Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Ženska jesenska moda

Default avatar

Spider

Ena prijetna tema.

Danes sem v mestu viden eno, oblečeno tako:modre ozke kavbojke, zatlačene v črne precej visoke škornje brez pete, zgoraj je pa bila oblečena v malo daljšo volneno jakno s pasom.pa dolge črne lase in črna sončna očala.Noro dobro.

Vedno bolj mi je všeč ženska jesenska moda.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Brihta

Ta bejbika bi ti bila vsec tudi v drugacni opravi pomoje.

Drugace mi je pa mi je letosnja moda vsec, ampak ce ti rata jo prezeti s svojim stilom.
Default avatar

Spider

No, sej človek mora imeti svoj stil. Ta pupa je emla stil, ke rjih vidim bolj malo tako oblečenih.

Meni je najbolj hecno, ko pride ven en novi trend, pa vsi letijo v trgovine ala zara in si kupijo sve novo od glave do pet in so pol ko ene ovce.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Brihta

Ja no....meni je to ful bedno. Zato sama vcasih preskocim kaksen res trendovski kos oblacila, pa ceprav mi je vsec.
Najbolj mi je ostala v glavi oprava izpred parih let (poletje), bele hlace, roza majcke....grrrrrr

Vsec mi je, da se zenska lahk oblece tako, da je opazna (kot tvoja pupa danes), a je hkrati oblecena preprosto, zanimivo, simpaticno.....To je meni idealna kombinacija. In letosnji trendi ravno to dopuscajo....
Default avatar

Scarlet

Ja letošnja moda je "jahalni stil" in je res huda!
Default avatar

Spider

Si ti tud tako oblečena?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

*nedasemiregistrirat

Joj, to je bilo tudi lansko zimo - vsi sali in rokavice so bili roza! Grozno!
Default avatar

MACA-FACA

Letošnja moda je pestra..od ruske, eskimo,vitange,indijanska.... pa vse to pomešaš:) ne pa jahalna???
MACA-FACA