Najdi forum

Baby center

Pozdravljeni!!
Sem si rekla, da pa moram to napisati in grajati Baby center v celju.
nasa malcica je za darilo dobila igracko, ki jo pa ze ima in smo jo sli zamenjat, ker se je prijateljica zmenila, da pac lahko zamenjamo, ce kaj ni ok. Igrace nismo nc odpiral. Pridem v trgovino, vprasam ce lahko zamenjam to igraco za kaksno drugo,kar dobim odgovor da lahko, cez 2 minuti pa da ne morem brez racuna pa ceprav je njihova koda bila na izdelku. prodajalke so se zelo grdo obnasale, da sem si rekla dost je poklicte poslovodkinjo. njej sem pac povedala kar mi gre, da si nemorejo prvosit, da zdej pa na morem zamenjat igrace,ce je pa bilo zmenjeno vceraj, da se da. Poslovodkinja je bila nesramna,ceprav je na koncu popustila in dovolila zamenjavo igracke. Tja notr mene vec ne bo.Sem ze parkrat sama kaj kupila tam pa sem se vedno prisla razocarana ven glede njihove postrezbe,obnasanja… Dans je pa blo dost,ce je ze tako se rajsi odpeljem v Lj kot pa da kupujem tle, ki so zelo neprijazne. LP

Hja, v LJ so sicer dokaj priajzne, ampak spodaj na opremi so bukove, da Bog usmili. ne o vozičkih ne drugi opremi ne vedo praktično čisto nič, primerjava recimo, kaj ima ta in drugi ne, jim je španska vas. Večkratna izkušnja!

kar se tiče otroške opreme, če rabiš strokoven nasvet poklič v sonček, njihove telefonske najdeš na njihovi strani http://www.soncek.si

nova
Uredništvo priporoča

Tudi v LJ in KR sem razočarana nad Baby centrom!!! Lansko leto je hčerkica za r.d. dobila 2 enaka tricikla. Ko smo se odločili, da enega zamenjamo in si za tistih skoraj 15.000 SIT vzamemo nekaj, kar nam bo res koristilo. Prideva s kolegico (ki ji je kupila ta tricikel) v Baby center na Rudniku, imava račun in popolnoma nerabljen tricikel. Prej sva seveda poklicale, da prideva zamenjat in so se strinjali. Midve že izbirava, hotele sva malo večje kolo s pomožnimi koleščki, ko kar na enkrat priteče za nama prodajalka, da ne moreva menjat, ker je bil kupljen pred 1 mes (ga je pač kupila malo pred r.d.). Zanima me zakaj potem ni možno, saj imajo na zalogi vendar enake tricikle z enako ceno kot je bil najin. Ni mogoče! To je bilo vse, se obrnila in šla.

V KR sem iskala določen izdelek. Ker ga niso imeli sem prosila, če ga lahko naročijo. Prodajalka je privolila in mi obljubila, da me pokliče, ko ga dobijo. Ker ni nič klicala, sem to storila sama, nakar mi pove, da je izd. tisti dan prišel, vendar so ga že prodali.

Včeraj pa hodim po BTC-ju v hali A. Zavijem v Baby center, zaprosim za sept. katalog (nakup s člansko kartico). Vidim žabice za 890 sit. Kmalu jih bomo rabili, zato jih nameravam kupiti. Hodim okrog žabic, vendar takih za 890 sit ne najdem. Bila je tablica z enakim napisom kot v katalogu, le cena je bila za 100 sit višja. Vprašam prodajalko, kje najdem tiste za 890 sit, pa mi pokaže tiste pred mano. In kako da se cena ne ujema? Pač razlika med enobarvnimi in vzorčastimi, mi razloži. Se pravi, da so enobarvne v akciji za 990 sit in ne vzorčaste za 890 sit? Ponavadi so bile vedno enobarvne cenejše, tokrat zgleda da ne… ker se ni pravilno izgovorila!!!

manca

Res je, Baby center ima daleč najbolj neusposobljeno osebje. Pa naj bo to v Ljubljani, spodaj pri opremi- katastrofa sploh ne vejo kaj prodajajo, v prvem štuku ena sploh ni vedela kaj je to palček zavijalček (pa čeprav ga je imela pred nosom ), kaj šele vreče za zamenjavo v zavijalčku.
Da o Kranju sploh ne govorim, ki pa je sploh pod kritiko.

