Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Razložite mi…..

Razložite mi…..

Hojla!

RES pričakujem, da mi to razložite!

Evo:
Prijateljica (31) ima moža (36), ki ne seksa!!! Imata otroka, rada bi še enega, a on je popolnoma nezainteresiran za seks. (Ironija je v tem, da se s še enim otrokom strinja tudi on!!!) Njej se že meša, ker sta skupaj 8 let in ves ta čas vedno ista zgodba. On išče izgovore v vseh rečeh, npr:
– zmatran od službe
– stres
– zaspan
– preveč sit
– otrok se lahko zbudi (pa spi v drugi sobi!)
– slabo se počuti…

Do seksa ga uspe pripraviti najpogosteje 1x mesečno, običajno še to ne!!!

Dečva ne ve več, kaj bi še. Pravi, da je ves svoj repertoar zapeljevanja, pa tudi vso voljo!!! že porabila. On pa nič. Ravno včeraj mi je pojamrala, da je bila že na tam, da popoka dete in gre. Seveda vam ne rabim razlagat, da se odtujujeta, vedno manj se pogovarjata, toplina med njima izginja. On ne opazi tega, on se dobro počuti, njo pa žre.

Ugotavljali sva tudi, ali je lahko kje kaka druga. Pa sva prišli do rezultata, da verjetno ne, ker je večino časa z družino. Tudi med službenim časom bi težko, mogoče, no, ampak sva se bolj nagibali k temu, da ni možno.

Ker sva ženski, sva seveda težko kaj dorekli, zato vas prosim za pomoč:
Ali je možno, da ta moški NE POTREBUJE SEKSA?

Prijazen pozdravček vsem!

Včeraj sem napisala SE SME ALI NE?, torej? Tu je že en tak primer. V časopisih rada berem članke, kjer bralci sprašujejo, zdravniki odgovarjajo, tudi sem prebrala večino Košičkovih knjig in mi nekej ne da miru. Kaj pa če je homoseksualen? Namreč moški, ki čuti odklon do ženske, kloni pred družbo tako, da se poroči in naredi otroka, s tega vidika je ‘dec normalen’, ljudje ga ne bodo po zobeh vlačil; ker pa ima odklonilen odnos do ženskega spola, pa nadaljevanje pozna samo njegova žena. Kakšen pa ima odnos do svoje mame oziroma ona do njega? Tudi to lahko kaj pove. Lahko, da je homoseksualen in zelo trpi, ker si tega ne upa priznat in ker bi s tem prizadel ženo in otroka, in se razkril pred (obsojajočo) družbo. Morda se zaveda, da je storil napako, a ni znal drugače. Sicer sem pa tudi brala en prispevek v Vivi, ni dolgo nazaj, namreč o aseksualcih. To obstaja, ni kej. Aseksualci ne potrebujejo sexa, pa pika. V Ameriki obstaja forum na to temo in folka je gor vse več, bolj jih zadovolji nakupovanje, adrenalinski športi, kot pa – sex. No, tukej v Sloveniji imam prijateljico (28), ki je prava dušca, tudi za v družbo je glih ta prava, a sama pravi – 3 leta sem brez tipa, pa sem prav vesela, mi nič ne manjka.
To dvoje, po mojem. Sicer pa nisem nek strokovnjak in ne bi vedela, kaj bi lahko bilo.

Vau, ej……….. šok! Nikoli nisem pomislila na to, da bi lahko bil prikriti homoseksualec……………. Če je to, potem bo sranje do konca življenja…. No, če je aseksualen, je njena usoda ista……………..

Saj je pomislila tudi na loverja, pa ji ne gre v konteks. Pravi, da si želi seks z njim, ne s komerkoli…………….. Tudi razumljivo!

