Ženski in Moški čvek

Neprijetni dotiki znancev

Default avatar

tanja

Spodaj je debata o dotikih neznancev in kaj storite.
Zdaj pa me zanima, kako se rešiti takih tipov, ki jih poznate in izkoristijo vsako priložnost, da se kaj dotaknejo.

Recimo, da ste stare tam med 15 - 25, moški pa je recimo 50 - 70 in je sosed, ki pride večkrat na obisk ali pa pač kak znanec, ki misli, da lahko objema mlada dekleta.
Kako gledate na take starejše znance, ki radi k sebi stisnejo kako mlado.
Kako se jih najlažje odkrižati? S čim manj neprijetnosti. Taki tipi še težje prenesejo klofute kot neznanci.
Default avatar

Orka

Sem malo starejša, a vseeno. Oštro reagirat! Odj...t na hitro! Drugače se ne nehajo slinit.

tanja

Kaj pa, če je zato malo pozno? So to taki sosedje, znanci, ki so si to privoščili že, ko sem bila še v OŠ, ko si nisem upala ostro odreagirati. Raje se teh tipov ves čas izogibam, se trudim, da jih držim na primerni razdalji. Včasih pa vseeno kdo preveč steguje parklje.
Default avatar

Orka

tanja, nikoli ni prepozno. Poznam take tipe. Tudi če si prej nisi upala, si upaš zdaj! Ostro moraš reagirati in reči, nehajte to delati, ker mi gre ornk na živce! Ne maram tega! Res, tudi jaz imam še zdaj opravka s takimi. Takoj, ko si preveč prijazen, si mislijo, da si lahko vse privoščijo. Res, prekini takoj z ostrim nasprotovanjem!!! To je spolno nadlegovanje.

megaboy.

Kaj ti pravzaprav ni všeč? A to da te nekdo objema, a to da je sosed star 50-70 let?

Kako pa naj bi sosed vedel, da se 35-letnikom pustiš objemat, 50-letnikom pa ne?

Naredi spisek oseb ki te smejo objemat in kriterije in jih obesi na vidno mesto, da ne bo prihajalo do nesporazumov.
Default avatar

Enaena

Razbiješ ga ko muciko, pa je.

Če si bolj nežne sorte, pa najdeš kakega frenda, da ti pomaga. Itak ponavadi zadostuje že klofuta al pa dve...
Default avatar

rošca

Jasno mu povej, da ti to ni všeč in da tega ne sme počet.

Megaboy, vsakdo si sam izbira, kako daleč bo drugemu pustil v telesnih (in siceršnjih) stikih. Ni potrebno izobešati spiskov, ni potrebno objavljati kriterijev, en navaden NE mora biti dovolj. Kaj je tu težkega za razumet?
Default avatar

derseto

Na srečo znam predvidet takšne zadeve, zato že prej poskrbim, da nima prav nobene priložnosti za to. Odmaknem se takoj in distanciram. Ker se mi to gnusi.
Default avatar

derseto

Sicer pa ne maram, da se me kdorkoli dotika razen partnerja. Brrrr.... Čimmanj vstopa v moj intimni prostor (vsaj pol metra okol mene).
Default avatar

Kurec24cm

Orka napisal:

> Sem malo starejša, a vseeno. Oštro reagirat! Odj...t na hitro!
> Drugače se ne nehajo slinit.

Orka kako kaj tvoj dihalni aparat.Jaz bi se priklopil na njega.
Pijem pusim i devojke rusim!
Default avatar

Orka

Hahaha, ti se kar daj. Upam, da ti domišljija dobro dela!

tanja

Megaboy,
nisi dojel bistva. Tudi, če bi bil nekdo star 25 in se bi me dotaknil po prsih bi bil nadlegovalec.
Seveda s tem ne mislim, če se me kdo ponesreči dotakne, recimo v gužvi na vlaku, busu.
Default avatar

Neda

megaboy- gre za to, da si vsaka sama določa, kdo se jo lahko dotika in kdo ne.

Tanja - si jim kdaj že rekla, da naj nehajo?
Default avatar

tanja

Sem ja.

Sem pa včasih malce v dvomih, ker včasih opazim, da druge ženske to kar prenašajo. Potem pa včasih premišljujem, da mogoče jaz preveč kompliciram.
Načeloma se pa takih tipov izogibam. Sploh pijanih.
Default avatar

tanja

Da ne bo pomote: ne moti pa me objem mojega dobrega prijatelja. On ve kaj lahko in kaj ne. Tak objem ni vsiljiv in niti ni preveč intimen.
Do je vse drugače od tistih dotikov moških, ki mislijo, da vse ženske čakajo samo nanje.
Default avatar

juta

Pri meni je tako: če jaz ne dovolim se me nima kdo dotikat, ne glede ali je frend ali sosed ali moj svak.
Default avatar

svetilnikk

a ti tud prst v pizdico porine?
he ha ha .zajebavam se.
suni ga na gobec!
Default avatar

tanja

Svetilnik imaš srečo, da se v prvem stavku hecaš.
Tisti zadnji je pa kar OK. Se vidi, da ti ne spadaš med vsiljivce.