Najdi forum

telovadba za mamice

Sem slišala da se začne telovadba za mamice in dojenčke pri gospe Mojci Kurent v prostorih Zavoda za gluhe in naglušne v LJ.A je katera hodila tja?Me zanima kako se obnese.Kaj pa klub Palestra na Vrhovcih?To mi je precej bližje.Se bom pa odločila ko kakšno mnenje iz prve roke slišim.

Jaz sem hodila, dokler sem bila na porodniški, k gospe Mojci. Same pozitivne izkušnje. Mamice smo se malo namigale, pa še malčki so se zraven dobro počutli. V vseh srečanjih, kar sem bila tam, je malo kdaj kakšen otroček jokal. Ne vem, tam je vladala ena takšna pozitivna energija, pa tudi Mojca zna z otroki. Na koncu smo pa še malo z njimi potelovadli, pa kdaj je pokazala tudi kakšen prijem za masažo dojenčkov. Ker je dvorana majhna, ni bilo nobene sledi o brezosebnosti.
Meni je zmeraj prehitro minila tista ura.

Pozdravčič!

kje, kdaj, koliko :-))

ojla!

Ne vem, kako je letos, lani je bilo v Zavodu za gluhe in gluhoneme na Vojkovi (nasproti ministstva za obrambo), ena ura je stala 1200 SIT. Najboljše je, da pokličeš kar Mojco na 041 338 555 za točnejše info.

Pozdravčič!

Vem, da imajo telovadbo za mamice z dojenčki tudi na Vrhovcih (Palestra), samo baje je kar drago (15.000 SIT na mesec), drugače pa ne vem nič o tem – pokliči. Druga varianta je pri rondoju Žale – Fit&fun (v stavbi POP TV-ja) – začne se oktobra. Je cenejša varianta.

Napačne informacije!! V klubu Palestra stane 14400 sit za 2 meseca,vadba je v majhni skupini (do 8 mamic z otroki), mamice se zelo dobro razmigamo, na voljo ogromno rekvizitov (žoge,uteži,elastični trakovi…), vadba traja 90minut !!! Preizkušeno – zelo zadovoljna!

New Report

Close