Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Dalaj Egol in ...

Default avatar

Miha

Njegov način odgovarjanja novinarjem.Prejšnji teden je bil gost v E+ in novinarki Jeleni ni hotel nič povedati,razen"na taka vprašanja ne bom odgovarjal",pa ga ni nič takega spraševala.Le zakaj takega provokatorja sploh povabljajo v studio in propagirajo njegov novi album.Za razliko od priljubljenega naduteža voditelja Lada Bizovičarja,ki se vede osnovnošolsko in za njegova leta bi se do novinarjev lahko bolj korektno in resno obnašal.Tudi njegov najstniški način vodenja oddaje je odbit in neprimeren za širši krog gledalcev,razen najstnikov.Le kdo ga podpira in forsira,pa še zelo dobro ga plačujejo za njegovo spakovanje.En bonton pa mislim,da obstoja,vse do ene meje.
Default avatar

Mili

Sej ti ga ni treba gledat, pejt ti tja, pa kej dohuvitega povej...da se bo CELA SLOVENIJA smejala!
Default avatar

Miha

Najlaže je reči,da naj ga ne gledamo.Kako lahko dajo na TVSlo.1 za voditelja tega čvekača,ki se dela norca iz vsega in se spakuje kot Jim C. v filmu Maska.Ali pa tisti vse prej kot prijazni pevec Dalaj,ki ga vabijo na Tv,potem pa noče nič povedat.Smešno,neumno in neverjetno kaj se pri nas dogaja.Mi pa take vosle plačujemo,bodisi naročniki RTV Slo1 ali tisti,ki sponzoriramo take oddaje in izpade(Dalaj Egol) na kanalu A.Obstoja ogromno glasbenikov,ki bi bili zelo veseli,če bi jih povabili na intervju in bi se obnašali normalno po človeško.
Default avatar

77

joj, žan, a spet menjaš nick????
Default avatar

Žan

Sori,mi je kar ušlo izpod prsta,nehote.
Default avatar

HELENCA

pa kwa se ti Miha tle na ženskem čveku neki greš.A maš ti sploh jajca
Default avatar

Žan

Ne seri,če ne te bom našeškal.Jajca imam velika,sigurno ne bi šla v tvoja velika usta.
Default avatar

77

looooooooooooooooooool
Default avatar

Žan

Reakcija je taka,kot bi te izpustil iz kletke.
Default avatar

ula*

Itak si ena rit, ki za vsako temo menja nick. In vedno te nekdo "dobi"!
Default avatar

Žan

Saj je demokracija in vsak lahko dela in govori kar mu paše in še to,da se brigaj za svojo rit.
Default avatar

ula*

Še vseeno si rit, za mojo se lepo brigam, saj je dostix pohvaljena:).
Default avatar

Žan

Je najbrž dostikrat obiskana,kot železniška postaja.Ve se kakšen naziv si zaslužijo take dostikrat obiskane.
Default avatar

Žan

Ula raje kaj napiši na zastavljeno temo o Bizovičarju in Dalaju,boš bolj koristna in zanimiva.
Default avatar

77

hehe, ti res nisi normalen
Default avatar

Žan

Znaš pa samo pizdarije kokodakati.Napiši komentar na vprašanje otrok ubogi.Za v isti koš si kot Dalaj Egol in Lado B.
Default avatar

Idea

Verjetno nisem edina ki ti je rekla da si totalen primitivec...
Ker nimaš pač nič več pamentega za odgovorit, potem začneš z žaljivkami... Če bi bil res taprav dec bi stal za svojim nickom in ga nebi
menjal za vsak drek...
Default avatar

ula*

No dej, oladi mal, o meni še nisi mogel nič takega prebrat, da bi me lahko tako ocenil. Imam samo enega partnerja in to že nekaj časa, kar pa o tebi ne bi mogla trditi, ker se sliniš ob vsaki izjavi kakšne prepotentne bejbe. V enem stavku "potreben, kot sahara vode". Sorry ampak jaz se te niti s preklo ne bi...:).
Default avatar

Žan

Kaj se pa ti oglašaš ali te je kdo kaj vprašal?Drugič roko dvigni!
Default avatar

Idea

Saj sem prav napisala... Primitivec....