Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja idejo za doma narejena vabila

idejo za doma narejena vabila

Naša malčica bo kmalu praznovala prvi rojstni dan. Rada bi sama napravila vabila pa vas prosim za kakšno idejo. (ne z računalnikom). Sem nekako srednje nadarjena za takšne stvari. Za motiv že imam kakšno idejo, za tehniko pa nič izvirnega.

Pozdravljena,

narediš osnovo za čestitko iz tršega papirja, bo pa tudi dober navadni papir za printanje – lahko pa si nabaviš barvnega. Možno jih je kupiti v papirnici po komadih in vseh barv (mislim, da je eden okrog cca 20 sit). Iz A 4 dobiš ven lahko dve čestitki. A 4 razpoloviš in že imaš dve čestitki.

Potem pa vzameš kar navadne temparke in vaši pikici namažeš dlan in jo odtisneš na prvo stran čestitke. In ni je lepše čestitke in hrani izvod zase in ko ga boš čez kako leto ali več držala v roki – ti zagotavljam, da ti bo tako lepo pri srcu – toplo. Temparka pa gre tudi lepo umiti iz rok.

Lahko pa potem na notranjo stran, ko odpreš čestitko, najprej na levo stran nalepiš kakšno njeno posrečeno fotografijo (sigurno imaš kakšno takšno ko ste jedli čokolado ali kaj takšnega, da je vsa srčkano umazana od tega), potem pa v tem stilu napišeš vabilo (ročno z barvnimi svinčniki in vsako besedo napišeš z drugo barvo), da bodo gostje tudi takšni če bodo prišli…

Majhen namig zate in ostale

od Medvedka Pu-ja

No mi smo pa letos poslali slikico od slavljenke in na zadnjo stran napisali vabilo. Same pohvale dežujejo iz vseh strani.
Sploh sem bolj čudna in vsaj na 2 leti dam vsem prijateljem slikico naše se razvjajoče se družinice.

nova
Uredništvo priporoča

Ideja sicer ni zrasla na mojem zeljniku, a je čudovita… Lansko leto smo poslali takšna bavila: otroci so na prepognjen karton narisali glave živali: medvede, zajce, leve, mucke. Pri njihovih gobčkih smo s škarjami zarezali odprtino in skoznjo z zadnje strani vstavili balonček. Tako so živali kazale jezike. Otroci, ki so dobili vabilo so bili navdušeni – nad balončki.

Prijazen pozdrav! Karmen Mlinar, svetovalka za dojenje pri La Leche League International <http://www.dojenje.net>

Najlepšejša hvala za ideje.

New Report

Close