Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

HELLLLPPP

Default avatar

soncica

PROSIM ZA NASVET, sem v veliki krizi.

Kaj je razlog da zeli moski seksat recimo enkrat na tri tedne...da mu je to dovolj in za povrh naj se povem da je star 30, z veliko zeljo nardit kariero, ki mu zdaj se ni nekam uspevalo, pa seveda da ima deklco, simpaticno, zaposleno, seksi,...
Kaj je lahko vzrok? Je to normalno za 30letnika...enkrat na tri tedne, pa se to ce se slucajn spomni. Aja, pa malo manjsi organ ima...ne vem ce to kaj steje, prizenskah ne, mogoce pri moskemu..Kaj bi lahko bil vzrok????
Default avatar

Enax

Ugibam...v partnerki?
Default avatar

soncica

Kaj v partnerki?? Res da sva skupaj 6 let, ampak zadnje case je res kriza, jaz ga skoz rajcam, on pa...pa ne ze spet...je reku da prevec pritiskam nanj, ja kaj pa naj, pocutim se ko da sem 90 let stara. Kak je monzo da mu enostavno NI??!! se me je res navelical???????Sem ga vprasala, ce sem jaz kriva, on pa da ne pa da me ma rad, ???!!
Default avatar

Enax

Ne morm vedno vsega ugant.
Default avatar

soncica

AJD moski, pomagajte mi, kako ga naj privabim v posteljo, ne morem verjet, vceraj sem se mu hotela spustit "nizje" in ga oralno obdelat, pa ni zelel, jaooooooo, ko pa recem ce ga ne privlacim, pa mi s solzami v oceh pravi kako rad me ima, pa da ga privlacim, jaz mislimd a mu je dolgcas, pa ne vem kaj nardit...KAJ NAJ NAREDIM
Default avatar

Majda

Ne verjmemi moškim solzam...
Default avatar

Enax

Jazd tud vse svoje probleme kr na netu najrajš rešim.
Default avatar

soncica

Celo par dni nazaj je izjavil, da je on kao ze najdu svojo sanjsko zensko...mene kao, kaj si naj pol mislim???? Je pa res da je v postelji bolj "storast" in ce dozivim orgazem je bolj tak tak, loterija, a ga al pa ne, ker pac mu prehitro pride. Kaj pa vem, ampak da ga moram skoraj prosit za seks...aaa
Default avatar

Enax

Še noben se ni zjoku, da mu ne bi blo treba sexat z mano.
Default avatar

kren

Je nekaj variant:

a) je zmahan
b) je naveličan
c) ima drugo
d) je človek, ki uživa v monotoniji
e) je človek, ki si želi v življenju čim manj naprezati
f) se počuti kot, da bi že več let isto knjigo bral

Osebno pa mislim, da se ne zaveda dobro, da ima vsak dan možnost dobrega fuka! Ko bo brez, si bo verjetno rekel, da že celo večnost (3 tedne) ni... :-)
Default avatar

soncica

Hehe, kren jaz mislim da sta tisti dve zadnji varianti...monotonost, itd...ma sej ga ne mislim pustit, sam jaz bi vecccccccccccccccccccccc
Default avatar

pepito

Čudno , čudno ... jaz 3 krat na teden in ne obratno ... veliko razlogov je možno ... psihičnost , naveličanost , lenost , tvoja tečnoba , morda ima drugo itd .. ena najboljša varianta da ga povabiš na večerjo in se lepo pogovorita ono in drugo ... tam boš vse zvedela a se ti ne zdi ...
Default avatar

Marko

Pusti ga kak teden ali dva na miru. Ne rajcaj ga, ne sili v njega, mogoče ga bo začelo kaj s(k)rbet okrog tiča. ;)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

kren

A veš kaj, pa klinc pa utrujenost! Enkrat, ko bo sedel, se postavi pred njega, sleči hlačke in mu jo nastavi pred nos! Ej, če bo pa še takrat jamral, da je utrujen, potem pa človek rabi ali psihiatra ali pa pokliči mene, da vidim, če ni mogoče napaka na tebi... ;-)
Default avatar

alij

mogoče pa je biseksualen in se spolno bolj angažira pri kakšnem moškem, ki ga privlači
Default avatar

loti

Hvala za spodbudne nasvete, ampak enkrat mi je priznal, da se je za zajebancijo lizal z moskim, ampak baje je to bla zajebancija, jaz sem toolk odprta za to, on pa tak zadrt, ampak saj ko vidi moje joske (so malce vecje..kao), se mu ze smeji in me zacne slatat, ampak ko je to tok poredko, zdi se mi kot da se mu ne ljubi seksat, ampak res. On men pravi kak se mi samo za *** gre...mislim halooo??? 26 sem stara, ne 90. Ma ej ne razumem ga, najhuje je pa to, ker sem spoznala moskega ki je isto cuten kot jaz in je ful seksusalen tip in mene hudo privlaci. Ampak ne bi svojega nikol prevarala, sam zelim si da bi se prebudil!!!!!!!!!!!
Default avatar

loti

HAHHA , sem hotla napisat ***...uno besedo grdo, pa so se kar zvezdice nardil haha
Default avatar

KIR

Zame to ni normalno, kot pa si napisala, bi bil lahko vzrok tud in predvsem delovno mesto. Jaz potrebujem vsaj 5 x na teden, drugač sm siten.
Dejanski vzrok boš morala pač poiskati sama