Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Otroško spodnje perilo,kje?

Otroško spodnje perilo,kje?

Pozdravljeni!
Ker smo začeli z odvajanjem od plenic so nam v vrtcu odsvetovali bodi in svetovali nakup spodnjih hlačk. Prosim svetujte mi kje bi lahko kupila otroško spodnje perilo po ugodni ceni in kvalitetno. V Maximarketu imajo ceno za spodnje hlačke 1.600,00 SIT.
Upam, da se še kje dobi cenovno ugodno in kvalitetno.
Hvala za vaše nasvete in lepo popoldne,
Taja

V Interšparu imajo kpl 3 kosi 990,00 SIT. S kvaliteto sem zadovoljna.
Pozdravček

1600 se meni zdi odločno predrago, saj ne rabiš le enih hlačk.

Jaz kupujem sp. perilo v Mercatorju v Medvodah, kjer imajo res fin otroški oddelek, – sp. hlačke so tam nekje od 500 sit naprej. Verjetno imajo podobno izbiro tudi v Modiani v Mercatorjevem hipermarketu.

Naročila sem pa tudi že kompletke iz Neckermanna in mi ni bilo žal. Ugodno in kvalitetno.

Prejšnji teden sem kupila otroške spodnje hlačkev MAK-u (Kranj – Labore) po 240,00 SIT.

Nataša

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

od Beti, Metlika. Kvaliteta O.K., cena dostopna

Mi kupujemo spodnje perilo (tudi moško in žensko, sploh pa otroško) v industrijski prodajalni Zuja v domžalskem SPB. Cene se več kot primerni, materiali pa kvalitetni.

Imamo npr. potiskane dekliške hlačke, katerih potisk je še po večkratnih kuhanjih (imamo jih pribl 1 leto) enak kot na začetku. Kompletki (sp. hlačke + majice) so bili po 800, 900 sit. Kupujete lahko tudi ločeno.

Interšpar, sicer pa Venus, ena je pri Goričah na Grenjskem, mislim, da imajo ta proizvodnjo,druga pa – trgovina – na Prušnikovi. Mi tam kupujemo perilo za malega in pižame za vse.
T.

Emporium- Mothercare 10 kom 3.200 SIT,
drugače Mtč – 260-300 SIT kom

Venus iam zelo kvalitetne stvari, večinoma kupujemo pa kar v Celovcu- C&A in H&M-za tavelikega mulca je bil komplet 6-ih gatk 5,90 Eurov.

polona

baby center ima ta mesec znižanje spodnjega perila

Jaz sem ravno včeraj nabavila 3 sp. hlačke po 890 sit – Leclerc. Imajo pa za punčke definitivno večjo izbiro. Imeli so tudi akcijo 10 sp. hlačk po 2000 sit.

Eno vprašanje za Tinkaro: kje točno je trgovina Venus na Prušnikovi?

Lep dan želim,
I.

Jaz sem bila v enaki situaciji pred dvema mesecema. Kupila sem jih pri Venus v Kranju, pa so najmanjše tako velike (tudi visoke). Moja miš ima le 11,5 kg. POtem smo šli v Beljak v H&M in sem spet nakupila zalogo. KOt je že ena prej napisala, 5.90€ za paketek 3 hlačk. Tako moji hčeri (2,5 in 6 let) sedaj nosita kar isto številko (2-4), hlačke pa ločim po poslikavi.

Starejša še vedno nosi tudi prve hlačke, ki smo jih pred 4 leti kupili v H&M. Res kvalitetno.

Nataša

V Šentvidu (Lj)
Lp,
Tina

Venus na Prušnukovi jenaprej od Mercatorjeve samopostrežne in Merkurja na levi in pekarnice na desni, kake 50 metrov na desni strani – čisto majhna trgovinica je.
Veš, kaj bom jaz naredila za novo leto – zame, za sina in za moža bom dala delati identične pižame_ tako za štos.
T.

Daleč najraje imam perilo znamke Romeo in Julija – za dečka in deklico, lahko neštetokrat skuhaš, pa ohrani barve, obliko.
Ne vem s katerega konca si, sama ga kupujem v trgovini Smrketa v Šenčurju, po moje ga imajo še kje, čeprav ga nisem zasledila, sicer pa je tudi Venus kar v redu.

Tinkari in Tini hvala za pojasnilo.

TinkaraC: super ideja o identičnih pižamah. Potem greste lahko na kako otroško “pižama party” in boste ful zažgali :-))

Lp, I.

New Report

Close