Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kupim otroške družabne igre

kupim otroške družabne igre

Zdravo mamice!

Že dolgo spremljam tale forum in morem vam priznati, da ste me s svojimi nasveti pomagale preživeti dojenčkovo in malčkovo obdobje pri mojih dveh sinovih. Zdaj pa se obračam na vas s prošnjo.
Moj 6 letnik je v fazi igranja z družabnimi igrami. Kupili smo komplet 50 iger ( človek ne jezi se, dama, šah ), monopoly in še nekaj iger, pa vendar smo se naveličali igrati vedno eno in isto zato bi prosila, da če ima kakšna doma družabne igre primerno za starost 6 let, bi bila zelo zainteresirana za odkup. Igre so v trgovini od 3.000 do 7.000 SIT, kar se mi zdi preveč. Moj šolar pa prosi in prosi za nove igre.
Zelo bom vesela vsakega odgovora. Lepo vas pozdravljam

Nata

Jaz družabne igre zmeraj kupujem v Avstriji v Toy’s rus, ker so bistveno cenejše kot pri nas. Sicer kupujem tiste za odrasle, ker se zelo radi igramo družabne igre, cene so pa tako za 30% ali celo več nižje.

sara

Od kod ste?

nova
Uredništvo priporoča

AdgaM!

Sem iz okoklice Ljubljane, vendar je mož vsak dan v Ljubljani, zato če ste od tam, bi se dalo zmenit.

Nata

New Report

Close