Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu TEMNOPOLTI MOŠKI & SEX BREZ KONDOMA

TEMNOPOLTI MOŠKI & SEX BREZ KONDOMA

Lepo pozdravljeni.
Imam problem, ki me, ko pomislim nanj(problem), kar začne dušiti. Namreč imam temnopoltega prijatelja s katerim se poznava 3 mesece. Na čustveni ravni sva prišla že tako daleč, da si oba želiva imeti intimen odnos. Hrepenenje in strast čedalje bolj naraščata, oba si želiva drug drugega… a nato nastane problem, problem v meni. Ko preideva do faze v kateri želiva biti bolj intimna, jaz zamrznem. Vem, da je za zaščito zelo priporočljivo imeti kondom, ne samo zaradi bolezni, temveč tudi zaradi zanositve.
In tako nastane problem: JAZ želim imeti intimen odnos z njim S KONDOMOM, ON pa si tega NE ŽELI. Kaj narediti? V veliko pomoč mi bo vsak vaš nasvet. Hvala

Nujno kondom. Ne moreš kar tako. Pa ne zato, ker je temnopolt ampak zato, ker se dons tko dela, če želiš imeti varno spolnost. To je moje mnenje. Ne popuščaj pri tem. Ko se bosta bolje spoznala pa…..
Kaj pa je hudga ga gor nataknit? Če je fer, bo to naredu.

kondom…….

če noče…..mu reč da maš AIDS……..da je zanj boljše

nova
Uredništvo priporoča

odjebi ga……..

če se ti že taprvič ni pripravljen vsaj tokl prilagodit, da bi se ti počutila varno, pol samo pomisli, kako bo v prihodnosti……… ne glede na to, al je črn, bel, rumen, al pa zelen. Sploh ne vem, zakaj si to izpostavila (da je temnopolt…….)

LP,

Remedy

P.S.: zanimiv nickname……… si ga lahko človek razlaga na več načinov……. ampak glede na to, da maš tipa, ena razlaga odpade…. :))))

Lepo, da ste se oglasil, vse je res in prav backa kot praviš. respect,aids,prosim te,no?! Remedy,barvo kože sem izpostavila zato,ker imajo nekateri pač pomisleke glede tega. Nevem, jaz doživljam vsak individum posebej in mi sploh ni pomembno kakšne barve polti je človek oz. rase. Če je do mene dober, vse drugo sploh ni pomembno! Vem, pa da nekatere to zelo moti,ker ko sva skupaj slišim razne opazke od drugih ljudi in tudi do mene same ni to prijetno,kaj šele do njega, ki ga zmerjajo. Ampak bolj me skrbi intimen odnos z njim.Bojim se, da se zaradi tega ne bova uskladila in, da se bo najina veza končala.Ponoči kar ne spim,ker premišljujem o tem ali se mu naj popolnoma prepustim pa če tudi brez kondoma ali pa naj vstrajam pri svojem.

Hm…., zanimiv tale tvoj moški….rajši NE sexa, kot da sexa s kondomom. Vstrajaj pri svojem.

riba……
ma smo se hecali…….hehehe

Če noče s kondomom pač ne bo seksal……, si predstavljaš kakšno panika bo šele če boš sla sexat brez kondoma in te bo grizlo potem s čim si se okužla……

Lahko se pa zmenita, in se gresta OBA testirat za vse SPB in se potem veselo žgeta brez gumice…….

lp

Malo kratek čas se poznata, da bi se mu popolnoma prepustila.
Če bi to bil sosedov Janez, ki isto kot ti, ima v nedeljo za kosilo govejo juhco…pol ne rečem, da mu nebi blo za zaupat…bi pač ti vzela kontracepcijske tabletke.
Med tabo in exotičnim dečkom pa niso samo razlike v barvi….to naj ti bo jasno.On izhaja iz druge kulture. Pri njih ženske ne ugovarjajo…zdaj je on v Europi in se prilagaja pač našim navadam…ko pa boš enkrat z njim (recimo da zanosiš in se potem poročita-ker bo potreboval verjetno tudi državljanstvo) potem pa lahko…pravim lahko…nastanejo večji problemi kot je ta nesrečna gumica.
Zato ti svetujem, da se poskušaš z njim pogovoriti o tej gumici, zakaj je on noče in zakaj jo ti pač zahtevaš!
Če te zdaj ne bo razumel…potem…razmisli še malo, o vezi. Ne zanikam pa, da verjetno je še bolj zanimivo, ko vidiš da ga ljudje ne sprejemajo…kljubovati in vztrajati z njim….pa vendar…na dolgi rok bo šlo to vse na tvoj račun, če bo kdo trpel, boš to ti, ki boš z njim in ne ljudje ki sedaj dajejo opazke o barvi.

