Mali oglasi

kako naj racunam v casu odsotnosti???

Default avatar
Imam eno vprasanje za obe strani...Z eno mamico sva se dogovorile placevanje varstva na uro..Dostikrat se cez noc odloci,da bo pa jutri otrok pri babici,potem zboli in ga ni dva tedna....Kako naj zdaj reagiram?Namrec sem ji vedno na voljo,ampak placilo pa je slabo,ce je otrok bolj kje drugje,kot pri meni??Ali bi vi vseeno pricakovale placilo-vsaj malenkostno,ce otroka ni?Nocem izkoriscati,ampak od tega zivim...LP
Default avatar
hm ja te razumem...jaz bi ji lepo povedala da ti rabiš delo za cel mesec ker od tega živiš in da ti ne znese delati samo 2tedna...če ji pač ne bo všeč si poišči drugo varstvo kjer boš delala cel mesec

l.p.
Default avatar
sE STRINJAM. rAZLOZI, DA OBSTAJAJO REDNA IN OBČASNA VRSTVA in da to, kar ona rabi, ni več redno. ti pa delaš redno, ker je to tvoj redni dohodek za preživetje in ne obstranski dodaten zasluzek.
Default avatar
pozdravljeni!

Sem ravno v iskanju varuške za 16 mesečnika od 7-16 ure vsak dan + varstvo za 3letnico po 12 uri od septembra 2006 za obdobje enega leta. če želite se mi prosim javite na email (zgoraj), pa se dogovorive za kratek sestanek.
hvala in lep dan,
di2
Default avatar
odvisno kaj sta se zmenili-ce sta se zmenili da te redno rabi potem bi se lahko kaj uveljavljala ce pa obcasno pa ne.pac a ne ce je tako da delas se kje drugje ne samo pri njej ali pa ce je zmenjeno da si ji na voljo kadarkoli te rabi.
Default avatar
Jaz vedno povem takole. Iz enako slabih izkušenj, kot jih imate vi. Cena je takaa in taka ne glede je otrok prisoten ali ne , kajti dovolj mi je bilo.
Default avatar
midve sva se dogovorile za redno varstvo,pa je ocitno racunala na dodatne izpade,zato ji je bolj odgovarjalo placevanje po urah..Draga Di2,zal cuvam na svojem domu,tako da ne pridem v postev za varovanje vasih otrok,edino ce oba vozite k meni..Imam pa ze od zacetka tezave z tem parom,ki se ocitno¸ne zavedata,da je kvalitetno in zanesljivo varstvo kar tezko dobiti..ce mi otrok ne bi bil tako pri srcu,bi jih ze zdavnaj odslovila,tako pa bom se malo pocakala in videla,kaj bo porekla,ce ji racunam za odsotni dan 1000sit..Hvala za nasvete..LP
Default avatar
Varuskica: nasa varuska nam je v naprej povedala, da ce otroka ni po nasi "krivdi", stane dan 1/3 manj, se pravi se vedno placamo 2/3 (saj vrtec tudi zahteva placilo - mozna je v naprej odjava, pa se to samo hrane, vsaj tukaj v nasem koncu). Ce pa nje ni (v naprej napovedan dopust), pa ne placamo nic.

Cisto posteno.

Manca*
Default avatar
Zivjo,

ce opravljate varstvo ki naj bi bilo redno pa se izkaze da je samo obcasno...potem si poiscite redno varstvo vendar se prej dogovorite z mamo, da enostavno potrebujete delo in da ste lahko se njihova varuska ampak samo obcasno in ne redno. Glede na to da ste jim redno na voljo..vam lahko samo povem po domace da vas izkoriscajo.Ce ste resna in odgovorna pricakujte to tudi od njih....v zivljenju se mora vsak pobrigati zase...ker nihce drug se ne bo za vas. Sama sem varuska,teh tezav sicer nimam ampak vam svetujem da se usedete in pogovorite...in poiscite si novo varstvo...saj dosti starsev potrebuje resno in odgovorno osebo za svojega otroka.

Vem da ko clovek vzljubi otroka je pripravljen popuscati in se prilagajati...ampak ne pocnite tega...postavite si meje....morda pa ko boste povedali kako in kaj vas bodo pa bolj resno vzeli in se boste dogovorili tako da bo vsem prav.

pa srecno,
puppa