Očitno je samo mariborski Baby center kot mora biti. Prodajalke so prijazne, izbira velika, pa tudi z zamenjavami ni težav. Če kaj naročiš, dobiš, te pokličejo sami.
Imamo štajerci pa res srečo, da imamo edini “normalni” Baby center daleč naokrog!
No, vsaj jaz do sedaj še nisem imela negativne izkušnje z njimi.
LP Vanja

Sama sem pred mesecem dni dobila iz strani prijazne poslovodkinje v Baby centru na Taboru uslugo, ki je ne bom pozabila. Verjetno je ona morala vzeti samo v roke telefon, ampak meni pa se je zdelo zelo pomembno, da me je poslušala, čeprav je bilo akcije še samo dva dni in niso imeli več izdelka, so ga potegnili iz Celja, dobili smo to, kar smo iskali, naleteli na ustrežljivost in prijaznost, gospa me je celo klicala in da bo stvar lahko izpeljala…Kaj pa vem…enostavno nisem navajena več na tako pozornost. In zaradi tega se radi vračamo tja…Torej je Mb izjema. Zato jim naj gre vsa pohvala.

manca

Jaz sem kupila te žabice v Baby samo v Kopru. Enobarvne so po 990 sit. vzorčaste pa 890 sit. Bile so zelo poceni, ker pred tremi dnem sem kupila skoraj iste žabice v Arielu in sem za ene plačala več kot 1700 sit.

LP, Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Ne vem, če ste res vse tako dobre in požrtvovalne na svojih delovnih mestih (kritizirati pa znate)-jaz sem s postrežbo v Kr Baby centru izredno zadovoljna in prepričana sem, da velikokrat ni krivda samo na strani trgovk. Poznam ljudi, ki hodijo v raznorazne trgovine in poskušajo zamenjati blago katero so kupili v tujini (mogoče ste tudi ve tiste).

LP

Meni so v BC v LJ brez problemov zamenjali tricikel, ki smo ga dobili v dar in nam ni ustrezal…brez računa, brez komplikacij.

Saj ne mores kar tako prinesti igracke kupljene v trgovini,ce se ne veste obstajajo kode preko katerih ugotovijo ali je res njihov izdelek ali ne. Tko, da mislim kar se tega tice je sedanja tehnologija tako visoko, da smo lahko veseli. LP

Jaz sem imela z Babc. v Lj vedno dobre izkusnje. Pred kratkim npr. sem morala zamenjati nekaj kar sem dobila dvojno in so mi zamenjali brez problemov. Artikle lahko zamenjas le z racunom in v roku 2 tednov, kar je tudi logicno, zakaj bi ti morali menjat kadarkoli si sam izmislis, pa se brez racuna? No, takrat nisem nicesar rabila in sem vzela kopalni plasc. Ko sem prisla iz trgovine in se se malo motala po BTCju, sem pa premislila in ugotovila, da pravzaprav se en kopalni palsc nimam zakaj rabit in sem se zopet vrnila in zamenjala. Prodajalka je bila izredno prijazna in mi je rekla, da ni nobenega problema, da cisto razume, da je tezko se kar na hitro odlocit ce v resnici nicesar ne rabis.

Tudi mi smo z BC v Lj precej zadovoljni. Tudi na oddelku opreme so nam vedno znali svetovati. Opravila sem že tudi kakšno zamenjavo. B.p.

Večje zadržke imam pri nakupovanju v Arielu, kjer pa res nič ne vejo. Nekoč sem vprašala prodajalko, ki jo večkrat vidim (mogoče je redno zaposlena), kako to, da mi ostale ne znajo razložit razlike med Jokavčkom in Navihančkom, pred menoj berejo navodila s škatle … Ker delajo preko študenta, mi reče …

Zato pa imajo večinoma prazno štacuno.

Ariel

Ah, jaz sem šla pa na plac v Samobor na hrvaškem in dobila troje žabic za 50 kun.

Drugače sem pa z našim babycentrom zadovoljna. Punce so mlade, prijazne. Tako jim tudi kakšno neinformiranost oprostim, ker se pustijo podučiti. Sicer pa roko na srce, če jaz ne bi imela vas punc tu, kjer vsaka pristavi svoj piskrček znanja, bi bila tudi jaz bolj nevedna glede mnogih stvari, kot sem.

Ja, mogoče so prijazne v BTC – ju, na Rudniku (center Supernova) pa se obnašajo, ko, da jim je odveč, ker si sploh prišel. Jaz sem tam kar redno (2-3 krat mesečno), pa ne vem, če se je prijaznost zgodila dvakrat. ampak takrat, ko pa smo kupili voziček in še nekaj stvari – precej drago vse skupaj, so bile pa vse slinaste. Pa še to potem, ko so videle, da smo se za nakup ŽE odločili…

nika

imam enake izkušnje

Sem iz Velenja in pred kratkim so tudi pri nas odprli Baby center. Js sicer ne vem, kako je drugje (v Lj, Celju in drugod), ampak js sem z velenjskim zelo zadovoljna. Prodajalke so zelo prijazne, trudijo se in mi vedno dodatno svetujejo.

LP

Sama nakupujem v Kr. Baby centru – do danes nisem imela slabe izkušnje; prej nasprotno. Prodajalke so izredno prijazne in strokovno podkovane(pri nakupu vozička in avtosedeža sem bila izredno zadovoljna s svetovanjem zaposlene).

Jaz pa imam slabe izkušnje s postrežbo v Arielu. Vsak dan povsod resnično ne sije sonce.

New Report

Close