Najdi forum

pridružite se nam- MON

Spoštovani,

vesela bom, če boste odprli naslov “Pridružite se nam…” nad našim forumom.

Zavod Med. over. net kot tak se je izjemno razrasel. Prepričana sem, da so potrebna kar precejšnja sredstva za vzdrževanje in izjemna dobra volja Primoža, da ga vzdržuje, da se trudi ohraniti ustrezen nivo komuniciranja, da išče strokovnjake različnih področij, ki na forumih sodelujejo, da širi dejavnost (radijske oddaje), da nas vse povezuje: ljudi, ki potrebujejo pomoč in ljudi, ki želijo pomagati. Prepričana sem, da opravlja izjemno delo. Hkrati pa vem, da se nam (ljudem) rado zgodi, da nam postane neka stvar hitro sama po sebi umevna in da jo začnemo pogrešati šele, ko je več ni.

Zato bom zelo vesela, če boste o članstvu razmislili in se odločili, da 500 sit na mesec ni znesek, ki bi ga zelo pogrešali.

Verjamem, da bodo prav vsa sredstva uporabljena v človekoljubne namene, tako kot se je rodil in razvil tale naš Med. over. net, pravzaprav iz nič: le iz humanitarne naravnanosti Primoža, ki enostavno ne more drugače kot deliti dobro med soljudi.

Vesela bom še kakšne vaše misli.

Lep pozdrav,
Francka

Pozdravljeni

Glede na to , da smo tu lahko anonimni , je prav dobro , da vseeno lahko dobimo tudi odgovore strokovnjakov.Cena se mi ne zdi pretirana , kako bi jo pa poravnali?Meni se sicer rado zgodi , da mi tudi za majhne položnice zmanjka , bi vseeno dala , da ostane Med.over.net.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri vaših prizadevanjih.

pika4

Pika4

kliknite na rdeči napis: Pridružite se nam -Med. over. net pod imenom našega foruma. Tam boste dobili informacijo kako postati član in kako s članarino. Verjamem, da ni potrebe, da naenkrat plačate celotno članarino, lahko tudi po manjši znesek (letna pa bi znašala 12x500Sit)

Lep pozdrav
Francka

New Report

Close