Ženski in Moški čvek

V središču pozornosti

Default avatar
Imam fanta, s katerim sva skupaj že več kot tri leta.

Fant je zelo zelo družabna oseba in zanima me kaj vi milsite o tem in ali bi tudi vas motilo njegovo obnašanje.

Uživa, da je v središču pozornosti, da se mu ljudje smejijo, da je v družbi. Kamor koli pride, se ga ljudje iz srca razveselijo. Na primer na faksu včasih 50 ljudi zateženo sedi v predavalnici, on pa se postavi za govorniško mizo in jim pravi vice ter jih spravlja v smeh. ??????

V službi je vedno on tisti, ki dviguje razpoloženje, se smeji, pači, je prijazen...

Če kam prideva, na primer samo v mcdonalds, ne more mimo tega, da ne bi dregnil prodajalke, ki jo pozna ali pa tudi ne...

Če zagleda nekega kolega 10 metrov stran, se bo potrudil, da ga pozdravi, pa tudi če to pomeni, da se bo moral zadreti za njim...

Bolje se počuti v ženski družbi kot v moški, ker kot sam pravi rad govori, ženske pa so tudi bolj prijazne...

Kakšen pa je do mene in v domači družbi? Do mene je po vseh letih še vedno nežen, rad se smeji, me žgečka, poje, se zabava. Večkrat na dan mi pove, da me ljubi, se stiska, mi pokaže nežno plat... Torej idealno.

Tudi, ko smo v domači družbi, se trudi da bi razbil napetost in se mu smejimo na vsa usta.

Problem pa je,da sama nisem tako družabna. Imam tiste stalne prijateljice, s katerimi gremo na pjačko, se nasmejimo do solz...

Vedno bolj me moti ta njegova prijaznost, in to, da je včasih že hujši kot Jim Carrey, tudi do neznancev. Moti me tudi, da ima v šoli ženske kolegice (čeprav je tam 2/3 punc)... Res je da se z njimi nikoli ne dobiva izven šolskega časa, a na živce mi gre dejstvo,da se moj mpartner bolj razume z ženskami kot z moškimi.

Ko pomilsim, če bi me kdaj prevaral, mislim da me ne bi, in tudi sam pravi, da v nobeni ženski do zdaj ni videl več kot prijateljice...

Pa vaše mnenje ?
Default avatar
Je dobro,če je tip živahen in faca,ampak tale tvoj pa res pretirava.Umiri ga malo,da ne bo izpadal neumen ali odštekan.
Default avatar
Zakaj bi ga hotela spreminjat,a je to še ljubezen?!Naj bi ga sprejela celega,s slabimi in dobrimi lastnostmi in ne le po delčkih.Pri sebi razmisli,zakaj te to tolk moti-on je tvoje ogledalo.
Default avatar
Če ga boš hotela spremeniti bo še vedno takšen le, da samo takrat, ko tebe ne bo zraven. No, mogoče pa je to tudi že uspeh.
Default avatar
so napake, pri partnerju, s katerimi lahko zivimo in so napake s katerimi ne moremo ziveti....
spreminjat cloveka je tezko; ce se tebi zdi, da je ta "ultra prijaznost" zate prevelika "napaka", se mogoce pogovori z njim kaj na to temo in upaj, da bo sam prisel do tega, da pretirava, ce pretirava....
jaz sicer ne vidim nic slabega, ce je nekdo zabavljac, komunikativen, sproscen v vsaki druzbi... ampak, vse do svoje meje.... pa vendar, to je samo moje mnenje
Default avatar
Hehe moj je tudi podoben tvojemu....ko prideva v trgovino, kjer imajo npr. igrace, se zapici v eno igracko, jo vzame in hodi za mano: "Lubi, dej mi kupi tole"....in pol skor pade v tist histericen jok (kot otroci, ko ne morjo dobit igracke)....bolj za salo kot zares :-)))))....zadnjic je dal okol pasu tisto napihljivo zadevo, ki jo imajo otroci, ki ne znajo plavat...ne bom komentirala....pa zmer mora neki rect za blagajno :-).....sva kupovala 10m vrv za plezanje in je na blagajni komentiral, da se mu je prejsnja strgala, da mora zdej bolj mocno kupit :-))))....no vidis, tvoj ni najhujsi...moj tudi vedno zine....mi je vcasih kar mal nerodno, ampak taksen je, zmer me v smeh spravlja in prov srckan je....ce pa se komu drugemu polepsa dan, pa se toliko lepse....
Default avatar
tamara točno tako... Pa če prideva v gostilno naroči cocacolo, pa ga natakar pogleda, pa pravi: a kokakolo? pa reče moj, da na ovitku piše cocacola in da bo tist pil.

al pa če kje vidi kakega otroka, se more obvezno pačit, tak da mi je že nerodn, pa sm vzgojitlca po poklicu;)))

če grema kam, more vedn zafrkavat vse ljudi, jaooooo...

al pa prideva na študentski servis, pa zagleda, da ma ženska na roki tak bajbi grdi prstanček, pa se začne afnat, da bi pa on to tut mel;)

sej je smešn, priznam, sam po mojem me moti to, da se mu tut drugi smejijo, da se ma drugje tut lepo, mogoče celo lepš kot ob men,ko sm tak zadrgnjena.

