Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kako zmanjšati prsi?

Default avatar

Tanja 1

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če mi lahko kdo svetuje, kako naj si zmanjšam prsi? Nosim nedrček št. 120! Kaj naj storim, saj je tako težko dobiti nedrček primeren zame, poleg tega zaradi alergije ne smem nositi iz kakršnega koli materiala. Kaj naj storim????
Ali obstaja kakšna krema ali tablete za to? Na operacijo pač ne grem!
Hvala za nasvete
Default avatar

palfi

120 je obseg okol telesa, tko da bi bilo bolj smiselno vprašanje, kako zmanjšat ta obseg
Default avatar

meja

v emporiumu imajo DIM nedrčke, ki zmanjšajo ...stanejo 7.000 sit...so lepi
Default avatar

tinči

Z zmanjšanjem telesne maščobe oz. s hujšanjem?
Default avatar

metak

manj jej
Default avatar

Marko

Ja, kr tablete za zmanjšanje jošk bi ti jedla. Kaj pa kake tablete za malo več prizadevanja za postorit kaj koristnega in zdravega za sebe, bi tudi prav prišle a?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Tanja 1

Ali pa se s hujšanjem prsi kaj zmanjšajo? Me res zanima, saj poznam nekaj žensk, ki so shujšale precej, a prsi so ostale enake. Saj ni problem - hujšanje - ampak bojim se, da bodo prsi ostale tako gromozanske kot so. Lp
Default avatar

vidar

masiraj jih v obratno smer kot s. lendero
Default avatar

Marko

***Saj ni problem - hujšanje - ampak bojim se, da bodo prsi ostale tako gromozanske kot so***

Boš že morala probat, ni druge variante. Tudi če ostanejo enake, boš še vedno storilo eno koristno stvar za sebe, če boš hujšala pravilno.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

tinči

120 cm je problem velikega obsega zgornjega dela telesa, ki se bo seveda zmanjšal, če boš shujšala.
Domnevam pa, da nimaš številke modrčka 120B ampak verjetno 120 D, E...
No tudi ta košarica se bo zmanjšala, če boš shujšala.
Default avatar

nfwpo3erui

hujšanje ni vedno rešitev !
če je veliko žleznega tkiva in malo maščobe s tem ne boš naredila nič, ostane ti le operacija, čudne številke modrca navajaš. če maš 120 obsega res ne moreš bit ravno suha predvidevam... in bi lahko bila maščoba vzrok velikosti...
Default avatar

ena

Ni rečeno, da se bo košarica zmanjšala. Shujšala sem za 20 kg, prej sem imela 95D oz. E, sedaj imam 85 D oz. E
Default avatar

tinči

Ena,
koliko pa se ukvarjaš s športom? Ponavadi se to zgodi, če hujšaš le po dietah.
Default avatar

Marko

Seveda, treba je pravilno hujšat ne samo shujšat. Pri nepravilnem hujšanju se ponavadi zgublja voda in mišice, maščobe pa bol malo oz. najmanj.
Default avatar

prsi

če boš hujšala bodo še vedno ostala prsa enaka,to sem 100%,pozanimaj se pri dr.onišak obstaja pa zelo vredu krema ka ti res zmanjša prsi,ker jo uporabljam in opazim razliko,in naenkrat so mi strije na psih izginile,,res ,, tak da je res boljše da se pozanimaš pri kakem dohtorju glede prsi.
Default avatar

zala73

Tanja 1 je napisal/a:
120 kaj? obseg? kaj pa košarica ABCDEF???
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar

nfwpo3erui

zala, v petih letih odkar je pisala, se je ziher tut s temi joški zgodila kaka sprememba
Default avatar

zala73

aleksandra je napisal/a:
he he so se še povečale))))
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar

nfwpo3erui

zala73 je napisal/a:
če je pridno jedla je obseg zdej 130, kr pomeni ene 15 kg več in ni hudič, da ni šla kaka deka ali dve tut v joške :))

pa mamo spet problem, a ne :))