Forum.Over.Net

Sex v mestu

Anonimni odrasli pogovori o seksu, spolnih praksah in skritih fantazijah. Zmenki, iščem, iščeš? Vse kar ste želeli vedeti o seksu pa si niste upali vprašati.

sramne ustnice

Default avatar

44

Zanima me, kako moški gledajo na to, če ima ženska večje male sramne ustnice kot velike.
Default avatar

KIR

Še bolj je sexi!
Default avatar

-mm

bolj, ko ven gledajo, bolj je seksi...
Default avatar

llllllll

pismo...men je pa to full grdo...sem pa ženska,s takšnim problemom:)
Default avatar

neroda

Men je tud grdo!
Default avatar

gf

to je sexy
Default avatar

znablja

A ni fajn k lhk pol z njimi ploskaš?;-)
Default avatar

jaana

Sam men je to ful smotan....še na nudo plažo ne morm zarad tega....men je nerodn...nevem...povsod gledas tiste lepe popolne....in dobis kar en kompleks....Kaj pa vem.....
Default avatar

kiko

resnično si ne predstavljam kako izgleda če so male večje kot velike.
se da kje na netu videti sliko takšne muce?
Default avatar

grega

Men se zdi to sexi.Vendar na žalost še nobene nisem imel ki bi jih imela res velike.Pa bi si želel.
Default avatar

Lejgaungatamlegre

Men je grdo. Sem že videl in fu*al tako, pa mi ni blo vredu. Sej mi je bad, k ženska je ful vredu, pa sexi in skoz potrebna, samo me pa to odbija. Jebat ga, tko je....pr men.
Default avatar

Urša

Moje male sramne ustnice so zelo velike in imam že od pubertete kompleks.Zato se tudi pri sexu ne sprostim dovolj, ker imam občutek, da so fantu ful grozne.Najraje bi si jih dala operirati.
Default avatar

-mm

uf... napaka.... meni je najbolj seksi pri bejbi veliko spolovilo.. pa ne luknja!!!

... ampak prav ščegetavček in sramne ustnice. Uf... prav rad bi bil na mestu tvojega partnerja :-))))
Default avatar

Urša

Mislim, da si eden redkih , ki tako mislijo.
Default avatar

Skupinski

Več nas je takih, Urša..
Default avatar

Urša

Ste me malo potolažili...
Default avatar

KIR

Urša, ali imaš tudi ti večje male? Zelo f***š!
Default avatar

Urša

A si že mogoče videl kakšno z velikimi malimi sramnimi ustnicami v savni, nudisični plaži....Letos smo bili s prijatelji na jadaranju in vse punce so bile gole , samo jst si nisem upala sleči kopalke,ker imam za moje pojme prevelike male sramne ustnice.
Default avatar

44

Urša vzemi si to kot posebnost in se sprosti ob sexu. Najboljša odgovora sta vedno od Kira in mm. Ob njunih odgovorih se moram zmeraj nasmejati, ker sta tako simpatična.
Default avatar

kiko

a lahko končno izvem kako to izgleda???
kakšna slika kje??
hvala