Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja izdelki forever living – nakup v mariboru

izdelki forever living – nakup v mariboru

Pozdravljeni!

Zanima me, kdo v Mariboru prodaja izdelke iz aloe vere – forever living products.Prosim za telefonsko štev.

Hvala!

sem ti kar na mail posredovala nekaj informacij.

Evo tule maš moj za naročilo: [email protected]

Tudi mene zanima, kako je s tem v Sloveniji (nakup izdelkov).

Lahko me kontaktirate na mail: [email protected] in posredoval vam bom vse informacije in literaturo o izdelkih. Lep pozdrav.

Pozdravljeni,

Zastopstvo in svetovanje v Mariboru, Šentjurju in Celju – vse info na [email protected], 041 658 477.
Izdelki so prilagojeni in primerni za prodajo v fitnes centrih, masažnih salonih, za otroke, hujšanje in seveda za domačo uporabo. Vabljeni!

Garancija zagotovljena, zagotovljeno tudi vračilo denarja ob nezadovoljstvu!

S prijaznimi pozdravi,
Brigita

Alojo skoraj vsak pozna oziroma je o njej že kaj slišal. Navsezadnje sem v preteklosti sama kupovala alojin gle za po sončenju. Ko sem se pa seznanila z izdelki podjetja in ko sem na lastni koži preizkusila in se prepričala o vsem kar sem slišala, sem sama postala distributerka podjetja Forever in sem še naprej navdušena uporabnica izdelkov. Ne zgolj zaradi prodaje, resnično si lahko pomagate pri določenih težavah – izdelki so vrhunski. Če vas karkoli zanima, me lahko kontaktirate na meil [email protected].

Alojin pozdravček 🙂

Pozdravljeni,
smo poslovni partner podjetja Forever Living Products že več kot 11let. Izdelke poznamo zelo dobro.
Naša tel št: 031 603 763. Za več informacij smo vam na voljo.

New Report

Close