Kulturne razlike so hujše, kot barvne, veliko več prilagajanja bosta potrebovala kot povprečni slovenski pari…pa že tam se razlikujemo od vasi do vasi;)

Pa, Lp

Testiranje pa…kot je rekel respect…dajta, saj vaju nič ne stane!!

Pogovori se z njim zakaj kondom itd. Mislm pa da bi blo tud fajn ce gresta oba na testiranje sej ti lahko wes da nimas nic ampak ze za boljsi feeling in to je to.

www.studentarija.net

nasvetov si kar dovolj dobila..daj mi povej, zakaj si tako izpostavila dejstvo, da je temnopolt???
tnx
P.S. upam, da ti ga uspe prepričati..
lp A.

veš kaj, skoraj bolj bi rekla , da si ti tista, ki hočeš potrditev, ker si z temnopoltim moškim…ni družba tista, ki vaju omejuje …ker je on temnopolt…sicer tega ne bi sploh navajala…

Tako pa si najbrž pričakovala to, kar je verjetno velika večina ki je to brala…pomislila ob tem, ko je pisalo s TEMNOPOLTIM…moškim…namreč, joj, pa saj bo ja fasala HIV…s tem se ni za igrat…

Dve možnosti…ali te res zanima kaj naj nardiš…ali pa si le ena ali eden od tistih, ki iščejo pozornost z drugačnostjo…

Oprosti če napačno sodim, ampak s tem ko si to eno besedo, ki ni niti malo pomembna v tvojem vprašanju, tako povdarila…si si nardila pri odgovorih več škode kot koristi….

saj se bodo vsi vpiknili v to, da kaj imaš pa za povdarjat da je temnopolt…pa kaj če je …kot je že nekdo zgoraj rekel…HIV NE IZBIRA BARVE!!

Mogoče sem mal bolj konkretno odreagirala, ker imam tudi znanko, ki je prav iskala…da bo našla temnopoltega moškega…ker je mislila, da bo zato izstopala iz družbe…pa ti povem zelo se je zmotila, ker nas večina ve, da smo vsi homosapiensi, vsi smo ljudjhe, pa najsi so eni beli, drugi zagoreli od sonca, tretji z velikim nbosom, četrti z dolgimi rokami, peti z……..in še in še…

pa brez zamere…in LP

Aja …pa da ti še odgovorim…če ni tolk pameten, kdorkoli je že, …da bi si nataknil kondom, potem je treba dobro premislit ali boš šla z njim med rjuhe…

fak, lejo!!!!

Govoriš isto kot da bi prišel iz ene vukojebine bogu izza leđa!!

Se mi zdi, da si tut ti mal zakompleksana in da ni problem samo v kulturi….

konec koncev sem imel jst iste probleme (kratek cas), ko sem se dobival z eno Nemko. Pa so njeni švabski starši in familija govorili: dej ga odjebaj, tega balkanca, umazanga, nekultiviranega, itd. (naj samo kot opombo omenim, da delam magisterij…., pri njih je bla pa najvišja izobrazba Višja šola)

Pa sej ni potrebno, da je tip ravno iz Švedske, da je pošten in PREDVSEM neokužen!!!!!! Lepo te prosim…. tole je bil (iz tvoje strani) bi se reklo: lep prikaz prikritega fašizma. Kultura je stvar penzionistov. danes je v igri GLOBALIZACIJA!

Nekaterim tipom pač ne odgovarja sex s kondomom. Je pa res, da ni razloga, zakaj bi se ona mogla njemu prilagajat pri tako intimnih stvareh. Glede tega se pa strinjava.

LP,

Remedy

adxy!

Pa kako ne veš, da so vsi temnopolti: umazani, necivilizirani, nekultivirani divjaki, ki povrhu vsega še smrdijo po kislem zelju!!! :)))))))

LP, ti pišem!

Remedy

Ja, pa govorila si o enem sosedovem Janezu.

Kako pa npr.: ti veš za SVOJEGA Janeza, da še ni bil pr uni Ukrajinki (vsi vemo pri kateri)

Lepo te prosim……. dej malo poglej, kaj napišeš…..

Zaščita je nujna v vsakem primeru……..

Janeza sem omenjala jaz…in mene si verjetno označil za…fašistično nastrojeno…
Tako ti povem….meni so črnci zelo všeč…nič nimam proti njim in tudi z drugo KULTURO nisem mislila slabe kulture (umazanije in bolezni,…) ampak sem s tem mislila predvsem razlike v načinu življenja. Tudi če tip izhaja iz Nemčije ali Švedske, ni rečeno da je zato pa uglajen in čist….vendar pa ima pač svoje navade, katere potem eno žensko lahko zelo razočarajo, sploh v zakonu, kjer ni samo sex, je še veliko drugega zdraven.

Nimam predsodkov, da nebi mogla biti skupaj dva različna človeka, drugih ras ali narodnosti, vendar če imata že zdaj takšne težave, preden se sporazumeta, kako in kaj, potem ne vem če bo šlo vse gladko.

