Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Klistiranje

Default avatar

*baby*

Jah.. tak je to

.. z analnim seksom se nimam ravno veliko izkusenj, me zanima naslednje: kar naprej govorite o klistiranju.. ?

Bodite tak dobri, pa opisite malo postopek, potrebne pripomocke... :)

Tnx.. :>
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

We can make it... If we try....
Default avatar

kia

Ce zelis seksati analno, ni potrebno narediti klistrija prej. No, ce ga zelis narediti, tudi prav, samo ni nujno. Kako pa se ga izvede, ne bi vedela, nikoli ga nisem naredila (pa redno seksam analno;).
Default avatar

arianna

vidim, da se ena ne more spat :)

drugace pa jaz tudi se nisem provala klistiranja, princip je pa tak, da si v anus vtaknes cevko, po nji pa spustis toplo vodo v crevo (menda mora bit okoli 2 l al ne vem, kolko tocno), pa wc mora bit blizu, da se lahko gres hitro pokakat, drugace pa se v lekarni kupi komplet za klistiranje (2 jurja, se mi zdi da je cifra, ma sam ne vem, lahko da sem cist mimo brcnila), ki je iz vrecke, kamor natocis vodo noter, pol pa po cevki pa v rito, spuscas pocasi, je ventilcek na cevki, ti pa klecis z ritko v luft alpa lezis na hrbtu, kakor komu bolj ustreza, ona vrecka z vodo pa je okol metra in pol visje kot tvoja rita, da tece dol voda. naj bi bilo pa cisto nebolece. to je priblizno to, sam je po moje bolj fajn kot pravi baby, da ne rabis tega delat, sploh pa ni to dobro delat pogosto, ker lahko uleni crevesje
Default avatar

arianna

sm mislila napisat kot pravi kia, ma sm falila, ma ja no, je res skrajni cajt, da se spravim spat
Default avatar

Venusss

ojoj to je pa že skor perverzno
jaz bi se mal neumno počutila s to vrečko pa cevko....brrr ne bi

pa zakaj bi pa sploh rabil klistiranje za analni sex???
Default avatar

*baby*

Ej.. saj nisem rekla da hocem to naret :)))) Me je le zanimalo wtf je to, ker se nikoli nisem slisala zanj.. drugace pa ne zveni lih najbolj prijetno, se strinjam :))

Default avatar

*baby*

Tnx za odgovor :)

Default avatar

Venusss

ma sej nisem rekla zate, tko že večkrat je bila ta tema

je pa dobr da si vprašala, jaz tud nisem glih vedla kako naj bi to zgledal
Default avatar

A||aya

Tole klistiranje pa se mi zdi totalno bolano res!
Default avatar

kika

baby - torej če hočeš analni seks ti ni treba delati klistirja, seksaj , da se ne matramo več s tem klistirjem....
Default avatar

Taja

To je tko kot ce gres rodit ali na kako drugo operacijo, ko te morajo "spraznit". Mislim pa, da dajo v vodo nekaj milnice. Pomojem je boljs,da tako stvar delajo samo v bolnici,kjer njen namen ni "bolan" kot pravi A||aya, to ni za doma, pomojem je too messy ;-)
Default avatar

*baby*

Ce bi ti brala moja vprasanja ne bi dajala tako bedastih replayev :)

Default avatar

A||aya

Da nekaj pripomnem ne..jaz sem rekla da se mi zdi to klistiranje doma za analni sex bolano ne pa v bolnici.Sama dosti prakticiram analni sex pa se še nikoli nisem klistirala pa se tudi ne bom!
p.s. in vsak, ki daje svoje mnenje še ne pomeni da daje bedaste replaye.

LP
Default avatar

*baby*

Hm.. moj odgovor ni bil namenjen namenjen tebi, ampak kiki, ki verjetno ni prebrala, kaj je bilo moje vprasanje.

"baby - torej če hočeš analni seks ti ni treba delati klistirja, seksaj , da se ne matramo več s tem klistirjem...." .. medtem, ko sem par postov gor razlozila, da me zanima le, kaj klistiranje pomeni, ker se nikoli nisem slisala kako poteka. No, zdaj (hvala arianna), to vem :)
No, tistim, ki je vsec, da se klistirajo, naj, me ne moti, sama pa tega (tako kot ti) nimam zelje prakticirat, z analnim sexom ali brez!

Default avatar

Taja

A||aya, sem te tako razumela kot si potem pripomnila, mogoce je malce nerodno napisan, seveda sem tudi jaz mislila tako, doma tako pocetje=no way ;-)
Default avatar

A||aya

Važno je sedaj samo to, da smo se razumele:)

Lep sončen pozdravček
Default avatar

Neda

S tistim potovalnim kompletom za klistiranje se nikar ne matrajte, nima smisla. Sem poskusila ;))) pa lahko dam tisto vrečko dva metra visoko, pa nikamor nič ne teče, ventilček se je kar premikal, je vse mimo teklo, pritiska ni nikakega... Tako da ne spraviš vase več kot dva deci vode.
Brez veze!

Poskusite drugače...

LP,

Neda
Default avatar

kika

baby - proti drugim sem ti jaz še lepo odgovorila. ne vem zakaj je moj odgovor bedast od drugih ne , ti bi potem mogla vprašati samo:kako poteka klistiranje? ti si ga pa povezala z analnim seksom in si nas malo zmedla.