Smili se mi, je že vidno raztresena in živčna. Kako ne bi bila………….

nova
Uredništvo priporoča

Lunči! evo mene.. 🙂

ali lahko tip zdrži brez seksa…..hm…….NE! Nekaj ne štima…….. če lahko dam eno vulgarno pripombo. po mojem on prazni jajca drugje……

ok….aseksualec……. hja možno….. čeprav je to dost manj pogost primer pri moških kot pa pri ženskah……. ker pri moškemu je tko kot če bi kavo kuhal…….tiste pene je čedalje več, čedalje več, dokler ne izkipi……. pa je lahko tudi kava od službe zmatrana :)))

a ma tip slučajno probleme z erekcijo, al pa kaj takšnega???……. po mojem bi bila to še najbolj logična razlaga (takoj za tisto, da prazni jajca drugje…..) …….aseksualec…… hm…….. možno; ……..homoseksualec……. delikatno, ampak prav tako možno. V obeh primerih se tvoji prjatlci zelo slabo piše :)))……kdo pa pri tisti bajti nosi hlače? a je ženska taglavna? tut to je lahko podzavestno problem…… nemoč-posledično upor (da ji odreka tisto, kar si ona želi…. – ampak tukaj še vedno ostaja vprašanje praznenja jajc…..) Lunca…… ti to svojo prjatlco kr h men prpel, bo moj heneral poskrbez za njo :)))) (lahko pa pridete obe :))) ……..ok…….ampak če zgleda dobr…… če ne, pol jo prepustim KIR-u :))) ……..za tebe pa itak vem, da si fejst! :))

ajdi!

LP

Remedy

Ej, žrebiček, sem te fuuuuul vesela.
Tarokiramo in ga lumpamo, vmes pa hodim kukat na net, če se boš kje pojavil.

Se ti javim, ko bom fraj.
Lupčka… aja, dva, saj veš, kako ju razporedi!

To o nošenju hlač…………. to bi blo pa zanimivo prevetrit! Je kar močna pri odločanju, ja! Misliš, da lahko enega deca to tako iztiri? Zavestno ali podzavestno?

Sicer pa……….. kar sta si skuhala, to imata. Me je pa totalno šokirala, ko mi je to povedala. Človek pač ne pomisli, da imajo mladi pari težave s seksom.

Med čvekarijami pa vedno bolj ugotavljam, da je tega veliko. Kar nekaj tule jih jamra, kako nekaj ne štima. Tudi ti si imel težave s tem……… škoda, da te ni znala izkoristiti, ker bi ji veliko nudil……….

Bolj poredko pa (po mojem mnenju vsaj) zatajijo moški.

Se jaz o nosenju hlac. Fanta imam v tujini, pac tu ne bom pisala kje, je pa to drzava, kjer so zenske hudo svobodne, kuhajo ENKRAT na teden, pac so zaposlene, delovnik od 8 do 17 ali se dlje, ukvarjajo se s kozmetiko (me Slovenke se zdalec nismo tako razvajene), da o fizicnih delih sploh ne govorim, ker je to domena ciscenja hise (pa se to delajo deklce za denar) in pa – shopinga. Kako logicno ane. In moski? Je tisto, kar je skuhano za en teden naprej, GRE V SHOPING, tudi pospravlja, zenske sluzijo vojsko nekaj let, tako da so, razumljivo, kar precej dominantne. Vec moskih mi je jamral, da si zelijo tako kot sem jaz, in da takih ni vec, da so ble pred 50 leti. In da je vse prav in lepo, vendar bi zenske vseen morale dat moskemu vedet, da je glava hise in druzine. In da ne recem, da je to narod, ki je po statistikah menda najbolj vroc in potreben (mene je moj dragi prijetno presenetil, v pozitivnem smislu). Mislim, da je en odraz clovekove zadovoljnosti (z zivljenjem, samim sabo, okolico) tudi viden na zunaj – zenske niso zanemarjene v smislu oblek, nakita, so mal debelejse, ampak se ga rihtajo, moski jim sledijo. Toliko o zenski dominanci, moski ne pijejo, niso zafrustrirani glede tega, ljubosumja v tej druzbi skor ne poznajo. Itd….
Mogoce je tale moz tvoje prijateljice vendarle osebno bolj obcutljiv in bi lahko dominanca bila vzrok. Ampak po nasih vaseh je kar nekej zensk, ki so prave mozace, vajene trdo delat, garat in kvantat, nasa soseda se je drla na moza na nekej sto metrov, ces ‘kur*a, a bos ze prisel domov’, pa je mozakar cist okej, dela, se heca, gre h mas, kaj pa vem, ni mu videt, da bi bil kaj manj zainteresiran za kikle.

Tukaj na tem fofumu nekateri preveč globoko razmišljate……:-)

Mogoče pa je ta moški samo preveč utrujen od vsega in rabi počitek in nekaj časa zase…..Tudi jaz kot ženska včasih se naredi,da mi ni do ničesar pa to ne pomeni,da bi se zapustila doma,v službi ali med prijatelji ali mojim, ampak preprosto rabiš nekaj,kar ti da ponovno energijo. To pa včasih traja nekaj časa,da rataš spet stari jaz…….:-)

Ja to je cist res..pa tko al tko spolna zelja niha in je odvisna od obdobja..sam kokr sm jaz to prebrala pr njima to ze zlo dolg traja to je pa najbrz potem kej drugega.

www.studentarija.net

Barbha, oprosti, ampak si opazila, govora je o 8 let? Tudi, če je gej, bi se moral kej sprazniti. Čeprav je majhna možnost, po moje, da se pa tud 8 let ni, čeprav hmm, ne vem no.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, gre za 8 njunih skupnih let. Kaj je bilo prej, ne vem…………. pa ona tudi ne………….

Če že govorimo o praznjenju – tu in tam se sprazni, a vedno na njeno pobudo, sam se še toliko ne bi – to govorim o doma, za zunaj pa torej ne vem!

Da pa komu tu in tam pride obdobje, ko mu ni, je pa jasno. Ampak tu ne gre za to.

Če pa že o gejih govorimo………… mater, da jih mora zunanja fasada precej okupirat, da so pripravljeni poročit se in se celo življenje skrivat……….. Verjamem, da ni enostavno izpostaviti se v družbi, ampak tako življenje pa tudi ni mačji kašelj! Hja, ……… živeti z nekom, ki ti že po defaultu ne odgovarja…………..

Nekaj podobnega sem spraševal tudi jaz na moškem čveku! Torej: zakaj moški ne “dajo”? 🙂

Težko je rečt zakaj… Verjetno je monotonija že tako daleč, da so svoje potrebe enostavno potisnili v kot in jih nadomestili s službenimi problemi. Kadar sem jaz z glavo drugje, sem prav tako drugje in ne pri seksu! Pa gre lahko mimo mene še tako velika seks bomba, je ne bom opazil. So pa dnevi, ko se dava dol in meni hodi stvar še naslednje dneve po glavi, da se niti ne morem skoncentrirat na druge stvari. In jaz bi kar še in še. In kadar sem poleti sproščen opazim vsako dobro mrho in od tega “opažanja” imava potem korist oba… 😉 No, kadar mi ni, se pa kljub temu potrudim, ker kakšnih fizičnih problemov nimam. Tako kot se ona včasih, ko njej ni, meni pa je…

No, jaz mislim, da si tip zasluži en daljši odmor. Sproščujoč predvsem! Verjetno je v službi tik pred tem, da pregori. Kakšen odmor rabi, pa bo vedela predvsem njegova ženska.

Mene je pa zmotila dikcija vprasanja “Ali je možno, da ta moški NE POTREBUJE SEKSA?”. Zakaj samo moski? A hocete, spostovane dame, reci, da je za zenske povsem normalo zdrzati brez seksa?

