Ženski in Moški čvek

Lepotne operacije

Default avatar
Pozdravček!

Mene pa zanima, kako gledate na lepotne operacije?

Bi katera opravila kakšen poseg?

Kaj pa odvisnost od lepotnih operacij?

Malo pokomentirajte!
Default avatar
če bi mela kej za popravit bi šla sigurno neglede na to kaj si drugi mislijo.

vem pa da bom šla ko se bom odločila "ne imeti več ortok" na manjši poseg. dali si bom napeti prsi, ker imam kar veliko košarico in vem da se mi bojo po rojstvu otrok in dojenju zelo povesile, kar mi je pa najgrše pri ženski (povešene prsi fuj).
Default avatar
jaz sem si dala pred kratkim nos popravit in sem zelo zadovoljna!
Default avatar
Ne vidim nič slabega v teh operacijah! Če si to pač človek želi in če ima denar; zakaj pa ne? To je stvar vsakega posameznika!

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar
Mene je operiral dr. Fabjan iz Kranja.
Default avatar
Jaz pa gledam svojo zelo suho mati, ki si je pred leti dala popraviti ličnice- pač vbrizgat maščobo in je takrat izgledalo super, danes po treh letih, se mi zdi upad ličnic še hujši in tudi koža je slaba.
Ah ja bil je dr. Fabjan.

Sem ravno včeraj razmišljala, da očitno ko to enkrat naredišmoraš ponavljati, če ne nima veze, le slabše je.

Če ste pripravljene to ponavljat, potem ni problema.
Default avatar
Jaz bi si tudi dala kaj popraviti, če bi me res grozno motilo, da zaradi tega ne bi bila samozavesta ali da bi bilo celo moje socialno življenje omejeno.

Ne obsojam drugih, če si kaj popravijo... seveda v mejah normale. Ne odobravam pa, da si že 18-letnice povečujejo prsi, ker se sploh še niso razvile.. pa za druge korekcije tudi ne pri takih letih.
Default avatar
Jaz sem si tudi šla nos "popravit"... tudi k Fabjanu.... tudi zadovoljna...:)... ko se bo pojavila potreba po še kaj.... bom še šla... :))
Default avatar
Punce ko boste enkrat operirane zaradi bolezni boste spremenile mnenje o operacijah.
Pijem pusim i devojke rusim!
Default avatar
jaz sem bila s Fabjanom zelo nezadovoljna.
Default avatar
Hoj!

Glede na to, da si prva, ki sem jo zasledila, da ni zadovoljna z dr. Fabjanom me zanima na katerem posegu si bila pri njemu in s čim te je tolk razočaral? Hvala
Default avatar
Mene ne zanimajo. Rada imam svoje (ne glih popolno) telo. Nimam frustracij glede svojega izgleda. Naj narava poskrbi.