Sploh pa punca ne vem če je ravno okužbe se bala…ona je vprašala, ali naj sexa brez kondoma in tvega zanositev. Zato sem ji rekla, naj si pač preskrbi kontracepcijo zase…če pač njemu kondomi ne sedejo, samo on ji mora točno povedati..zakaj pa on tega noče!!

In garantiram, da za preverit je tudi vsakega sosedovega Janeza, če ni spal z Ukrajinko….pa vendar, če živiš 20 let v isti vasi, več veš o janezu, kot o tem dečku ki ga poznaš komaj 3 mesece….

Bom malo nesramen, ampak v afriki je težava ravno v tem ker nočejo uporabljat kondomov! 🙂

Ej Remedy, ko je omenila temnopoltega moškega, priznam sem najprej pomislila na bosanca:))) nevem zakaj:))) in to prepričanje mi je ostalo..fak sem zblojena:)
lp A.

ja Remedy, tako kot ti, balkanec umazani in nekultuvirani:PPPP
se bereva itak:)

Hmmm. Men se ne zdi nič narobe, da je izpostavila, da je temnopolt. To nam je dalo misliti, da je črnc. Pa vendar, je res? No, če je, bi bilo bolj pomembno da poveš ali je iz Afrike ali iz kje drugje, ker dejstvo je, da je v afriki AIDS dosti bolj pogost, kot na kateremkoli drugem kontinentu. In dosti bolj je pogost v Afriki med črnci, kot med belci. Ne vem kako pa je z “enkrat žganimi”. In prav se mi zdi, da si to vprašala, ker če je odgovor na nekatera vprašanja pritrdile, potem pač spada v rizično skupino. In nič ni narobe, če želiš slišati dejstva, na podlagi katerih se lahko odločiš.

Drugače pa je kondom priporočljiv pri spolnih odnosih s katerokoli raso, ker te moški namreč lahko oplodi. Glede bolezni je pa itak priporočljivo, da se jim izogneš in kondom je ena od stvari, ki zanjo kar dobro preprečit tovrstne nepriejtnosti.

Kondom pa pika!!! Če se izkaže, da je vajina veza zares trdna, se bosta prej ali slej odpovedala kondomu….a to je še daleč. Kaj pa če se v postelji sploh ne bosta ujela in mogoče bo ostalo pri prvem in zadnjem sexu? Ne se hecat! Če pa noče, pa se pojdita testirat oba.

Odjebi tipa prfuknjenega, pa če je bel, črn ali pa roza.

A imaš sploh še kaj možganov???
Če tip tebi teži, da ne bo seksal s kondomom, si lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je tudi z vsemi prejšnjimi ženskami seksal brez kondoma, mogoče celo s kurbami.

In če bebca ne briga lastno zdravje, kako ga bo brigalo tvoje?

Dragi moji, glede na vse besne odzive: zaradi česarkoli punca že omenja to temno kožo, je dejstvo, da se je precej žensk, ki imajo v Sloveniji HIV, okužilo od partnerjev iz Afrike….. In da je v takem primeru še bolj kot že sicer nujen kondom – ali pa že omenjeni HIV test. Potem se pa lepo imejta!

Mislim, da je že zdavnaj napočil čas, ko bi se morali nehati slepiti z idejami, da se lahko z aidsom okužimo predvsem s partnerji iz Afrike ali od kod drugje daleč.

Mogoče se je že “doli” rodil z HIV-om. Se pa strinjam s Citronico, ke sem hotel isto napisat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ej…….. pa jst ne vem, od kje vam podatki, da se vsi ljudje okuzijo od nekih skrivnostnih outsiderjev (po moznosti ruskih, ukrajinskih al pa se boljse afriskih…)

galilejka: če bi ti fasala eno bolezen, potem je čist možno, da si jo fasala od svojga moža. pri njemu pa NI nujno, da jo je fasal direkt od ene ukrajinke, ampak lahko, da je fu**l ženo od tipa, ki je šel na kurbe, al pa lahko še naprej razpredamo…… itak, da je to od nekje prislo. AMPAK to se ne pomeni, da so vsi “nigri” okuzeni!!!!!! sej lahko da je iz Francije ( če ti je slučajno znano, da tudi tam živi veliko črncev, ki so prišli tja PRED izbruhom AIDSA) Al je pa AMERIKANAC!!!! Za te pa itak vemo, da so sterilni, če pa v filmih igrajo vedno pozitivne vloge, a ne??????

…..dejte bit malo bolj realni no, ljudje….. isto tko se lahko okužte s čem ali od sosedovga Janeza, al pa od enga iz Kamčatke. Tko da uporaba kondoma sploh ni povezana s tem: kateri tip spada v bolj rizično skupino “obolelih” ljudi, ampak gre za to, da jebote Lezi6 ne moreš kar taprvič seksat brez zaščite!!

LP

Remedy

New Report

Close