Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Strah-klasična oblika ženske ljubezni

Default avatar

norTON

prepis nekega odgovora:

<Če boš prodala, se prijazno javim, da vzamem denar... Kriza, bolj ko <računam, manj mi je jasno, kako plačat vse položnice... Jebenti kredite in <limite :-(((

vprašanje je že v naslovu, je pa vezano zakaj imajo ženske rade moške.
Default avatar

alenka1974

ne posplošuj. eno smo rade samostojne in nič več v srednjem veku.
Default avatar

gabrijel

in iz istega razloga ima marsikateri moški rad žensko.... stara zgodba- pri enih gre ljubezen skozi"želodec" , pri drugih skozi denar, spet eni so skupaj ker se bojijo biti sami, za ene ni ljubezni če ne trpijo, eni pa so skupaj ....preprosto iz ljubezni
Default avatar

ido

ljudje smo različni-tako ženske kakor moški !!
povej raje česa se ti bojiš!
:))
Default avatar

norTON

v srednjem veku je bilo fino:
nič položnic, nič limitov, običajneži nič denarja,dosti časa,
oblast hoče samo desetino........
Default avatar

norTON

napak
Default avatar

gabrijel

jaz se ne bojim ničesra-karkoli pride nad mene sprejmem z božjo milostjo in z vero v vsemogočnega... ki bo podal poslednjo sodbo-zatorej pokesajte se...mogoče bo jutri prepozno
Default avatar

gabrijel

ja tlaka, pa da si je tvoj gospod vzel pravico prve noči, pa povprečna življenska doba 35 let, pa črna smrt, ...res je bilo fino
Default avatar

norTON

nisi opazil, da je življenje v glavnem "jeba" za ohranitev reprodukcije, da je vse ostalo tako "en kurc"si ali nisi.
Default avatar

gabrijel

to da si al pa te ni je res- jaz ne bi pogrešal sveta in svet ne bi pogrešal mene-če me ne bi bilo- ampak dejstvo je da sem in to je tako kot če si na zabavi-lahko stojiš v kotu piješ pijačo in se brigaš zase, lahko se zabavaš-najbolje od vsega pa je da lahko zabavo zapustiš kadar hočeš - vmes pa lahko še malo seksaš-
Default avatar

[maxi]

Ne spadam v klasiko.
(Moji) strahovi nimajo nič skupnega z ljubeznijo.
Default avatar

ido

za napake čisto sam odgovarjaš! seveda če nisi mladoleten in slaboumen
Default avatar

norTON

oni v kotu se lahko še lepše zabava, kakor oni na plesišču...
s seksom in mislijo (umom) si zopet prešel v stanje na pot "jebe".
pa če to ti verjameš ali ne.
najbolje je tisto: ko te jebe nek ti plati.
Default avatar

Obstajajo moški, ki nimajo drugega dati kot denar! Lahko, da jih ima katera od partneric celo iskreno rada, a ker ji niso sposobni dati kaj več, vzamejo pač materialna sredstva... Čeprav je to poguba! Za oba, za vse!
Default avatar

norTON

naj te sreča oplaja.
Default avatar

gabrijel

če me kdo jebe....naj mu vsaj pride-ne pa tako vsi bi se jebali....pa da ne pride nikomur
Default avatar

ido

za napake odgovarjaš ne glede na spol!!! kakšne veze ima spol z napakami, le kaj si mislil?
Default avatar

norTON

nobene veze nima spol z napakami, tega jaz ne trdim.