Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Zavarovanje novega vozila

Zavarovanje novega vozila

Spostovana!

Lepo bi vas prosila, ce mi alhko okvirno napisete znesek osnovnega in kasko zavarovanja, za vozilo vredno 5400000 SIT, ce sem pri osnovnem zavarovanju v 10 placilnem razredu in kasko v 7 placilnem razredu.

hvala in lep dan,
L.

Jutri dobite izračun.
LP
Tanja R.

Spostovani, zelela bi vas samo spomniti na izracun:)
hvala,L.

nova
Uredništvo priporoča

Potrebujem datum prve registracije, letnik in KW.
Se opravičujem za zamudo, ker sem bila zelo zasedena.
LP

Ni problem. Datum prve registracije ( hm, to bo rabljeno vozilo – testno ) je bil 17.02.05, jaz pa ga nameravam kupiti oz registrirati sredi avgusta 05. Vozilo je letnik 05, in ima 77kW, 105Km.

hvala,l.

No takole. Sam izračun temelji na nabavni vrednosti vozila 5.400.000.
Moram vas opozoriti, da je pri izračunu drugače potrebno vzeti novo vrednost, z vso dodatno opremo.
Če ima vozilo več kot 5 sedežev je zavarovanje dražje za cca 8.000.
Za kasko zavarovanje z 1% odbitno franžizo, točo, krajo vozila in pa škode zaradi naleta divjadi, razbitje stekel,svetlobnih teles in ogledal ter poškodb na parkirišču po neznanem vozilu, obvezno zavarovanje, zelena karta je zavarovanje cca 240.000
Za kasko zavarovanje z 1% odbitno franžizo, točo, krajo vozila, obvezno in ZK cca 200.000
Za kasko z 1% odb. franšizo, obvezno in ZK pa cca 160.000
Vse to so zneski za gotovino, lahko pa plačate tudi na obroke.
Če ste naročnica Dela ali Slov. novic imate še dodatni popust.
Prav tako vam ob sklenitvi kasko zavarovanja podarimo enoletno brezplačno članstvo v AMZS, kjer imate celo vrsto ugodnosti.
Zelo težko je delati izračun za kasko, saj če ni čisto točnih podatkov lahko premija odstopa.
Upam, da sem vam kaj pomagala. Če vas še kaj zanima pa vprašajte.
Drugače vam pa želim veliko lepih trenutkov, na katere vas bo popeljal vaš nov avto.
LP
TanjaR.

Najlepsa hvala, zelo ste mi pomagali. Zelim vam kar se da lepo, ne prevec vroce in ne prevec hladno poletje:)

New Report

Close