Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Ljubim starejšega !!!

Default avatar

Anita69

Drage sogovornice, kaj ve menite o tem, da ljubim 30 let tarejšega?
Študiram biologijo, stara sem 22 let in iskreno ljubim 52 letnega gospoda. Tudi on je zaljubljen vame, le včasih pravi naj si poiščem mlajšega. Ampak le zakaj, ko pa le z njim v postelji dosegam neizmerne užitke.

Samo mnenje prosim.

Anita
Default avatar

V

Ti kar uživaj!
Default avatar

ella

Res je precej starejši, če ni poročen upam da bo čim dlje trajalo,
če pa je, pa sama najbolje veš.
Default avatar

Nyna

Sam da ti ni nerodno, ko greš z njim po cesti in mislijo, da je tvoj fotr. Al se skrivata?
Default avatar

Anita69

Veš kaj Nyna, me cist nic ne briga. Je ze boljs Štekat se, uživat, se pocutit varno in sploh. Je tak frajer, se ti mesa in tudi tisto pocne z obcutkom, da ne mores verjet, kolk dobr.

Anita
Default avatar

:))

Saj veš da je z moškimi tako kot z vinom (starejši so, boljši so:))
Default avatar

BRINA

Hej,

mene starostna razlika sploh ne motila. Se pravi kot opazovalko na cesti..., ko je že ena to omenila. Kaj pa briga druge ljudi s kom si in koga si izbereš... Glavno, da si srečna. In naj ti še povem, da poznam kar nekaj parov med katerimi je razlika po cca 20 - 25 let, pa super furajo... Tko, da ubpgaj svojo glavo in srce, pa bo vse OK...

Predvsem pa se ne oziraj na zlobne komentarje... Brina
Default avatar

Anita69

Brina, hvala !!!

Slucajno sem ga nasla na netu. Na ona - on ! Že eno leto hodiva .

lupcka

Anita
Default avatar

Minka

Veš kaj, mal se zamisli nad sabo. Kako si pa staršem povedala???
Kaj bodo pa otroci rekli? Le kaj ti je za vraga dal, da si tako butasta, saj bi ti bil lahko dedek????? SRAMOTA!!! Smrklja pokvarjena! Jaz bi ti že dala po nagi riti, to pa! Ja, sram te bodi, fej!
Default avatar

Minka

Seveda, povej po pravici, le denarnica te zanima! SRAMOTA!!!!!
Default avatar

Anita69

Minka, ne biti preveč nevoščljiva! :-)))))))))))))))))))))))99

lp.

Anita
Default avatar

Poli

no, no, Minka, ustavi konje. če ji paše, ji pač paše. saj nikomur nič ne škodi, pa četudi je poročen. sploh pa pri 22 še ne ve, kaj želi od življenja in je še skoraj otrok. samo to se mi zdi zaskrbljujoče. sicer pa to lahko krasno funkcionira. zakaj ne?
Default avatar

Koka

Kwa ti pa je? Karkoli že vznemirja Anito, je čisto njena stvar in nima se česa sramovati. Ti boš pa ostala sivo-zelena, če se boš tolk razburjala!
Default avatar

BRINA

Minka,

a si zblaznela al kaj, da takole obsojaš človeka ki ga ne poznaš? Edinega ki ga je tule gor lahko sram, SI TI!

Brina
Default avatar

mazza

veš kaj anita,dokler ti nihče z foruma ne plačuje položnic ali drugih stroškov se ne meni za tiste,ki mečejo kamne nate....imej se lepo

:)

Pošlji oblikovano (23-03-04 21:26)
Default avatar

pat

Starejši moški imajo svoj šarm in izkušnje, to pa privlači!
Ne razmišljaj o tem! Če vama je lepo uživaj maksimalno.
Default avatar

Skalca

Anita ne poslušaj Minke, ki ti je očitno nevoščljiva in se ne meni za njeno zmerjanje.
Uživaj pazi le, da te ne bo prizadel ali pa izkoristil pa tudi ti njega ne.
Veliko sreče in užitkov.
Default avatar

Spider

A se mu dvigne brez viagre?

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Taja

O tem je že napisala. Dvigne se mu k pr norcih!

Jest sem pa bolj ferbčna, če načrtujeta skupno priohodnost ali je to samo kurbarija?
Default avatar

frfra

..ljubezen ne pozna meja...ti samo uživaj.....