Sicer pa, PMSM je v takih primerih, kot ga opisujes, problem navelicanosti in izgube privlacnosti. Saj niti ni nujno, da nekdo “prazni jajca” nekje drugje – lahko se zgodi, da se ti nekdo enostavno upra in da raje celibiras kot bi imel odnose z njo (njim). Po mojih izkusnjah sta tu le dve mozni resitvi – ali gres stran, ali si pa poisces nekoga drugega in dejansko – varas. Odvisno od tega, koliko ti je do druzine.

Ne vem, no, meni se zdi, da služba ne bi smela imet tako dolgotrajnega vpliva na to…………. saj sta vmes že imela kar nekaj dopustov………
Ja, moj tudi pravi, da je problem v službi tudi lahko ovira…………….. dokler se ne razreši. Ne more pa en problem v službi trajat 8 let!!!!! Ali pač?
Koliko časa pa si ti lahko z glavo nekje drugje in se ne spomniš na seks?

Reciva, da je naveličan ene in iste ženske kar naprej. Prav. Kaj pa pred leti, ko sta se komaj spoznavala? Takrat pa je menda še ni bil naveličan ali kako?
Ona je takrat pomislila na to, da je bolj sramežljive sorte in da že še bo kaj nastalo iz njega…………. in iz seksa……………. PA NI!
Zdaj pa mu itak že verjetno gre na živce, ker ga vedno gnjavi, da bi………..

če je blo že od nekdaj tako, da ni bil pretiran ‘zajček, pol čist možno, da mu je še tist padlo dol, kar je blo…
če pa ne, je pa kr velka verjetnost, da ima kakšno drugo…

Ma kok eme zenske vse veste o moskih, ej!

Maš prav, bo verjetno morala izbirat med tvojima prejšnjima variantama – stran ali pa lover.
Verjetno stran, kolikor jo poznam…………… pa bo spet razpadla ena na videz idealna veza!
Ne znam si predstavljat, kako bi se z iskricami v očeh od ljubimca vračala v moževo hladno naročje……………… nope, to pa sploh ni za nikamor!

Jaz premalo vem o moških, zato vprašam!

Pozna kdo par, ki je tako situacijo rešil in “mrtvega” partnerja prebudil?
Če se to da, bi prosila za predloge!
Res mi je žal zanjo!

8 let je res malo veliko časa. Prej bi pomislil, da ima ljubico. Konec koncev se da z ljubicami organizirati tudi tako, da nikoli nihče zanje ne zve. To vedo tudi ljubice… 🙂

Meni se včasih dogaja kake 2 do 3 dni. Toda, če se spravi name s “stilom” potem ne rabim niti tega… 😉 Za 8 let pa res ne vem…?

“………..lahko se zgodi, da se ti nekdo enostavno upra in da raje celibiras kot bi imel odnose z njo (njim). …..”

tukaj moraš pazit…….. a ti govoriš o celibatu, ali o samozadovoljevanju??
…ker ko so enkrat jajca polna, potem so POLNA!… je treba spraznit – tako ali drugače….:))) saj to veš….. (upam). Se pa strinjam glede tistega, da se ti nekdo upre, pa ti enostavno ni več do seksa z njo (njim). …… ampak spraznit se je pa treba…… vprašanje je samo kje: v postelji pri sosedi (sosedu!!??), ali na WC-ju. :)))

LP

Remedy

Lunca: jst!

:))))) sem mel tako punco…… samo sva šla narazen, preden se je situacija rešila….. sva bila pa na dobri poti (če verjameš) :))))

LP

Remedy

Ti si pa itak bučman………….. in zato te imam rada!

hehe :)))

sam zna bit res problem, tale tip…. po mojem se ne bo nikoli rešilo….. žal…. ali pa mogoče ob kakšnih enstremnih situacijah……. pa še to kratkoročno, dolgoročno bo pa že spet vse po starem.

LP

Remedy

Ja, sej……………..
Ste me že prepričali, da verjetno ne bo nikoli bistveno bolje.
Če v toliko letih ni bilo, potem je res nekaj narobe………. premaknjeno…………..

Ej, boš še kaj na netu visel ali greš žurat?

New Report

Close