Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Prelepa jesen

Default avatar

Kiara

Tako sem navdušena nad jesenskim časom,da ji še pomlad ne more blizu.
Vsako leto bolj občutim,kako lep je jesenski čas.
Lepe prelivajoče barve,lahel topel vetrič,pa klopotci,manj vroče....
Saj ima vsak letni čas svojo lepoto.O čarobnosti barv in odtenkov jeseni pa ni primerjave.
Kako dober se počutim že,če samo pogledam ta škrlatni gozdni plašč.
Danes sem se sprehajala po gozdu in še to šelestenje listja pod nogami izvablja tako čaroben občutek in tako močan stik z naravo,da te skoraj odnese.
Čudovito!
Kako pa kaj ostali,se vam jesen zdi lepa,ali imate rajši npr.pomlad?
Default avatar

Metuljček

Jesen in zima sta mi nekako najbolj po godu(jesen zaradi vsega,kar si že ti opisala). Tudi pomlad ima svoj čar...rožice:))

Nočko
Default avatar

martinček

Veš martinčki se radi sončimo za to rajši poletje. Je pa letos tudi jesen taka tko da lepo.
Default avatar

Marko

Pomlad je že v redu, ampak imam raje jesen (če ni prehladna), ker pomlad mi prinese nevšečnosti zaradi alergij.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

andzoo

1. JESEN
2. ZIMA
3.POMLAD
4.POLETJE

Zaenkrat je tako, kako še pa bo pa ne vem:-)
Default avatar

Žan

Zima in padanje snega v tišinio ima res poseben užitek,filling,ter relaxacijo.
Default avatar

andzoo

Zima mi je všeč že zaradi praznikov, obožujem tisto posebno vzdušje, če pa je zunaj snegec, pa tudi uživam (verjetno zaradi radosti v otroštvu, v naravi , ko je bilo na cestah tolk snega, da smo se lahko sankali po cestah, ob lučeh s sosedi, ma ful dobri filing, pa ko pomagam babici "jaslice" postavljat, pa vse to, pa čakanje novega leta, pa darila (če jih je kaj:-))), ma užitek):-)

Pomlad je tak tak, vedno zbolim takrat za kako gripo, prehladom

Poletje je zakon tistih 14 dni ko sem na morju, drgač mi je pa tak tak, nč posebnega

Jesen pa ima svoj čar, najlepše je biti v gozdu ta čas..

Ma ja narava je lepa:-)
Default avatar

MB

Letošnja jesen je res fantastična. Končno smo dočakali sonce in še toplo je povrhu, super, da o prelepih barvah ne govorim.

Uživajte v tem lepem času in lep pozdrav!