Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Moda pomlad poletje

Default avatar

Frančeska

Morda veste kaj se bo nosilo?
Default avatar

Tipka_

To, v čemer se boš odlično počutila Ti!
Default avatar

Frančeska

Jah to je sicer res, samo dobro se pa počutiš tudi v nečem kar ni totalno out. Vsaj jaz, kaj pa ti meniš Tipka?
Default avatar

Tipka_

Jaz nisem nikoli totalno out, nikoli pa po zadnji modi (kakor se le-ta imenuje?!), ker bi se najverjetneje dosti x počutila zelo neudobno..
Tudi brez vsakoletnih "novih" smernic in modnih revij (-> medijev), bi se znala oblečt anti out in tako, da bi se počutila odlično...

Ne spremljam mode, vsaj zavestno ne, ker ne vidim smisla v tem..
Default avatar

ulla

Letos je IN prosojno.
Default avatar

Rakica

LOL, med rjuhami ja, ne pa za po cesti!:-)))))))))
Frančeska, a bova res mogle v kakšne revije kukat, da bova vedele, kako se oblečt to pomlad in poletje?
Ah, veš kaj, nobena točno ne ve, zato pa tudi nobena ne odgovori:-))
Default avatar

nn

Tipka, zakon si, podpišem se pod tvoj post!

Kaka moda neki, obleči se tako, da se dobro počutiš. Potem boš itaq žarela in bila lepa...
Default avatar

že spet

kolk jest vidm in slišm : belo-črno in obratno in rdeče-belo in obratno.
Default avatar

dg

Pa menda spet visok pas pri krilih in hlačah. Komaj čakam, ker sem že norela, saj nikjer ni bilo več kavbojk, ki bi imela pasu več kot do polovice riti.
Default avatar

Nana

Latos bo moderen po dolgem času spet mornarski stil, modro bela kombinacija barv, crte. Pri modnih dodatkih pa obvezna zlata - čevlji, torbice itd. V kolekciji za pomlad/poletje 2006 je veliko črnega jeansa in hot pants. To je na kratko to. Lep dan želim,
Default avatar

Rakica

Vse bo "pasalo" na mojo kožo. Nana, kaj pa pomeni "hot pants"? LP
Default avatar

Nana

Hot pants so vroče hlačke, se pravi zelo kratke hlače. Nekatere tako kratke, da pol ritke ven gleda. Lp.
Default avatar

yaya

Aha se že vidm z zlatimi salonarčki, v hot pants pa zlato torbico si moram omislit....hmmm aja pa na prozorno majčko v mornarskem stilu ne smem pozabiti......komaj čakam pomlad:)
Default avatar

Frančeska

Nana, ali veš kakšno spletno stran kjer bi si oči napasle z modnimi trendi...