Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

kostim namesto poročne obleke

Default avatar

bilas

zanima me, če je katera imela namesto poročne obleke kar kostim. ker ne bova imela ohceti, ampak samo kosilo za najbližje; mi je smešno in hkratni neprimerno, da se prikažem v poročni obleki.

ima mogoče katera kakšno idejo kje ga kupiti??
Default avatar

lilika+

Zelo pametno. Poročna obleka je ena velika neumnost, vsaj po moje.
Default avatar

nova

ja, lahko imaš kostim. če imaš še dovolj časa predlaga, da si ga daš šivati pri kakšni šivilji.

lilika+ - zakaj je pa poročna obleka ena velika neumnost ??
Default avatar

lilika+

Ker jo oblečeš samo enkrat in jo lahko prodaš ali vržeš stran.
Kostim imaš lahko večkrat oblečen.

Tiste, ki se večkrat poročijo jim naslednjič že ni več prav. :)))
Default avatar

[Lara Croft]

Imela sem kostim.... svetlo plav..... hlače..... zgornji del bolj sexi..... pa še eno kratko jaknco, če bi blo hladno....
Sem si dala takega delat, ki bi ga lahko še potem kdaj oblekla..... ma ga prav tako nisem nikoli več..... :))
Poročne obleke ni niso všeč, sploh ne tiste bele....
Default avatar

nova

poročno obleko si lahko sposodiš, pa je.
no ja, ne poznam veliko tistih, ki so poročni kostim še kdaj oblekle....
Default avatar

tejka

Saj poroka je pa ja tak dogodek, ki ga doživiš vsaj enkrat (no, vsaj takrat misliš tako) in ne vem zakaj ne bi takrat oblekla poročne obleke, saj je tudi ta lahko preprosta. Poznam eno, ki je imela ravno tako kostim oblečen za poroko, vendar pravi, da bi se zdaj raje za obleko odločila.
Default avatar

*lunca*

Zadnjič sem bila na eni ohceti, ko je imela nevesta prav lušno roza oblekco (cela do kolen,na malo širše naramnice), čisto preprosto, ampak se mi je ful dopadla, ker je ravno tako izgledalo elegantno. Potem je imela pa tak malo poseben nakit in meni se je zdelo ful dobro. Oblekca je bila pa taka, da jo lahko praktično kamor koli oblečeš tudi kasneje.
Meni osebno poročne obleke tudi niso všeč, razen redkih izjem. Čisto preveč kičasto, pa ohcet gor ali dol.
Jaz bi šla na tvojem mestu malo po teh salonih za maturanstke in poročne obleke in bi malo uč vrgla na kako tako preprosto, a elegantno, pa potem kombinirala s kakim malo bolj posebnim nakitom in lepimi čevlji. Ampak mene vzemi za rezervo, ker sem pomoje čisto antitalentirana za modo. :)

LP
Default avatar

[Lara Croft]

Že že...... ma jaz nisem niti hotela poročne obleke.... :))
Default avatar

bilas

NOČEM poročne obleke, ker NE bova imela ohceti - ampak samo kosilo :) Za kosilo mi je pa too much oblečt poročno obleko - pa še smešno bi zgledalo :))

v bistvu me zanima, kje kupiti kakšen lep kostimček - oblekica ali krilce + jaknica v bolj svetlih barvah??
Default avatar

Clementine.

pa daj si zašit, bo boljše. drugače pa idi po trgovinah s takimi bolj resnimi cunjami, pa ziher kaj najdeš...