Aja Jim Carrey mu je pa itak idol... to da se nagne skoz avto in oponaša ace venturo, je njegova najljubša stvar.
Default avatar
O hudo, pa sej sta ista....moj ima foro, da v gostilni nasteva vse sorte pijace, ki ve da jih nimajo....da kelnarca ze skoraj zivce izgubi...pol pa rece "Ja nic, pol mi dejte pa Lasko":-)))...

....pa ko kupujem perilo, bi on obvezno imel tangice....

....se bi lahko nastevala :-))) S tabo ni nic narobe, pac te moti, kot mene vcasih...tudi jaz sem zelo resna in ne premorem pol tolk humorja kot on...on se vedno znajde povsod...jst pa vsa resna, pa ne znam nikol nic za hec narest - sploh ne na javnem kraju :-((
Hm...je kaj narobe z nama? Mogoce bi pa kar Klub resnih babnic odprle :-))
Default avatar
hehe ja ista... sam če bi ti naštela še ostale bedarije, ki jih počne, ne vem če ne bi moj zmagu.

Sej vem, da hec je, da bi se lahk pritožvala, če bi ob men bil drugačn... sam je ob men tut takšen. Mogoče je res na men da to sprejmem, ker drugače ne najdem žal besede zanj. od kod pa si če smem prašat?

Zato ker ne vem, če vidim drugega moškega ko je taka faca, pa dobre volje, ap namseji ljudi, si mislim, vauuuuu kak car, zihr je njegova ful vesela,sam ko pa pomislim, da se spravi na govorniški oder, jao mi pa želodec obrne... ;)

ajaaaaa , a veš kaj še rad počne, da se sred kraja kjer je veliko ljudi obesi name in se pretvarja da je pijan ;) (pa nikoli ne pije)

ps. tista fora z pijačami, ki jih ni, mi je pa všeč ;)

drugače pa, a se tvoj dragi tut v družbi tako obnaša, al samo ko je ob teb?

se ti zdi, da si na momente zatežena, zadrgnjena ? ker jst zase vem, da se sploh ne znam sprostit v družbi, on se smeji, jst pa ko ena ranjena ovčka zravm sedim...
Default avatar
bodi vesela, da je tak in ga ne spreminjaj....saj si v takega zatrapala....kaj bi jst dala, da bi bil moj malo bolj družaben.....veš, sej se bo z leti umiril...in do tebe je prav tako razigran....kaj bi še pravzaprav rada ?? ...starega, tečnega dedca ??
Andreja, zavarovalni zastopnik
051-399-125
Default avatar
Ves kaj pa mene zanima? Kaj bi se zgodilo, ce bi ta dva skupaj postavle? Mislis, da bi umolknila, ker bi bla prevec eden za drugega? :-)))

A sploh ves, da skoz po meni pleza in hlini pijanca...pisuka...imamo midve istega tipa?

Sicer se pa moj skoz tako obnasa...v druzbi ali ce je samo z mano...mora biti glavna faca :-))) Ceprav me pa vcasih preseneti in je ko mucek, tiho in samo prede :-)) Sva pa iz LJ...

Zatezena, zadrgnjena? Ja...zal znam biti tako grdogleda, zoprna in tecna, da je cudno, da me se gleda....in v taki situaciji me spravi v dobro voljo s svojimi "izpadi"....ves kaj opazam? Da ljudje, ki znajo zivljenjske situacije obrniti na hec, dobro skoz pridejo :-))
Default avatar
ma kaj jamrata, jest bi takoj mela tazga. Moj je pa čisto nasprotje, v javnosti me še za roko noče držat (k vsi gledajo..)
Default avatar
trola, takoj si ga poišči in nič ne čakaj
Default avatar
Če bi se skup postavla tamara-? Po mojem jih ne bi blo več domov;) HiHI
Default avatar
Mene je moj bivši motil predvsem v kakšni gostilni, kjer mu niso takoj prinesli hrane. Ravnal se je po načelu "saj plačam". Potem je vedno sarkastično nekaj rekel natakarju ... To mi je šlo na živce, ker je bil sicer resen in se ni nikjer ven metal. Meni pa je bilo nerodno.

LP
Default avatar
Tip je čisti sangvinik. In ne boš ga spremenila. Raje ga poskušaj bolj razumeti. Obstaja knjiga o značajih, pa se ne morem spomnit naslova. Povprašaj. Pa preštudiraj sebe in njega.
Default avatar
Tudi moj je skoraj popolnoma tak .

Včasih me moti in mu to tudi povem, pa me še kar upošteva , včasih pa si predstavljam, da bi imela za moža kakšnega mrkega zoprnega tipa, pa mi je takoj lažje pri srcu
Default avatar
"Ves kaj pa mene zanima? Kaj bi se zgodilo, ce bi ta dva skupaj postavle?"

Se že malo bojim. da bi to bila na koncu ena in ista oseba. A ste dost skupaj drugač? : )
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Hvalabogu za take zabavljače, no ja še vedno si lahko najdeš kakšnega zamorjenkota, saj z leti bosta omenjena tipa verjetno premogla vedno manj energije za take norčije zato naj si data duška.