Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Potrebujem dobrega odvetnika

Default avatar

Brunetka

Ali mi lahko prosim kdo pomaga? S partnerjem sva iz sodišča dobila poziv da odgovoriva na tožbo, v kateri njegova bivša partnerica zahteva da ji izplačava delež stanovanja. Ker naju je tožba po vseh teh letih kar precej presenetila, čeprav ji je izplačal njen vloženi znesek, in ker bi midva rada zadevo čimprej uredila, bi prosila ali mi lahko kdo priporoča kakšnega zelo dobrega odvetnika, po možnosti iz Mb-ja in da je specializiran na tem področju. Ker res nimava pojma katerega odvetnika naj izbereva.

100000x hvala.

Če ne želite delati reklame odvetniku mi lahko pošljete mail na [email protected].

Hvala,
LP
B.
Default avatar

Jessica

hello!

Jaz sem prejšnji teden tudi spraševala za dobrega odvetnika, zaradi odškodnine in sem dobila informacijo, da je zelo odber odvetnik g. Božidar Pajenk na Partizanski 16. Jaz sem bila včeraj pri njemu in deluje zelo prijetno.
LP- Jessica
Default avatar

Lara22

Full dober odvetnik v Mb je tudi Jože Majer, ki ima pisarne v poslovnem delu City-a.