Najdi forum

posvojitev iz rusije – ali

spoštovani
pregledovala sem stare poste, nekje v mesecu septembru se je javila Ali, ki je posvojila otroka iz rusije, ker sem sama namenjena tudi v posvojitev iz rusije bi prosila, če se lahko ali oz. katerakoli druga javi, da pridobim čim več informacij – kam se obrniti … in koliko vse to skupaj stane- okvirno seveda oz. čim več možnih infiormacij kar je možno za pričetek postopka.
Sem prijavljena na Centru za socialno delo, ker se pač tuki v slo ne dogajajo te stvari v pravi meri -mislim predvsem pri pomoči pri posvojitvi, sem se odločila da poiskusim to urediti sama.
V kolikor bi prejela kakršnekoli informacije o tem ali vsaj kakšen mail, da pridemo osebno v stik bi bila zelo hvaležna, saj leta tečejo… in starih staršev si ne želi nobeden otrok. sama pa bi še tudi rada užila otroško radost v primernih letih.
Hvala vsem in prosim za informacije.
LP
KAJA

Pozdravljena,
svetujem ti, da si takoj nabaviš današnjo (9.1.07) izdajo revije ONA, ker je v njej kar obsežen članek o mednarodnih posvojitvah. Mislim, da boš dobila kar nekaj koristnih in pozitivnih informacij.
Lep pozdrav !

Živjo, povej mail pa ti odpišem.
Srečno

Ali hvala ti
pošlji mi zaenkrat na tegale, kje nimam uporabe imena potem pa se slišiva z drugimi maili.
[email protected]
hvala da si se oglasila

post pod tiaa je moj, tak da ne bi bilo kaj narobe.
Prosim še enkrat če lahko pišeš mail na [email protected]
lep dan

Pozdravljeni!

Ali tudi jaz bi si želela z vami govoriti oz. vam postaviti nekaj vprašanj o posvojitvi in vas prosim če se mi lahko javite na mail. Namreč tudi midva žal po naravni poti ne moreva imeti otrok in sva se odločil da posvojiva malčka, kateremu bi naklonila vso starševsko ljubezen in še več. Sva pa trdno odločena, da bova če bo le mogoče posvojila otroka v tujini.

moj elektronski naslov:
[email protected]

Hvala že v naprej in lep dan!

Katja

New Report

Close