Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Rok za vračila (telekom)

Default avatar

Maja

Se opravičujem, ne sodi sicer ravno sem, a vseeno, če mogoče kdo ve:
Do kdaj in kakšen je postopek, se je treba prijavit oziroma poslat papirje glede vlaganj v telekom. omrežje (gre za tisto, ko smo nekateri preveč plačali priklop tel.) - se mi zdi, da zdaj kar nekaj mutijo in ni nobenih jasnih informacij (kot da bi v bistvu radi, da ljudje zamudijo...)
Hvala za informacije in lep pozdrav, maja
Default avatar

pupica

Mi smo dokumentacijo oddali šele pred tremi tedni.
LP!
Default avatar

tetka

Ali lahko malo obširneje razložiš, kje in kdaj je bilo objavljeno, da je treba oddati dokumentacijo.
hvala in lep snežni pozdrav.
Default avatar

jagoda

Takole je tole: dokumentacijo zbirajo občine oziroma KS, ki so vlagale v omrežje. To pomeni, da morate na občini oziroma KS predložiti pogodbo, ki ste je sklenili s KS ali občino o vlaganju oziroma plačna račun. Brez tega žal ne bo možno uveljavljati pravic. Dotična občina bo oddala zahtevek za povračilo vlaganja v omrežja. (to se le sovlaganja in ne vračanja zneskov za izgraditev telefonskega priključka).
Default avatar

poli99

pa se že ve, koliko bodo vračali?
Default avatar

tetka

Nič niste napisale koliko pa ste vi vložili v omrežje. Mi 2000 DM.
l.p.

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic