Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Kdo je boljši voznik?

Default avatar

T&J

Pozdravljeni!

Prosim za pomoč pri eni manjši raziskavi. Zelo boste pomagali, če boste lahko odgovorili na naslednja vprašanja.

1. Kaj so po vašem mnenju lastnosti dobrega voznika?
2. Kdo je po vašem mnenju boljši voznik: moški ali ženske? Zakaj?
3. Kdo je po vašem mnenju boljši voznik: vi ali partner? Zakaj?
4. Koliko ur na teden sedite za volanom: vi in vaš partner?

Spol:
Kako dolgo že imate vozniški izpit:

Hvala za pomoč in lep dan vsem!

T&J
Default avatar

Lejgaungatamlegre

1. Strpnost, spretnost, ne-živčnost
2. Moški. Ali je sploh potrebno vprašati zakaj?
3. Jaz.
4. 1,5 - 2 uri.

Moški, 9 et.

LP
Default avatar

wanabe

Aktivnost, sposobnost predvidevanja, obvladovanje avta v neobičajnih situacijah,...

Več moških je dobrih voznikov, niso pa vsi.

Nimam partnerja. Sicer pa jaz; prejete pohvale s strani dobrih voznikov.

15-18 ur.

Ženski spol.

8 let.
Default avatar

Kemper Boyd

1. Dober voznik je tisti, ki prometne situacije dobro priredi zmožnostim svoje opreme in svojemu znanju. Dober voznik je tudi tisti, ki pametnjakoviču, ki mu zapre pot in se skoraj zaletita, potem tudi razbije gobec. ;)

2. V golem povprečju moški. Poznam pa žensko, ki vozi vsaj dvakrat boljše od večine mojih kolegov, ki tudi ne vozijo kot stari dedki. Je pa res, da le z enim kolegom odstopava dovolj opazno, saj vsakršne cestne odseke izkoristiva za test zmogljivosti. ;)

3. Jaz. In tako je tudi v tem stanju najbolj ugodnjo. Meni paše, ker rad vozim, njej pa to, da se med potjo razvije pogovor. Če vozi ona, mora biti v avtu tišina, ker se le stežka sprosti.

4. Okrog petnajst. Na teden je to okrog 500 kilometrov. Letno je to okrog 35.000 km, če prištejem še pohajkovanja ob vikendih.
Default avatar

Kr En

1. To, da ne povzroča prometnih in drugih nesreč in to, da se jim zna tako ali drugače izogniti (na kratko, sicer bi zmanjkalo prostora, pa že ostali so veliko tega povedali)
2. Kakor kdo.
3. Oba.
4. Običajno 3 - 5 ur (vsak), če pa pride kakšen sobotni ali nedeljski izlet ali obisk, pa še nekaj uric zraven.

Moški.

Krepko čez 10.

Obilo uspeha!
Default avatar

Škorpjon

Pozdravljena

1) prilagodljivost, umirjenost, "treznost" (nč panike, brezglavosti ...) pri reakcijah, dinamična vožnja ...

2) ni bistvenih razlik - moški smo boljši za eno, ženske za drugo - predvsem pa z prakso (beri veliko km) tudi ženske odlično vozijo. V goratih predelih, kjer je veliko snega znajo ženske, ki se samo dnevno vozijo v recimo službo vozit po snegu veliko boljše kot marsikateri moški

3) nimam partnerja - prijateljice pa v glavnem vozijo čisto OK

4) vsaj 40 ur, zgodi se tudi 50 in več ... o rekordih ne bi, ker ni "zdravo"

Moški, 18 let
Default avatar

Don Tito

1. Sposobnost predvidevanja dogodkov, bliskovite reakcije, aktivno opazovanje prometa okoli sebe, strpnost do drugih.
2. Moški. Ženske preveč cincajo in se obotavljajo npr. pri prehitevanjih, počnejo 1000 drugih stvari za volanom, poleg tega pa nimajo občutka za orientacijo.
3. Jaz. Zaradi razlogov pod točko 2
4. ca. 3-4 h / ca. 2-3 h

M
10 let