Ženski in Moški čvek

blondinke ali rjavolaske ali...

Default avatar
moški katere ženske so vam najbolj všec...
Default avatar
Vprašanje je zastavljeno na ženskem forumu ... poiskusi na moškem.
Default avatar
...ženske pa lahko napišete za katero barvo navijate?
Default avatar
za blondinke-pa ne take ala Pamela A.

l.p.
Default avatar
Bjonde so ultrahvatne.
Default avatar
hm.. kaj pa rjavolaske ala adriana lima?
drugace so tudi meni vsec blondinke, samo je malo takih z res lepimi lasmi in lepo barvo...
Default avatar
Adriana Lima je lepa in bi ji pomoje "pasala" vsaka barva.
Drugace pa so meni vsec vse barve las, ce le pasejo posameznici. Sama imam medeno rjave, saj ta barva najbolje odgovarja mojemu karakterju in obrazu.
So pa vcasih blondinke bolj atraktivne. Meni je dober primer Gwen Stefani v novem spotu, kjer ima rjave in blond lase. Veliko bolj opazna je z blond lasmi, ceprav je meni osebno fantasticna z rjavimi.
Saj pravim, kakor se kdo pocuti. Se mi pa zdi, da veliko pove izbira barve las o posameznici.
Default avatar
Recimo črnolasa mega bejba je Nina Osenar,blond pa Tanja Tušar,pa druga spremljevalka za miss 05,ki je bilo pred kratkim.
Default avatar
Barva las nič ne pove, če so lasje pusti in brez življenja. Kolikor sem se v življenju pogovarjala s prijatelji, so njim najbolj všeč gosti, močni slapovi prožnih las, ki padajo v mogočnem slapu čez hrbet, pa ni važno ali so črni, blond ali rdeči. So pa tudi taki, ki jim trgajo kratke, odštekane frizurce divjih linij, ki povdarjajo poteze obraza in lepo uokvirijo sočne, čutne ustnice... Seveda mi niso pripovedovali s takimi poetičnimi besedami, ampak... saj ni težko ugotoviti, kaj in kako moškim najbolj paše.
Default avatar
Blond uber alles.
Default avatar
Mišje sive so najbl kul.
Običajno znajo dobr kuhat pa še gonjo se ne naokol...
Default avatar
Fredy, hvala za kompliment!
Default avatar
Men so všeč svilnato črne lase...take k jih imajo npr. latino ženske.
Default avatar
No jaz sm mela ze skor vse barve pa dolzine las...razen blond..ker mi pac ne bi pasala k polti in tko naprej.
Je pa ful tud odvisn od frizure...ker recmo dolgi lasje k so razcepljeni pa brez oblike niso lepi pa pika.
Default avatar
Na to izjavo pa pijem
Default avatar
Blond, lepa naravna, ravno postriženi, gladki, padajoči. To je zakon!
Default avatar
Je mišljeno zgoraj ali spodaj?