Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

kaj pomeni beseda erekcija

Default avatar

uršula

kaj pomeni beseda erekcija??? Moj fant jo je že omenil in mislim, da je to nekaj iz njegove stroke je namreč električar. Ko sem povprašala prijateljico je rekla da bi to morala vedeti, saj sem stara 26 let.
pomagajte!!!!
Default avatar

Mal zmedena

Ja, tipa strese, zgleda tko kot, da bi dobil epileptični napad, eni nekontrolirano rjovejo, drugi cvilijo, tretji mal zaboden gledajo..., večinoma pa vsi preživijo...
Default avatar

summer

LOL,to se zafrkavas s tem vprasanjem,ne?
Default avatar

Za vsak slucaj :))

erekcija -e ž (e) med. nabreknjenje,
otrditev spolnega organa: erekcija
penisa
Default avatar

električar

E(elektro)RE(reakcija)KCIJA
Ja človek se nekako tako obnaša, kot je opisla malo zmedena....erekcija je posledica preeobčutljivosti na el.tok. V določenih primerih tudi ud nabrekne, se nabije s pozitivnimi ioni in ostane dlje časa precej trd, dokler se naboji ne spraznejo....

Bodite prosim resni, ne pa se norca delat iz tega vprašanja in vse takoj na sex obrnt :)
Default avatar

Marko

***Ko sem povprašala prijateljico je rekla da bi to morala vedeti, saj sem stara 26 let***

Ma res ne vem, kakšne imaš ti to prijateljice, da ti tako grdo pove, namesto da bi razložila pač kot podpovrečenmu 3 letnemu otroku.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

soncica

Hmmm, predigra, slatanje po domace, lizanje, bozanje, takrat ponavad moski dozivi erekcijo...pr elektriki mogoce tudi, kaj pa vem:-), no ko bosta pri ejakulaciji ali penetraciji, se javi spet:-))
Default avatar

Immaculata

Ni ga boljšega opisa...
Default avatar

soncica

HAHA!! O bogi fant..:-)
Default avatar

uršula

zakaj??
moj fant je srečen, da je z menoj, nič ni ubogi
Default avatar

svetilnikk

a ti res ne veš kaj je erekcija?
Default avatar

bine

ne
a ti veš??
Default avatar

uršula

jaz ne vem!!!
če ti veš mi plis napiši...no ubistvu se mi že malo sanja
bine ti pa se ne umešavaj
Default avatar

Marko

***jaz ne vem!!!***

Kak pa to, da pisat znaš, brat pa ne?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

svetilnikk

sej je vseeno tud če se zajebavaš.
erekcija je ko tipu stopi in postane trd in tako dalje.
a ti si še nedolžna? a si ga že fafala pa bila polizana?