojavila luskavica. Najbolj so bili izpostavljeni lasišče, vsi pregibi, noge, najbolj pa dlani.
Bile so gnojne in krvave. Ko so se naredile kraste, so odpadle in pojavileso se nove rane.
Na dermatološkem v Celju sem dobila okoli 14 vrst mazil in olj. Nič ni pomagalo.
Naredila sem si ognjičevo mazilo, pa tudi to ni pomagalo. Ko mi je tega zmanjkalo, sem si naredila ognjičevo olje. S tem sem se mazala 3krat na dan. Pred vsakim mazanjem sem si rane očistila s tekočino za čiščenje ran.
Po 3 mesecih sem imela kontrolo. Zdravnica ni mogla verjeti, da je imela v rokah moje izvide. Vse rane in kraste so izginile Tu in tam mi še ponagaja lasišče in rane pod prsmi. Tudi te “preženem” z ognjičevim oljem.

Meni pomaga. Poskusite (ognjičeve cvetove namočite v olivno olje – stoji 3 tedne – precedite in mažite

Vsem več zdravja in čim manj “tegob”

Solza

V kašnem razmerju pa so cvetovi in olje?

Živijo!

Danes sem zasledila tole vprašanje. Se opravičujem.

Jaz dajem polovico stekleničke ali steklenice svežega ognjiča, ter dolijem olje. Po treh do štirih tednih ga predcedim ali pa ne. Najboljše so temne stekleničke,
Iz suhih cvetov pa daš 1l oljčnega olja ter100 g cvetov. Stekleničke hranimo na hladnem in temnem mestu. Navodila najdeš v google-ju. Napišeš ognjičevo olje, pa poiščeš.

Lep pozdrav

Najlepša hvala irena56 (solza). Bom poskusila vaš recept.

Ne vem mogoče tukaj kdo kaj ve o koloidnem srebru,če pomaga pri luskavici.Rada bi sam povedala ,da ga moj mož koristi približno dva meseca in se mu je stanje izboljšalo,zdaj sam ne vemo ali je to res od koloidnega srebra????

Verjetno ste seznanjeni, da od koloidnega srebra lahko trajno pomodri.
(na googlu: colloidal silver). Spodaj je nekaj fotografij.
LP

http://www.google.si/images?hl=sl&q=colloidal+silver&rlz=1W1SKPT_en&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=jNX3TJHOMKGqhAfA-azFDw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CDQQsAQwAQ&biw=1004&bih=610

Pozdravljeni
Zanima me če je že kdo dal skozi 14 dnevno terapijo za luskavico v Ivanič Gradu-Zagreb?

Za odgovor se zahvaljujem.

Zdravo vsem

glede Garra Rufa ribic vam lahko pomagamo. Jih gojimo za namen prodaje v Sloveniji, pošiljamo pa po vsej evropi in hrvaški. Zraven rib nudimo tudi svetovanje in izdelavo akvarijev kjer se lahko namakate.

za več informacij lahko pošljete email na [email protected] ali pokličete na 031 676 194.

lp,
tom

terapije z ribicami izvajajo v centru za nego telesa Dr.Riba v Kranju, slisala sem pa da jih imajo tudi v Lj in na primorskem. preverjeno pomagajo :))

Pozdravljeni.

Enostavna in hitra ter neverjetna rešitev je Medihoney derma krema. Vsebuje najkakovostnejši medicinski med z zadostno količino MGO substance, ki uspešno lajša in odpravi simptome luskavice.
Kremo kljub vsebnosti medu lahko uporabljamo tudio pri dojenčkih od starosti 0 naprej.
Krema pomaga pri atopijskih dermatitisih, suhi koži, aknavosti, in še in še……

Več informacij lahko dobite na [email protected]

Miha!

Zanima me čigava je medihoney linija? Kdo je proizvajalec? Ali jo vi uvažate?

Medihoney linija je zelo kvalitetna, saj vsebuje manuka med.

lp
Tanja

New Report

Close