Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Pravni nasvet

Default avatar

Mojca

Bi lepo prosila za namig, kam naj se obrnem po nekaj pravnih nasvetov glede dedovanja po smrti staršev. Imam probleme, tako da bi bila rada
malo pripravljena na zapuščinski razpravi.

Hvala v naprej.

Mojca
Default avatar

alen92

Kar na kakega odvetnika se obrni, bo najbolje, verjemi.....
Dobro zrihtaj....
Default avatar

petička

vpiši v iskalnik na najdi.si "slonep", ko se ti bo stran odprla, vpiši pod išči "pravni nasveti", tam je tudi že veliko odgovorov, je pa res, da še kar čakaš na odgovor
Default avatar

ana25

Zivjo!

Obrni se na brezplacno pravno pomoc, za katero mislim, da deluje
v vseh vecjih slovenskih mestih.Ali pa na PIC - Pravno informacijski
center v Ljubljani, na Novih Poljanah, tocnega naslova ne vem,
pobrskaj malo po netu.
Odvetnika zaenkrat se ne potrebujes oz. ti ga bodo svetovali tam
glede na tvoje tezave.Skoda stroska, kvaliteten nasvet je mozno
dobiti tudi brezplacno.
Lep pozdrav,srecno,

Ana
Default avatar

Blondy

Iz izkušenj odkar delam odvetniški pisarni sem se naučila, da je bolš dat mal več za pravni nasvet oz. rešit stvar s pomočjo odvetnika, ker ko se enkrat zaplete ni več poti nazaj in stroški so veliko višji kot bi bil posvet z odvetnikom. Tut pri primerih, ki izgledajo res simpl in meniš, da bi stvar sam komot rešil...rajš dej tistih 15-20 tisočakov in imaš zadevo rešeno.
Default avatar

Samostojna

Brezplačna pravna pomoč res da deluje, a so ponavadi tam precejšnje čakalne vrste, tako da po tistem, ko se pri njih najaviš, ne boš na vrsti kar jutri. Na to velja računati.
Default avatar

Mojca

Dobro jutro!

Hvala vsem za nasvete.

Lep dan.

Mojca
Default avatar

OZ

Pri našem mesarju izveš vse - zagotovo najboljši nasvet. Veliko ve tudi zelenjadarica na plac
Default avatar

jožica

Jaz sem izkoristila brezplačno pravno pomoč pri odvetniku "Ravbar" in sem bila zelo zadovoljna. Vpiši v iskalnik in odgovor dobiš v zelo kratkem času!