Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Plemeniti Zmago J.-sex

Plemeniti Zmago J.-sex

Ali mislite,da Zmago sexa v svoji pisarni? S kaksno tajnico?

Zmago je po moje hud jebač. Je tak tip.Njegova ženska je lepotica, zato dvomim, da ima potrebo še po kateri drugi, mogoče pa.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Meni se tudi tako zdi.Izkoristi vse,kar mu pride pod…

za tajnice ne vem, je bil pa viden (po poroki) z lokalnimi sns-članicami

He he he,nic se ne ve kako pa kaj…

ja, v hotelski sobi sta se celo noč pripravljala na volitve….

Včasih je vozil domov eno mojo znanko. Hm….kej več ap ne vem.

Drugače pa menim, da je Moniki zvest!

Sej ves,da je treba prestudirati zadeve kako pa kaj,volitve so pac volitve,tajnice pa tajnice 🙂 Potem je pa vsak izgovor dober,cetudi ga politika prinese…

Upajmo,da je 🙂 Ce pa ni,bo pa Monika ze izvedela…Spolno bolezen se kar hitro dobi,ce nisi previden…Monika merkaj! 🙂

Nemogoče je mogoče…ne pozabite na bivšega predsednika ZDA Clintona…saj veste kaj je počel v ovalni pisarni…glih velja za naše ministre ki imajo svojo pisarno in več del življenja preživijo notri..to pove dovolj,kajne..

Ha ha ha ,Clinton 🙂 Pa tako se je vn vleku na sodiscu,pa lagal,na koncu pa vse priznal! Je bil pa kar ocarljivec za zenske,Zmago mu ravno ne zese do tja,ne vem…

Manjka forum o politiki!!!!

Ti pa si podoba idiotizma!!! Kdo pa govori tukaj sedaj o politiki? Govori se o znani politicni osebi,ce sexa v pisarni,s kaksno tajnico???!!! Ne pa o politiki…

To zdej ni več Ovalna pisarna temveč Oralna !

Politika je kurbarija ki nima veze s seksom ha ha ha

Se strinjam 🙂

Igra pa vseeno veliko vlogo v politiki 🙂

sorry, to kar pišete je navadno nakladanje brez vsake osnove…

Lahko se pogovarjamo tudi o spolnem življenju Matere Tereze v zgodnjih letih… skratka o stvareh, o katerih nimamo pojma…

Bedarije o Clintonu smo pa gor in dol poslušali že tolikokrat, da glava peče.

Mimogrede pa… pomislil sem , da si verjetno en najstnik in ti je potem pol oproščeno… Brez kakršnekoli zamere, ampak najstniki pač precej drugače razmišljajo o stvareh, kot pa ljudje v nekoliko zrelejših letih (pa pri tem ne mislim nič slabega!)

🙂 Je ze dobro,vse je v bistvu samo za salo,nic resnega!
Sicer pa bi bila zanimiva tema o Materi Tereziji,seveda se lahko pogovarjamo tudi o njenem spolnem zivljenju 🙂 Zakaj ne? Kar zacni…:)

New Report

Close